Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 48 z 50 [ Príspevkov: 494 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 09:18 

Jarika a dlho už máte takúto strechu? To ste na novostavbu dávali či ste menili starú za novú. My by sme radi vymenili, nie hneď teraz, má to ešte čas, ale tak radšej sa dopredu na to riadne pripravím, nech viem, čo to všetko obnáša.

Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 11:35 

uz pomaly tretim rokom. ono volba bola v podstate jasna, lebo znamy si ju davali na strechu pred nami a cele sa nam to velmi pozdavalo, takze sme isli tak povediac na istotu. nie nie novu sme robili na novostavbu

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 08:41 

tak na novostavbu je to podla mna najlepsia moznost, co sa da dat. vzhladom na to, ze je to lahka krytina, tak netreba ani nejake specialne pripravy, montaz tiez narocna nie je, takze behom dna dvoch ste to mali hadam aj hotovo spravene. len to tiez netreba len tak hala bala spravit, tu montaz mam na mysli, lepsie si na to zavolat nejakych strecharov, co uz maju skusenosti.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 09:23 

Takze ked si zvolime plechovu krytinu na novostavbu, tak je to dobra volba?... Lebo sme rozmyslali aj nad skridlou, mne sa pacia take tie co su viacfarebne... To vie pekne ukazat uz z dialky... Len teda aj tu ked hovorite, ze aj dlhodobeho hladiska to nie je az taka vyhra, tak teraz neviem... Ono nie sme rozhodnuti zatial pre nic na sto percent, pozerame a hladame, ake su moznosti...

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 12:45 

tak áno, je aj toto možnosť, ale ak uvažuje nad tou plechovou, tak by som asi skôr túto možnosť zvoliť... tam sa dá tiež vyberať z viacerých druhov a tipov.. bývajú aj také, čo na pohľad vyzerajú ako škridla, ak ide len o toto...

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 08:44 

vedeli by ste mi poradit take tie plechove strechy, co vyzeraju ako skridlove?

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 10:03 

Sonii taketo nieco mas na mysli? https://www.ruukki.com/svk/produkty-pre ... tile-sheet ono ked vyberies dobreho vyrobcu, tak na prvy pohlad tam ani nie je nejak vidno rozdiel. tak myslim, ze tazko z dialky napriklad aj urcit, ci ide o skridlu alebo o plech. akurat teda, ze co sa tyka nejakej zivotnosti alebo udrzby, tak podla mna je ten plech vyhodnejsi.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 12:19 

to je inak pravda, u nas na ulici maju presne tento isty model v antracitovej farbe a ani ja som na prvy pohlad nespoznala, ze to nie je skridla, ale plech

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 08:59 

to je teraz celkom oblubena farba, ked tak pocuvam, ze kto co daval a aj ked sa len poobzera clovek okolo, tak pomaly kazdy druhy dom ma nieco taketo. ako nieze by to bolo zle alebo co. to som len tak zhodnotil nejak :D

Poslať Napísal: 05 Máj 2022, 11:56 

...ViktorJucar aj mas takuto nejaku strechu na dome?.. Takuto skridlovu ale plechovu?... Neusadza sa tam nejak spina, listie, prach...?

Stránka 48 z 50 [ Príspevkov: 494 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre