Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 62 z 65 [ Príspevkov: 644 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Sep 2022, 17:50 

ako vravis. teraz su niektore plechove krytiny spravene tak kvalitne, ze pri niektorych nie je hned z dialky znat, ze ide fakt o plechovu krytinu a nie o klasicku skridlu

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 08:25 

To ano, tiez som bol raz takto zaskoceny, ked sme isli na navstevu k manzelkynej sesternici ci komu to, ze kupili dom a konecne dokoncili, tak ze ideme ich pozriet, ako spravili, zariadili a tak dalej. Tiez davali takuto plechovu krytinu co vyzera ako skridlova a este aj taku farbu oranzovo cervenu alebo aku si dali, ze ozaj to ako ta skridla vyzera.

Poslať Napísal: 09 Sep 2022, 08:57 

Je to tak, ako hovoris, kedysi tie plechove krytiny neboli vobec taketo ako sa robia dnes. Ci uz by sme sa bavili o tejto vizualnej stranke alebo hoci aj o vlastnostiach, ktore dosahuju tieto dnesne krytiny. Je to plnohodnotna krytina ako hociktora ina a v niektorych ohladom si myslim, ze aj lepsia.

Poslať Napísal: 11 Sep 2022, 07:49 

je to normalne v tejto dobe. na trhu je toho proste hrozne moc vela a firmy sa potrebuju udrziavat v takej pozicii, aby bol u nich zaujem aj po rokoch. a ked najdes firmu, ktora ma aj historiu ale je o nu zaujem aj teraz, tak mas podla mna vyhrate

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 09:26 

Myslím, že toto je v pohode taký ukazovateľ, ktorým sa dá aj riadiť pri výbere krytiny. Že pozeráš pri výbere výrobcu aj na to, ako dlho sa firma už pohybuje na trhu, či už na našom alebo tak celkove. Ak by som mal podľa tohto merítka vyberať, tak uprednostním firmu, ktorá má dlhoročnú tradíciu, za sebou stovky alebo aj tisíce realizácií a nie nejakú schránkovú firmu, o ktorej nikto poriadne ani nepočul.

Poslať Napísal: 12 Sep 2022, 12:23 

veď ale tak to je jasné. teda kto má aspoň trocha rozum, si pozisťuje aj čo to o samotnej firme. teda ja by som nechcel nič napríklad ani od žiadnej, na ktorú sa ľudia len sťažujú

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 08:31 

Ahoj Constantine,
my keď sme stavali a išli robiť strechu, tak sme si teda poriadne pozisťovali, od koho ju budeme kupovať. Veď to je normálne si takto popozerať tú ponuku a aj recenzie napríklad na tie firmy. Aj keď sme zariaďovali potom, tak sme stále takto postupovali.

Poslať Napísal: 13 Sep 2022, 12:32 

to je ale normálny postup. nie je to ani lacná záležitosť, tak človek by si mal pozisťovať, za čo vlastne bude peniaze utrácať

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 07:22 

akože nepovedal by som to tak, že to nie je lacná záležitosť, to proste nie je nič, čo sa na dome robí. treba to brať skôr ako investíciu. že keď kúpiš dobrú krytinu, tak to máš na roky rokúce a na dlhý čas budeš mať s tým pokoj. ono plechové krytiny sú také, že nemusíš ani nejakú údržbu robiť, akurát čo tak, popozeráš len tak okom, či to vyzerá okej. nemusíš sa báť toho, že by sa po čase nejak zmenila, vybledla, zaniesla alebo čo.

Poslať Napísal: 14 Sep 2022, 09:25 

ked si spomeniem este ked som bol chalanisko a to moj otec bol asi nonstop u starkych na streche, lebo henta skridla zla, tam sa nieco posunulo, tam treba nieco opravit. je pravda, ze ta strecha mala uz nieco za sebou, to nepopieram, ale tak pri plechovej krytine taketo nieco ani po tych rokoch nehrozi. ked si zoberies, ze ruukki napriklad dava zaruku minimalne 30 rokov (aj viac) na plechy, tak uz tohto mam pocit, ze to bude bezproblemovejsie.

Stránka 62 z 65 [ Príspevkov: 644 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre