Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 56 z 59 [ Príspevkov: 582 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 11:18 

Pantul sam si si ju montoval? akoze ci nejak vo vlastnej rezii, svojpomocne alebo si si daval niekomu robit. lebo ja som bol frajer, ze zahradny domcek si zvladnem aj sam zastresit. akoze vsak zvladol som to, ale uz teraz viem, ze na velku strechu by som si netrufol.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 08:52 

Skusenosti mam s kadecim, ale na strechu by som si sam netrufal. I ked tie navody su dobre spravene, to som si pozeral. Ale aj tak by som to nechal na niekoho skusenejsieho. Uz len pre to, ze tam mas nejaku istotu, ze to bude spravene dobre a hlavne aj rychlejsie. To vies mat behom dna, dvoch hotovo, ked mas sikovnych ludi.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 11:29 

Stojar chod do toho, je to dobra volba. podla mna jedna z naj, ak nie celkovo naj, ako sa mozes rozhodnut, ked si vyberas plechovu ocelovu krytiny. to mas proste taku istotu. oni funguju uz dlhe roky, maju dlhu tradiciu a historiu, co podla mna o niecom svedci. lepsie stavit na takuto overenu klasiku ako na nejaku cerstvu firmu, o ktorej v podstate nic nevies.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 07:22 

Jack o kom je rec? Koho odporucas? Ak by bolo treba, tiez by som mohol pripadne nieco odporucit.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 09:04 

Skyp14 píše:
Jack o kom je rec? Koho odporucas? Ak by bolo treba, tiez by som mohol pripadne nieco odporucit.

tiez sa mozem zapojit, rozhodoval som sa povodne medzi oboma uvedenymi a priznavam, ze moc rozdiely som v tom nevidel. ale tak potom take veci ako je hrubka plechu, zaruka, pripadny servis, tak to dost zavazilo. a tiez samozrejme som sa takto po diskusiach vypytoval ako blazon na vsetko. hlavne teda, ak sa nasiel niekto, kto mal spominanu krytinu, aby som aj z takeho dlhobeho hladiska vedel, ako sa to sprava.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 09:43 

to je sice vsetko pravda, ale netreba zabudnut ani na poctivu pripravu na tu strechu predtym ako sa bude klast uz samotna krytina. poriadne podbitie, latovanie, rezonancna paska pri latovani, zvykne sa aj taky koberec davat, neviem, co presne za material to je. samozrejme zase nie je nutne pouzit vsetko z toho, co som pisal, to uz sa treba rozhodnut.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 11:48 

Skyp14 vies co, mozem odporucit jedine to, s cim mam dobru skusenost a to je v tomto pripade Ruukki. Aj co sa tyka dodania, tak to bolo v pohode, do dvoch tyzdnov bola krytina na stavbe. Uvadza sa tusim nejake rozmedzie 9 - 14 dni, tak to tak aj vychadza cca.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 11:36 

Ahoj Stojar :) Podľa mňa sa nemáš čoho báť. My sme si tiež zvolili tohto predajcu. I keď si vedel, že tam v tých severských krajinách tie krytiny nejak nevyrábajú ale presunuli výrobu tuším do Poľska? :) To len tak pre zaujímavosť, mi to teraz napadlo, že som to čítala niekde v časopise tuším. Ale neviem, že prečo by mali byť po rokoch problémy s tou krytinou :?: Skús možno konkretizovať, že čo máš na mysli.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 12:15 

@Jack tak napisem aj ja nasu skusenost teda.... my sme na krytinu cakali devat dni, co je podla mna super dodacia doba... i ked je pravda, ze to bolo uz trosku davnejsie, nie tento rok... takze nieco sa pomenit mohlo... to si treba uz odsledovat, ze ako je to aktualne... o tom predajca istotne bude informovat, alebo sa treba pytat... davali sme Monterrey od Ruukki a cena bola nejak okolo 14 eur za meter stvorcovy... ked uz som sa rozpisala, tak aj toto rovno spomeniem, ak by to niekoho zaujalo, ze sa napriklad rozhoduje a toto by bola jedna z moznosti... ale tak tie ceny su normalne dostupne, ze sa daju pozriet...

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 09:17 

musim uznat, ze toto je pekna krytina, no my sme zase naopak hladali nieco take jednoduchsie, ze cim obycajnejsie na pohlad, tym pre nas lepsie, hlavne aby to vydrzalo, to bola taka hlavna podmienka, nech je tak krytina kvalitna.

Stránka 56 z 59 [ Príspevkov: 582 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre