Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 27 z 33 [ Príspevkov: 322 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 30 Jún 2021, 10:46 

myslim si Branik, ze to netreba znovu konzultovat s architektom nakolko by to podla mna nemal byt problem, kedze plechova krytina je lahsia ako skridla. ak si chces byt ale istejsi ze to tak je, mozes to kludne konzultovat s odbornikom.

Poslať Napísal: 01 Júl 2021, 09:36 

Branik ja si naopak myslím, žeby si to asi pre istotu mal konzultovať s architektom alebo statikom, nakoľko je pravda že plechová krytina je ľahšia, ale aj pri nej musíš dodržiavať nejaké kritéria.

Poslať Napísal: 01 Júl 2021, 13:31 

Chlapi vďaka, hneď zajtra sa teda skontaktujem s architektom a popýtam sa ho na to, či by mi to vedel nejako prepočítať. Som zvedavý, čo povie, snáď ma nevysmeje. Môžem sa vás ešte spýtať, s akou značkou plechovej krytiny máte dobré skúsenosti? Aby som vedel, po akých sa pozerať.

Poslať Napísal: 01 Júl 2021, 14:21 

Nemá ťa prečo vysmiať, veď je to normálna vec na ktorú sa budeš pýtať. Ty to predsa nemáš z kade vedieť a on sa takýmto veciam venuje, takže no stress! Len sa ho to pekne opýtaj! Keď sa už pýtaš aj na značku, tak ti napíšem, že Ruukki má dobrú plechovú krytinu. Aj keď si pozrieť na internete referencie, tak sú dobré. Aj to sa môžeš spýtať architekta, možno ti aj on bude vedieť poradiť, ktorá plechová krytina je fajn.

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 08:20 

Jurij54 píše:
Nemá ťa prečo vysmiať, veď je to normálna vec na ktorú sa budeš pýtať. Ty to predsa nemáš z kade vedieť a on sa takýmto veciam venuje, takže no stress! Len sa ho to pekne opýtaj! Keď sa už pýtaš aj na značku, tak ti napíšem, že Ruukki má dobrú plechovú krytinu. Aj keď si pozrieť na internete referencie, tak sú dobré. Aj to sa môžeš spýtať architekta, možno ti aj on bude vedieť poradiť, ktorá plechová krytina je fajn.

neviem, ci sa architekti rozumeju do krytin, skor by som povedal, ze ani nie..radsej treba brat nazory takto ludi na forach, ktory maju osobne skusenosti..

Poslať Napísal: 06 Júl 2021, 10:39 

Za skúsenie nič nedá, keď nebude vedieť poradiť, tak už od nás má nejaké tie odporúčania a bude sa vedieť rozhodnúť pre danú značku krytiny. Som zástancom toho, že sa treba všade a každého pýtať. Nikto múdry z neba nespadol, takže keď sa nebudeš pýtať, tak ani nebudeš vedieť a budeš celý život blbý (s prepáčením).

Poslať Napísal: 08 Júl 2021, 08:40 

Jurij54 píše:
Za skúsenie nič nedá, keď nebude vedieť poradiť, tak už od nás má nejaké tie odporúčania a bude sa vedieť rozhodnúť pre danú značku krytiny. Som zástancom toho, že sa treba všade a každého pýtať. Nikto múdry z neba nespadol, takže keď sa nebudeš pýtať, tak ani nebudeš vedieť a budeš celý život blbý (s prepáčením).

ano, v tom mas pravdu, ze sa treba pytat..som teda zvedavy, ci mu nieco poradi aj architekt alebo sa bude cisto nazorov ludi drzat..

Poslať Napísal: 10 Júl 2021, 07:25 

Branik no čo ako si pochodil u architekta?Čo ti poradil/odporučil?Riešim teraz podobný problém,tak budem rád keď odpíšeš aby som vedel,či sa môžem spoľahnúť na takýchto ľudí alebo hľadať skôr niekde inde.Díky.

Poslať Napísal: 12 Júl 2021, 12:08 

Povedal mi v podstate to čo aj vy, že keď ide o takúto výmenu, že z ťažšej krytiny na ľahšiu, tak to nie je žiadny problém, to môžeme. Horšie by bolo, keby to bolo opačne. A preto nejdeme ďalej ani špekulovať dáme plechovú krytinu. Dali sme si vypočítať cenu na Ruukki Classic C, tak uvidíme na koľko to vyrátajú.

Poslať Napísal: 13 Júl 2021, 12:57 

Super,tak to máš potvrdené.Už teda len aby cena vyhovovala a môžete sa do toho pustiť 8-)

Stránka 27 z 33 [ Príspevkov: 322 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre