Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 69 z 74 [ Príspevkov: 734 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 74  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 09:41 

Tak to by som povedal, že už asi o niečom svedčí, keď má takúto krytinu aj predajca. Však ten musí mať dosť dobrý prehľad o všetkých tých krytinách, že aké majú vlastnosti, ako sa to časom správa, aj zákazníci sa isto podelia o svoje skúsenosti. Toto by som bral asi dosť úvahy, keby vyberám krytinu na strechu na dom.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 11:28 

tiez si myslim, lebo tak on to ma proste pod palcom, uz ma aj taky prehlad a moze vyberat v podstate z cohokolvek. ale tak ono je to dobra volba, ked si pozries aj recenzie napriklad, tak nenajdes nic zleho na nich. vsak za tie roky, co posobia uz aj nejake pripadne nedostatky, co je mozne, ze na zaciatku mali, tak to maju proste uz vychytane za tie desiatky rokov.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 08:06 

Fakt, lebo potom takéto firmy sa už vedia aj na iné veci zamerať, na to ako robiť ešte lepšie, to čo robia. Ono napríklad Ruukki využíva aj také tie alternatívne zdroje, že proste prizerá aj na tú ekológiu a na takéto problémy, čo sa teraz celosvetovo riešia. Oni začali používať namiesto fosílnej zložky v tej povrchovej úprave, čo sa dáva na krytinu repkový olej napríklad. Pri tých množstvách krytiny, čo dajú von za rok, tak si myslím, že to má dosť výrazný vplyv.

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 08:39 

ked uz maju tie technologie a postupy vychytane do detailov, tak si mozu dovolit aj taketo kroky a vylepsenia robit. darmo, ja uz dlho hovorim, ze toto je jedna z takych tych top firiem proste, ze aj robia dobre, aj si daju zalezat aj vsetko.

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 11:40 

Teraz keď to tak čítam o tej krytine, tak som si spomenul, keď som sa rozhodoval, že akú krytinu dať, ako mi niektorí hovorili a odhovárali ma, že ak zle spravím a zateplím podkrovie, že budeme počuť cez to ako dážď dopadá na strechu, že to je rachot a neviem čo. Práveže vôbec s tým problém nemáme, ani raz za celé tie roky.

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 18:38 

to si myslim je ze taky najvacsi mylnik, co sa plechovej strechy tyka, ze prenasa hluk, no sam viem, ze to tak nie je. dokonca mame v podkrovi detske izby a teda deti sa ani pri burke na nic nestazuju

Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 11:29 

Tak ono samotná krytina môže, ale tiež záleží, ako ktorá. Ono dosť zaváži v tomto presne to, čo sa už spomínalo, že ako je spravené to podkrovie, aká sa tam dá izolácia a totok. Keď je toto dobre spravené, tak nehrozí, že by sa nejak hluk skrz strechu prenášal.

Poslať Napísal: 13 Nov 2022, 08:13 

ale to mas tak vo vsetkom. predsa len nejaku kvalitu treba vyzadovat a potom sa takychto veci netreba bat

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 10:26 

,,, ked sme isli kupovat krytinu na strechu, tak sme si dali samozrejme aj viacero cenovych ponuk spravit,,, kadekoho sme oslovili, aj jednu polsku firmu, to som sa nechal zlakat tym, ze som vsade vidal, ze niekto zhana od poliakov hento, od poliakov toto,,, akoze ponuku spravili, vsetko bolo ok aj cena, ale ked som si isiel jednotlive polozky, tak ze aha, nejak nam zabudli napocitat nutne presahy,,, upozornili sme ich, ponuka sa prerobila, ale uz nebolo ani zdaleka az taka vyhodna,,, toto ma odradilo, lebo tak ked zabudnu na taketo nieco v ponuke, ako mozem mat istotu, ze nedopletu potom nejak objednavku,,,

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 18:24 

Mozno to zabudli vedome, vies sladke reci, medove fuzy a potom cloveka vedia zlanarit a opantat az natolko, ze sa aj tak necha nahovorit. Nepoviem, ze poliaci maju zle veci, ale ako strecha by mala byt poriadna

Stránka 69 z 74 [ Príspevkov: 734 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 74  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre