Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 09:36 

@Matúš Novácky tak to ste fajn vychytali. ono skôr ide asi o tie lemy, lebo ako čo sme pozerali, tak na niektorých sú roste preliačiny, ktoré svietia a tomu by som sa teda aj ja chcel vyhnúť, no to bude o šikovnosti pokrývača. ako ukazoval som jej fotky a celkom mení názor, takže už len vybrať firmu a značku. tá čo si spomínal, nemajú aj nejaké tie benefity?

Poslať Napísal: 30 Sep 2020, 09:42 

@Sydney čo sa týka značky, tak byť Vami idem jednoznačne do Ruukki a firmu, tú už nechám na Vás, keďže ani netuším z kade pochádzate a zbytočne by som Vám nejakú písal. Aké benefity máš na mysli? Podľa mňa majú dosť veľký benefit to, že jednoducho ponúkajú úplne všetko na strechu, od krytiny až po strešné odkvapové systémy, atď. Vedia ti ponúknuť kompletný balík, ktorý zahŕňa aj odkvapový systém, odvetrávanie, hydroizoláciu, tesnenia a upevňovacie prvky.

Poslať Napísal: 01 Okt 2020, 08:37 

@Vlad_o0 sorry, som si nevsimla od teba spravu, az teraz...tak promin, ze odpisujem neskor...co sa tyka ceny, tak tato krytina Monterrey vychadza m2 cca 14€...my sme to nemali az tak vela m2, takze cena nebola moc vysoka..kolko to ale presne bolo za celu strechu ti teraz neviem povedat, lebo to mam doma a som momentalne v praci...no myslim, ze to je aj tak jedno, lebo ked sa pre nich rozhodnes, tak si das vypocitat cenu podla svojich m2, ktore mas...dodanie trvalo 9 dni, co bolo tiez fajn...kludne sa pytaj, ak ta nieco zaujima...ako nam ju fakt vsetci chvalia..niektori si dokonca myslia, ze to je palena skridla :lol: :lol: ...

Poslať Napísal: 01 Okt 2020, 08:53 

@Matúš Novácky to máš pravdu, ako nechcelo by sa mi zháňať nejaké tie komponenty inde. o nich mi vravelo už viacero ľudí, tak to aj tak vyzerá, že sa nakoniec obrátime na nich, len ešte vybrať profil strechy. ale opýtal by som sa ťa keď si si teda všetko u nich objednal, koľko mám tak čakať na dodanie?

Poslať Napísal: 01 Okt 2020, 09:25 

vsimni si pred tebou pisala o dodani? ako celkom rychlo, no to asi zalezi aj od ich vytazenosti. u nas ma sused naproti taku strechu a je pravda, ze pokial by nam nepovedal, ze je to ocelova strecha, tak by sme ani nevedeli :)

Poslať Napísal: 01 Okt 2020, 10:10 

@Sydney ako napísala aj Peťka, tak štandardné dodanie je cca tých 9 dní. Aj my sme cca tak čakali ale to proste aj tak skôr objednávaš takýto materiál. Nenechávaš si to nikdy na poslednú chvíľu. Radšej skôr si už zajednaj, veď na pozemku sa tomu nič nestane 8-) Tak som zvedavý, ktorú vyberiete, daj potom vedieť ;)

Poslať Napísal: 05 Okt 2020, 09:24 

vieš čo zatiaľ to vyzerá, že to bude ruuki frigge, tá nás nejak oslovila najviac. do stredy by som to chcel vyriešiť tak dúfam sa nič už meniť nebude :)

Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 12:05 

Pozerala som ju a ako podľa mňa ste si vybratú veľmi peknú a objednala by som ju čo najrýchlejšie. Heh zbytočne budeš špekuľovať a lámať si hlavu :)

Poslať Napísal: 06 Okt 2020, 16:19 

@Sydney super, dobrý výber 8-) Aj cenu si si už zisťoval?

Poslať Napísal: 07 Okt 2020, 12:18 

kimona dobre pises, netraba uz spekulovat, lebo cim clovek viac spekuluje, tym horsie...my mame tiez krytinu od nich a vyhovuje nam...ceny maju podla mna velmi dobre v porovnani s kvalitou...neviem, ci niekto vyraba kvalitnejsiu ocelovu krytinu ako Ruukki...a maju hned aj odkvapove systemy, co je velka vyhoda, ze vsetko kupite na jednom mieste, v jednej farbe..

Stránka 4 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre