Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 63 z 65 [ Príspevkov: 644 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 11:46 

no ale tak vies, ak by neboli presvedceni, ze ta krytina tolko vydrzi, tak by si len tak taku dlhu zaruku nedavali. vedia ze nebudu mat problemy ani oni a celkom dobre sa na to nalakaju novy zakaznici

Poslať Napísal: 15 Sep 2022, 19:26 

Majsterko o tomto mi jeden kolega hovoril, že to je čistý marketingový ťah tá záruka. Reku prečo by mala byť? Však keby sami tej krytine neverili, že by toľké roky nevydržala, tak by asi neposkytovali takú záruku na ňu, no nie? A zase na druhej strane, ak by to aj marketingový ťah bol, ale krytina toľko vydrží, tak nech :D

Poslať Napísal: 16 Sep 2022, 12:08 

Janko to je podľa mňa úplne logické s tou zárukou. Ono sa dá aj zvoliť si záruku, akú ty chceš. Samozrejme, nie len tak od brucha, že si povieš nejaké číslo, ale býva to tak, že výrobca pri niektorých krytinách vlastne dáva na výber z niekoľkých tých záruk a zákazník má takto priestor sám sa rozhodnúť.

Poslať Napísal: 18 Sep 2022, 19:42 

to je tiez pravda, vyberiesi si ako keby taky, balik, ktory ti vyhovuje, veris mu a vyhovuje ti aj napriklad po financnej stranke. povrchove upravy su vseliake a firma by mala vediet pokryt co najsirsi okruh dopytu

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 06:06 

a ked jedna firma nebude ponukat to, co by som chcel, tak ich je viacero a nejaka sa medzi nimi uz len najde. z vyberu krytinu by som nerobil nejak paniku alebo co. jedine to je take pri tej krytine, ze treba brat do uvahy viacero tych kryterii, podla ktorych vyberat - technicke paramatre, trvacnost, odolnost, esteticka stranka. a teda aj rozne dalsie, ale toto su asi take najhlavnejsie. ak si s tym nevie niekto rady, tak spolocnosti alebo teda resp. predajcovia poskytuju aj poradenstvo pri vybere krytiny, da sa aj tato moznost vyuzit.

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 11:37 

Myslíš, že keď tú krytinu chcem len na altánok, že to prosto nie je také dôležité ako dom, tak aj tak treba všetky tie parametre a podmienky a všetko okolo toho tak moc sledovať?

Poslať Napísal: 19 Sep 2022, 18:08 

preco by si nemohol. na altanok je takato krytina si myslim, ze idealna. ale naprikladn na sklon strechy by som prihliadal. aky altanok planujes?

Poslať Napísal: 20 Sep 2022, 11:49 

tak ono pri plechovej krytine je ta vyhoda, ze sa da aplikovat aj pri tych najnizsich sklonoch, co napriklad skridlu dat nemozes. k tomu, ci je to vhodne na altanok, tak za mna tiez ano. altanok zas nie je taka uplne pevna, odolna stavba, ako mas dom. nechcem tym urazit vas altanok, ale chcem tym povedat to, ze kedze je ta krytina lahka, tak to je lepsie aj pre tu stavbu.

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 10:29 

Eriksimal to bol hlavný dôvod, prečo sme sa rozhodli pre plechovú krytinu Ruukki. Sklon máme nízky a neprišlo mi nejak vhodným riešením to, aby sa krov prerábal len kvôli tomu, aby tam mohla ísť aj iná krytina. To viem tie peniaze, čo by museli ísť do krovu aj inak využiť. A povedzme si, plechová krytina nie je zlá, takže sme sa nemuseli ani dlho rozhodovať alebo váhať nad niečím.

Poslať Napísal: 21 Sep 2022, 19:27 

Nema byt preco zla, v mnohych pripadoch si myslim,ze su to len predsudky z minulosti. Teraz su ale tie krytiny na uplne inej urovni. Maju ine povrchove upravy a uz vobec neprenasaju tolko hluku ako kedysi

Stránka 63 z 65 [ Príspevkov: 644 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre