Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 71 z 74 [ Príspevkov: 734 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Nov 2022, 15:22 

tak ti hej. ved ked sa tak popozeras na domy, alebo nejake nove satelitne vystavby, tak napriklad ich reklamne banery je dost takto vidno

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 09:23 

Aj napriklad na bilboardoch som postrehol reklamy. Ale ked tam idem okolo tych predajcov krytiny, co maju aj vystavene tie ukazky pred predajnou a kade popri cestach, tak tam som tiez postrehol nejake take vzorky a ukazky.

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 10:43 

Jasné, však to je normálna vec, že to takto majú. Čo sa týka tých predajcov, tak to si vieš aj vyhľadať dopredu, že kam ísť, aby mal predajca v ponuke tú krytinu, o ktorú máš záujem. Lebo si zober, že je veľa firiem, čo robia krytiny a asi nie je z kapacitného hľadiska možné, aby predajca spolupracoval s každou jednou firmou.

Poslať Napísal: 22 Nov 2022, 19:29 

Ved to mi je viac menej jasne. Ono to robia zvacsa aj preto, ze ak im spravis takto reklamu, tak ti vedia dat nejaku tu zlavu z ceny, co si myslim, ze tiez kazdeho potesi

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 11:30 

... nemam takuto skusenost, toto som zatial este neriesila, ale co viem, ked brat kupoval krytinu na strechu, tak on dostal zlavu v podstate za to, ze robil velku objednavku... kupoval krytinu normalne na strechu vsak, to je samo o sebe podla mna dost... a k tomu tie odkvapy a snehove zabrany a neviem este ake kadejake dalsie veci sa k tomu dokupuju...

Poslať Napísal: 23 Nov 2022, 13:30 

... toto je bežné, že pri takýchto objednávkach dávajú zľavu... to aj sám predajca ponúkne... ale ono sa dá aj keby sa sám ozval, že či by sa to nejak nedalo vybaviť aspoň o niečo lacnejšie, tak ono zvyknú tí predajcovia ustúpiť alebo vyjsť v ústrety... záleží od uhla pohľadu hah...

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 09:56 

Takže sa nemusím hanbiť sa aj popýtať na čo, či sa s cenou nedá niečo vymyslieť? No dobre vedieť. Budúci rok sa niečo plánuje, tak fajn, že som natrafil na takúto radu, ako lepšie pochodiť u predajcu.

Poslať Napísal: 24 Nov 2022, 22:20 

vies, za skus nedas nic, nemas si ani ako prihorsit, takze ak sa zadari, tak prakticky len ziskas

Poslať Napísal: 25 Nov 2022, 09:52 

mam vyhliadnutu jednu krytinu od ruukki, cena je samozrejme o nieco vyssia ako pri tych kadejakych pofidernych firmach, ale s tym som okej... viem, ze co platim, zistil som si aj ako sa sprava krytina casom, stale dobre ohlasy su na nich aj po rokoch... takze to budem rad, ak sa mi podari nieco podobne dohodnut u predajcu, ako tu spominate...

Poslať Napísal: 26 Nov 2022, 19:55 

a ktory model si si vybral, v celku by ma to zaujimalo, lebo sa mi zda, ze v poslednej dobe je oblubenych iba zopar vizualov, ktore sa opakuju na domoch. co sa tyka ceny vies, strecha je strecha a tu sa rozpravame o kvalite, takze zas za polske ceny ju asi len tak nezozenies, ale povedal by som aj tak, ze je to taknejak vyvazene

Stránka 71 z 74 [ Príspevkov: 734 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre