Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 51 z 54 [ Príspevkov: 540 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Máj 2022, 07:54 

delar píše:
KubíkJ neviem, či si si odsledoval napríklad aj sklon, aký tam máš. O tom si sa nezmienil. Lebo to je tiež rôzne pri tých krytinách. Dá sa s tým samozrejme pracovať, keby si sa rozhodol pre nejakú a sklon by nepasoval. Všetko je riešiteľné.

ked mam pravdu povedat, tak ani nie. ozaj len cisto to, ze ci sa nam to paci alebo nepaci sme zatial pozerali. ale keby si napisal, ze co vsetko by sa tak malo sledovat pri tom vybere krytiny, tak by som sa akoze vobec nenahneval. priznavam, ze moc sa do toho nerozumiem, takze kazda rada dobra. tak ale keby tam ten sklon nepasoval, tak to by bolo potom treba robit nejake dodatocne upravy, nie? tomu by som sa rad vyhovol, to priznavam hned na zaciatku. to by som radsej prehodnotil potom vyber a pozeral sa po niecom inom.

Poslať Napísal: 25 Máj 2022, 12:46 

to je ale uplne v pohode, clovek nemoze mat prehlad o vsetkom, s cim moc do kontaktu ani neprichadza. nato je uz predajca napriklad, aby ti vedel poradit co najlepsie

Poslať Napísal: 26 Máj 2022, 08:47 

To chceš kupovať takú tú rovnú plechovú, či akú zháňaš? Lebo potom sú aj tie škridlové ešte na výber, nie? Akože nemyslím priamo škridlu, ale čo tak vypadajú. Neviem, či ešte aj nejaké ďalšie možnosti okrem týchto dvoch sú pri tých plechoch. Akože čo sa týka teraz toho vzhľadu myslím.

Poslať Napísal: 30 Máj 2022, 11:36 

Čo ti ja viem, či by som dával na fasádu takú nejakú z týchto inakších... To sa tam podľa mňa ani moc nejak nehodí... Je to fajn z toho hľadiska, že to vie ochrániť tú fasádu od nejakého prachu alebo takých nečistôt... Hlavne keď bývaš niekde na hlavnej ceste, kde sa premelie denno denne kopec áut, tak sa to poznačí na tom dome, na farbe, zašedne to... Keď sa tam dá tá krytina, tak ťa to trápiť nemusí, lebo špina ostane na tom a dážď to spláchne...

Poslať Napísal: 31 Máj 2022, 09:04 

durijuri píše:
To chceš kupovať takú tú rovnú plechovú, či akú zháňaš? Lebo potom sú aj tie škridlové ešte na výber, nie? Akože nemyslím priamo škridlu, ale čo tak vypadajú. Neviem, či ešte aj nejaké ďalšie možnosti okrem týchto dvoch sú pri tých plechoch. Akože čo sa týka teraz toho vzhľadu myslím.

hej no, taku tu rovno, co sa nazyva falcovana tusim. sme si povedali, ze to bude vyzerat tak modernejsie s takouto strechou nez s tou skridlovou. ze ked sa aj fasada spravi v nejakej takej zaujimavej farbe, tak by to mohlo chytit uplne iny smrnc cely dom. takze zatial sme takto rozhodnuti, len to neviem, ze ci je v tom nejak rozdiel, ked sa ta ten plech uplne ten hladky alebo s tymi zarezmi, drazkami. je to k niecomu dobre, ci je to akoze len o tom, ze ako to vyzera na pohlad?

Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 12:52 

A niekde v galerii na stranke to nemaju odfotene, ako to na jednotlivych stavbach vyzera? Bo vacsina firiem mam pofotenu kazdu jednu krytinu z roznych pohladov, ab ysi to clovek vedel teda lepsie predstavit

Poslať Napísal: 02 Jún 2022, 11:05 

2darius2 jasné, dá sa pozrieť, čo som pozeral na stránke, tak tam bola dokonca aj taká možnosť, že si mal akože na výber dom, na výber plech akože model, farbu a všetko okolo toho. Tuším aj fasáda na tom dome sa dala potom meniť, že aby si si to vedel tak lepšie predstaviť. Lebo tak iné je mať tú predstavu len v hlave alebo si nakresliť na papier, ale toto je také akože ozaj reálne zobrazenie.

Poslať Napísal: 03 Jún 2022, 07:06 

Frantisek to sa ti kde podarilo takéto niečo nájsť? Však to je akože super možnosť toto, pre predstavu, aby si si vedel vybrať asi lepšia možnosť neexistuje.

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 11:39 

Som bol v tom, ze taketo nieco ti spravia proste len ked si das vypracovat nejaku vizualiciu... a to prave nie su najlacnejsie zalezitosti, co som takto pocuval, co vraveli znami a kolegovia, ked stavali a davali si porobit tie vizualicie v kadejakych programoch... toto si len tak sam natukas, ze ako by sa ti to pacilo?... akoze super vec potom...

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 11:42 

KubíkJ tak to je ale dosť málo, vyberať krytinu len podľa toho, ktorá sa ti páči a ktorá nie. Na iné veci sa treba sústrediť pri porovnávaní. Samozrejme, ak by sklon nebol vyhovujúci, tak treba vybrať inú krytinu, ak nechceš robiť nejaké úpravy. Neviem, že čo by si skôr uprednostnil, ale osobne by som prispôsobil výber krytiny tomu, aby som nemusel žiadne stavebné úpravy vykonávať, hoc aj keby neboli nejak komplikované.

Stránka 51 z 54 [ Príspevkov: 540 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre