Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 35 [ Príspevkov: 350 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 07 Okt 2020, 12:51 

vieš čo tam to v tej najvyššej kvalitovo/záručnej triede víde 14€ aj nejaké drobné čo je podľa mňa celkom super cena. ono tých tried majú viacej ale tak podľa mňa sa do strechy oplatí investovať

Poslať Napísal: 09 Okt 2020, 15:22 

@Sydney jasné, to je fajn cena. A oni keď budeš brať aj odkvapové prvky a aj krytinu na celú strechu, možno ti dajú aj nejakú zľavu. Väčšinou to predajcovia tak robia.

Poslať Napísal: 12 Okt 2020, 14:08 

hej hej bavili sme sa o tom, však práve preto som sa potom takto rozhodol, keďže si viem u nich zadovážiť tak povediac komplet strechu zo všetkými náležitosťami okolo, ktoré je ešte treba

Poslať Napísal: 14 Okt 2020, 10:17 

@Sydney okey, tak dúfam, že budeš spokojní. Veď potom keď tak pošli aj fotku, keď to budete mať hotové. Zatiaľ sa s tebou lúčim a držím palce, nech sa vyčasí, aby ste ju stihli ešte položiť, lebo v takomto počasí, to by nebolo bohvie čo :)

Poslať Napísal: 14 Okt 2020, 11:22 

Matúš Novácky píše:
@Sydney okey, tak dúfam, že budeš spokojní. Veď potom keď tak pošli aj fotku, keď to budete mať hotové. Zatiaľ sa s tebou lúčim a držím palce, nech sa vyčasí, aby ste ju stihli ešte položiť, lebo v takomto počasí, to by nebolo bohvie čo :)

jasné ďakujem a keď to bude hotové tak sa ozvem. včera sme sa o počasí akurát bavili a dúfam v to, že sa v tie dni proste vyčasí a všetko sa to stihne tak ako má

Poslať Napísal: 14 Okt 2020, 11:54 

Ale stihnete. Ako dnes sice niekde nasnezilo, no uz buduci tyzden vyzera byt lepsie pocasie. Inak budete si pokladat sami strechu, ci kto vam to bude robit?

Poslať Napísal: 14 Okt 2020, 11:58 

@Sydney jasné, veď Karol dobre napísal, že budúci týždeň má byť už lepšie počasie. Ok, tak sme dohodnutí 8-) :)

Poslať Napísal: 16 Okt 2020, 12:28 

Precital som si to tu cele, no aj tak. Riesime pomaly vyber strechy, mozno trocha dopredu, no rad by som v tom mal jasno. Odporucana nam je plechova strecha no neviem preco, stale mam taku neistou, hlavne kvoli kvalite a zivotnosti. Vedeli by ste mi niekto z vlastnej skusenosti povedat, ako to vlastne je

Poslať Napísal: 16 Okt 2020, 12:45 

Janci píše:
Precital som si to tu cele, no aj tak. Riesime pomaly vyber strechy, mozno trocha dopredu, no rad by som v tom mal jasno. Odporucana nam je plechova strecha no neviem preco, stale mam taku neistou, hlavne kvoli kvalite a zivotnosti. Vedeli by ste mi niekto z vlastnej skusenosti povedat, ako to vlastne je

poviem ti, že vôbec nemusíš mať obavy čo sa kvality a životnosti týka.. vlastnú skúsenosť mám.. oceľovú krytinu na dome mám už niekoľko rokov a žiaden problém s ňou... táto krytina má niekoľko výhod oproti páleným či betónovým krytinám a to napríklad:
- je jednoduchšia a lacnejšia preprava - teda aj ekologickejšia,
- je jednoduchšia manipulácia priamo na stavbe
- je jednoduchšia manipulácia pri montáži / pokládke priamo na streche
- nezaťažujú zďaleka toľko strešnú konštrukciu - zlacnie to ako rekonštrukciu u starších budov (vystačíte s pôvodnými trámami), tak strechu budovy novej (strecha sa dimenzuje na inú záťaž)
- oceľ má ako stavebný materiál výhody aj z ekologického hľadiska, ak ju porovnávame s pálenými a betónovými škridlami - ide o jediný materiál, ktorý možno recyklovať takmer zo 100%
- a na koniec ten najdôležitejší dôvod - to, čo ako vlastník nehnuteľnosti od strechy požaduje, je ochrana domu na dlhé desiatky rokov bez toho, aby si musel streche venovať viac pozornosti, než ju raz za čas vizuálne skontrolovať.
My máme strešnú krytinu Ruukki, ktorá má až 50 ročnú záruku. Ide o najdlhšiu záruku na slovenskom trhu, čo je tiež obrovská VÝHODA!

Poslať Napísal: 19 Okt 2020, 10:16 

50 rocnu zaruku? To ako fakt? Hmmm tak to by som mal teda na dlho pokoj heh a nie len ja no pri takych rokoch aj moje deti. A to ma len tato firma taku zaruku? Cenovo sa ta zaruka nevypomsti na konecnej cene krytiny?

Stránka 5 z 35 [ Príspevkov: 350 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre