Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 47 z 50 [ Príspevkov: 494 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 19:31 

ak ti mozem odpovedat aj ja, tak nie a to mam aj obytnu povalu. nie je to nic takeho co by ta malo pri dazdi rusit. ked sa to tak vezme, ved aj samotny krov mas izolovany, takze niet sa coho bat

Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 09:03 

Matias0 no jasne, vsak cim viacej odpovedi dostanem, tym lepsie. aspon si budem lepsie vytvorit taky uceleny nazor na to. no ved jasne, izolacie a kadeco tam je, to by sa este vsetko aj okontrolovalo pri vymene, ci je to v poriadku alebo treba nieco nanovo spravit. neviem, ci si spominal alebo nie, zase tak dlho v tejto teme nefungujem, ale ty mas aku krytinu? teda je mi jasne, ze plechovu, ked si reagoval na moju otazku, ale ze konkretne aku.

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 08:00 

Random810 podľa aj za tie roky si budeš môcť to isté povedať. Ako však som písal predtým, že sedem rokov, čo sme my dávali krytinu a za celý tento čas všetko v poriadku. Viem, že niektorí majú aj dlhšie skúsenosti a tiež si pochvaľujú. Tak hádam sa k nim spoločne pridáme 8-) Čo sa týka tej záruky, tak to si ktorú triedu zvolil? Tú najvyššiu?

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 10:25 

ked je na vyber, tak osobne by som tu najvyssiu volil, ze ked uz, tak uz. nech proste je to co najkvalitnejsie a najtrvacnejsie. to sa nezda, ale ta krytina vyzdri aj omnoho dlhsie, nez je tak poskytovana zaruka.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 07:58 

Olka ale tak zase nie je krytina ako krytina. Máš aj nejakú vyhliadnutú už? Reku či sa pýtaš na nejakú konkrétnu alebo skôr tak všeobecne.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 08:26 

Tak konecne po dlhsej dobe nam vsetko vyslo a podarilo sa nam objednat krytinu, mozeme sa konecne pohnut dalej. Objednavali sme Classic C, to nam tak najlepsie aj vizualne pasuje na nas dom a sklon strechy sme zhodnotili. Farba tmavo seda a zaruka vybrata taky zlaty stred. Tak uz len aby bola dodana a bude to zase o niecom inom, ked sa namontuje.

Poslať Napísal: 25 Apr 2022, 12:25 

A tak super ste vybrali aj farba taká trocha netradičná, tak to bude dobre vyzerať. Aj ti povedali, kedy by mala byť dodaná?

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 08:01 

Grut píše:
Tak konecne po dlhsej dobe nam vsetko vyslo a podarilo sa nam objednat krytinu, mozeme sa konecne pohnut dalej. Objednavali sme Classic C, to nam tak najlepsie aj vizualne pasuje na nas dom a sklon strechy sme zhodnotili. Farba tmavo seda a zaruka vybrata taky zlaty stred. Tak uz len aby bola dodana a bude to zase o niecom inom, ked sa namontuje.

V tomto sú oni fajn, že vieš vybrať nie len teda rôzne druhy krytiny, či už akože falcovaný plech, trapézový, alebo tie škridlového typu. Ale vieš si vybrať rovno aj podľa toho, na aký sklon strechy krytinu potrebuješ. Že to máš všetko pekne uvedené v tom popise k jednotlivým typom. A teda samozrejme aj rôzne iné údaje sa tam vieš dočítať.

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 12:19 

to mozem len a len potvrdit, ze aj na ich stranke sa toho vela dozvies a vies si tak lepsie vybrat. osobne som napriklad moc rada, ze sme sa pre plechovu strechu rozhodli

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 07:14 

marchelo33 tipujem, ze to hovoris o krytinach Ruukki, lebo podla toho, ako si opisal, tie info, tak mi to presne pripomenulo, ked som pozeral na altanok nejaku krytinu. tak som si hovoril, ze ako fajn, ze vsetko sa viem vlastne docitat, nemusim nikam volat, behat, aby som sa dopatral k nejakym informaciam. cize za mna aj toto je vyhoda, ze maju ten web spravene prehladne a ozaj dostatok informacii tam najdes. ci uz o samotnych krytinach alebo aj o montazi a podobne.

Stránka 47 z 50 [ Príspevkov: 494 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre