Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 53 z 54 [ Príspevkov: 540 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Jún 2022, 07:48 

Volak38 tak ani ten sklon nie je problem. Ako isto je lepsie vybrat rovno taku krytinu, kde to nebudes musiet riesit a robit nejake dodatocne upravy, ale tak keby velmi niekto trval na takej krytine, tak da sa to da vyriesit. Ale zbytocne by som sa do toho asi nepustal. Ale tak to som ja, zase niekto iny moze mat na to iny pohlad.

Poslať Napísal: 20 Jún 2022, 12:13 

Hej hej, chapem nemusia to mat vsetci, ale tak ma zaujima, ci to je potom nejaky citelny rozdiel v tej pripadnej hlucnosti napriklad pri silnejsom dazdi

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 07:46 

Tak zober si, že až máš nejaké podkrovné izby, v ktorých máš spanie a príde nejaká riadna búrka, víchrica, tak to bude poznať, že je to o niečo lepšie než keby bola krytina bez tej úpravy. Zbytočne by asi nemali v ponuke takúto možnosť si myslím, keby to nebolo účinné. Ako na každú strechu to asi nutné nebude dávať, ale v takomto prípade by som do toho kľudne šiel.

Poslať Napísal: 21 Jún 2022, 16:01 

som si myslel, že to už je pri týchto nových strechách ako taká samozrejmosť, takáto úprava, ale vravíš teda, že nie každá to má

Poslať Napísal: 22 Jún 2022, 07:45 

Ale jasné, tie krytiny majú kadejaké úpravy a neviem aké špeci metódy akými sa vyrábajú a tak ďalej. Ale toto je proste ako niečo navyše, čo si ešte môžeš pridať, ak by si mal o to záujem. Zas to neber tak, že bez tej úpravy je krytina hlučná, že keď prší, tak nebudeš počuť ani vlastnú myšlienku, to akože vôbec. Ale tak v niektorých prípadoch sa hodí ešte navyše ubrať z decibelov.

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 08:42 

Ahojte!

Viete mi poradiť, či by som si vedela niekde na nete pozrieť aj farebnú ponuku tých krytín? Technické záležitosti rieši partner, len by som chcela vedieť, že či je vlastne z čoho vyberať po tejto stránke.

Poslať Napísal: 23 Jún 2022, 09:47 

to si vies pozriet v podstate asi na webe kazdeho vyrobcu.. chces nejaku specialnu farbu?. mas nieco vyhliadnute a hladas, ci niekto bude mat nieco take v ponuke?. lebo co sa striech tyka, tak co si vsimam, tak zase nie su to nejake kikiriki farby..

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 07:35 

Podľa mňa by bolo ešte lepšie ako pozerať na nete, normálne ísť k predajcovi a pozrieť si tam tie farby. Každý predajca má také vystavené ukážky a vlastne z každej tej krytiny niečo, aj z každého farebného prevedenia, aby si zákazník vedel utvoriť predstavu o tom, čo ide kupovať. Druhá vec je, že keď to pozeráš na mobile, tak to môže mierne aj skreslovať. Iné je vidieť to naživo aj keď slnko na to svieti napríklad.

Poslať Napísal: 24 Jún 2022, 08:16 

Volak38 dá sa nejak predajca nejak vyhľadať podľa toho, že ktorú krytinu má v ponuke? Lebo čo som ich pár prešiel, tak nemali to isté v ponuke. Tak reku či len takto obiehať a dúfať, že trafím, alebo si to viem aj dopredu vyzistiť. Lebo jasné, že takto mi bude každý núkať to, čo tam má, aby predal, ale ja už mám niečo vyhliadnuté, resp viem, čo by som chcel ísť pozrieť.

Poslať Napísal: 27 Jún 2022, 08:33 

Dá sa, jasné, že dá. Síce keď sme my kupovali krytinu, tak som to takto nehľadal, to som išiel na odporúčanie svokra rovno za konkrétnym predajcom. Ale keď si otvoríš napríklad stránku Ruukki na nete, tak máš tam aj možnosť okrem toho, že tam máš všetky krytiny, popisy, návody a tak ďalej, tak majú tam aj zoznam svojich predajcov. Takže ak prosto vieš, že chceš takúto krytinu a nevieš, kam ísť, tak si to vieš rýchlo dohľadať.

Stránka 53 z 54 [ Príspevkov: 540 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre