Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 34 z 40 [ Príspevkov: 391 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 03 Nov 2021, 14:09 

Syndia84 tak hlavne je to, ze si sa dopatrala k tomu, co sa ti pacilo hned na zaciatku. vies, ze si si to takto splnila. aj ked to mozno bolo trochu narocnejsie pozistovat ale dala si to.

Poslať Napísal: 04 Nov 2021, 10:06 

Matico a koho teda? To si mohol rovno napísať, nech viem aj ja, že o kom je reč. Tak si to bol aj objednať už, či ako vlastne teraz si na tom? Počítaj s tým, že tam je aj nejaká dodacia doba. Nehovorím o tom, že by si mal dlho čakať, ale aby sa tie termíny zhodovali.

Poslať Napísal: 05 Nov 2021, 09:40 

Mi tak napadlo, videl som na jednom dome ako keby fasádu z plechovej krytiny. Je to možné? Robí sa to aj takto? Ja som mal proste nejak v hlave nastavené, že tá krytina je proste vyslovene len na strechu. S takýmto niečím som sa ešte nestretol.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 12:40 

LT-tomas píše:
„KubíkJ“
- takže ty takto dopredu vlastne riešiš tú strechu. Však ono dobre si to vymyslel. Keď ti mám pravdu povedať, tak to presne neviem. Akože hej, môže sa skladovať nejaký čas, to isto hej. Keď si zoberieš, tak oni to tiež niekde musia mať uskladnené. Ak to bude mať vhodné podmienky, tak si myslím, že tam nie je žiaden dôvod na to, aby nevydržala do jari. Si zober, že ešte pár týždňov potrvá, kým ti príde a oteplí sa ani sa nenazdáme.

hej no, radsej to takto, nech si spravim aj nejaky prehlad ako sa potom nahanat na poslednu chvilu. tak mozno este pockam teda nejaky mesiac, dva a potom by som objednal. plus ta dodacia doba, to by tak mohlo aj vychadzat, ze uz by sa dalo robit aj. miesto mam, kde by som to vsetko uskladnil, v tom problem nevidim. teda samozrejme zalezi aj od tohto blazniveho pocasia, ze dokedy bude zima. isto budu zase predpovedat najhorsiu za poslednych xy rokov, ako to byva.

Poslať Napísal: 11 Nov 2021, 11:17 

Silvverst je to mozne, samozrejme. ono nie je ta krytina urcena vyslovene len na strechy. akoze hej, primarne sa pouziva takto, ale kludne, ked ta toto oslovilo, tak je taka moznost.

Poslať Napísal: 12 Nov 2021, 07:58 

RomanBBK tak dobre som to potom videl, lebo sú aj kadejaké náhrady, čo sa len tvária ako originály. Vieš, ako to myslím. Keď ti mám povedať, tak ma to dosť zaujalo, ale nie som si istý, že ako sa to dáva. Že či vlastne na zateplenie, či to musí byť omietnuté alebo spravená celá fasáda. To si musím nejak zistiť, preto som aj písal, či nebude mať s tým niekto skúsenosť náhodou, že by mi vedel bližšie povedať.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 07:44 

Silvverst inak toto som uz ja postrehol a dokonca som videl, ked to montovali. Co som mal ja tu cest, tak to davali na dom, ktory bol len zatepleny a nemal ani fasadu porobenu este. Ono ta plechova krytina si myslim, ze je vlastne miesto nej pouzita. Dobra volba, co sa udrzby tyka je to isto sikovnejsie, nez tak klasika.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 13:12 

Baky ale praveze ani nie, to tak mozno len vyznelo. Uz ked som sa dozvedela toho vyrobcu, tak to islo pomerne rychlo. Uspech je ale asi v tom, ze som vedela, co chcem. To byva niekedy dost narocne si vybrat. A este obzvlast, ked je taka velka ponuka.

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 09:16 

Volak38 tiež si myslím, že aj z tohto hľadiska by to mohlo byť výhodnejšie. Ma to dosť oslovilo, lebo to akože dosť inak vyzerá než len taká obyčajná fasáda. Také konečne niečo iné a nové. Aj som si to potom skúšal nájsť. Predajcu konkrétneho som však zatiaľ nenašiel, ale čo mi povyskakovali fotky budov, tak to je parádička.

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 11:27 

Silvverst viem viem, nejake imitacie alebo take nieco. akoze vsak mohlo to byt aj take nieco, to neviem ozaj posudit, ale viem, ze aj original plechova krytina sa pouziva na obklady na fasady. takze zvazujes, ze by si si aj ty take nieco dal na dom? asi len tak by si sa nepustal inak do takehoto prieskumu.

Stránka 34 z 40 [ Príspevkov: 391 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 40  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre