Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 01 Júl 2019, 13:30 

Vraťo_M a akú škridlu máte vybratú? Príslušenstvo chceš dávať keramické alebo nekeramické? A prečo ti rovno necanenili a nenachystali aj príslušenstvo? Veď to väčšinou všetko spolu berú ľudia.

Poslať Napísal: 15 Júl 2019, 02:35 

Durino!
- mame od Tondachu a konkretne je to Bravura cierna
- neviem, ci keramicke alebo nekeramicke, ktore je lepsie?
- v tomto sa moc nevyznam a preto si necham poradit

Poslať Napísal: 22 Júl 2019, 09:46 

Ak maju ludia aj podkrovne izby v dome, tak jednoznacne odporucam skridlu. Plech je sice pekny, nie je az tak financne narocny ale pokial vonku prsi a je horsie pocasie, tak to dost pocut a aj sa rychlejsie prehrieva. To znamena, ze v tych podkrovnych izbach by ste mali ako v saune. Verte mi, viem o com hovorim, kedze sme mali aj plech a teraz mame skridlu a je to sto a jedno!

Poslať Napísal: 12 Aug 2019, 10:04 

Ahoj Anka-Janka

Neviem, ci mas uplne pravdu, kedze sa pise uz 21. storocie a ten plech sa vyraba uz uplne iny ako kedysi. Viaceri ludia, ktori maju plechovu strechu tvrdia, ze nic nie je pocut. Ako ani mne sa tomu moc nechce verit, kedze skusenosti z mladosti mam ine ale mozno nieco na tom pravdy bude. No my mame tiez skridlu, takze z vlastnej skusenosti neviem povedat. Cez tuto vobec nic nie je pocut!

Poslať Napísal: 14 Aug 2019, 20:42 

ahoj chlopi! :D prosím vás, poradte mi. aký sklon strechy je potrebný mať, aby som si mohla dať strešnú krytinu pálenú škridlu?

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 13:18 

Šichinka a ktorú konkrétne pálenú škridlu máš vybratú? Lebo u niektorých môže byť rovnaký sklon ale niektoré majú napríklad špecifický sklon, ktorý musíš dodržať. Snáď ma chápeš, čo týmto chcem povedať. Napíš konkrétny druh a ja ti poviem, aký sklon je potrebný.

Poslať Napísal: 04 Sep 2019, 11:47 

zatiaľ máme vybratú Mediteran Plus, dero :) na internete som sa niečo dočítala, že bezpečnostný sklon strechy je od 22 stupňov. to znamená, že nižsí sklon nemôže byť? dobre tomu chápem?

Poslať Napísal: 06 Sep 2019, 12:42 

Ze by Darinka to bolo tak, ako si napisala? No moze byt, nejdem sa s tebou hadat, kedze odbornik v tom nie som. To by nam musel nejaky chlap povedat, ktory s tym pracuje a vie, ako sa to vyraba. Toto su len take nase zenske dohady. A aku skridlu mas? Palenu alebo betonovu?

Poslať Napísal: 09 Sep 2019, 12:34 

Šichinka vidíš aká si šikovná. Ale ešte ti musím napísať, že môže byť aj nižší sklon ale iba pod tou podmienkou, že tam bude vodotesné podstrešenie. Takže ak si nechceš komplikovať život, tak by bolo lepšie, keby si sklon mala aspoň tých 25°.

Poslať Napísal: 11 Sep 2019, 08:50 

aj to som tam dero videla napísané, ale som tomu až tak nerozumela. no aj tak až taký nízky sklon strechy nebudeme mať, to som si istá! a ešte by som sa chcela spýtať, či ju tu niekto aj reálne má na streche a či by mi vedel poslať nejaké fotky, ako vyzerá v skutočnosti. na obrázkoch sa mi páči, ale skutočnosť je niekedy úplne iná a preto by som ju rada videla :)

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 31 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre