Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 11:02 

A prečo by ste nemohli Hugis? Veď niektoré plechové krytiny sú vhodné na minimálny sklon 6° a ten pri pultovej streche isto budete mať, či? Máte už projekt domu alebo ho ešte len riešite? Lebo aj pri pultovej streche musí byť nejaký sklon, aby voda odtekala a neostávala stáť na streche.

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 18:27 

Tak ako pises, sklon byt musi aj ked minimalny a su aj plechove krytiny vhodne na takuto strechu. To uz v tejto dobe problem nie je najst

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 07:34 

@fimor neviem, nevyznám sa v tom, tak preto som sa radšej opýtal, aby som pred projektantom nevyzeral úplne hlúpo. Nie, nemáme ešte projekt, budúci týždeň sa máme s projektantom stretnúť, ale tak už chceme mať akú takú predstavu, aby to išlo rýchlo a nebrzdili nám takéto veci.

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 08:43 

Veledo tak to veru vôbec nie je problém, kopu takých krytín je a hlavne plechové krytiny sa dajú na takéto nízke sklony bez problému montovať a aj dobre vyzerajú.

Hugis už si teda aspoň trochu v obraze. Daj potom vedieť, ako dopadlo stretko s architektom.

Poslať Napísal: 28 Máj 2021, 12:28 

@fimor áno, už som dosť v obraze by som povedal. Jasnačka, potom sa ozvem 8-)

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 11:23 

hellou majstri...je tu niekto taki, kto si dokazal plechovu krytinu spravil aj svojpomocne?...ak ano, ozvite sa mi, pls...

Poslať Napísal: 31 Máj 2021, 12:39 

Štefajn píše:
hellou majstri...je tu niekto taki, kto si dokazal plechovu krytinu spravil aj svojpomocne?...ak ano, ozvite sa mi, pls...

Už som bol pri viacerých strechách ale plechovú sme nikdy nepokrývali svojpomocne. Podľa mňa je to dosť veľký risk a asi je lepšie, ak si zaplatíš partiu ľudí, čo to vedia. Vieš, aby ste to náhodou zle nespravili a bude ti zatekať náhodou a spraví ti to väčšiu škodu ako keby si zaplatil za klampiarov, ktorí s plechovou krytinou majú skúsenosti. Je to na tebe ale toto je môj názor a moje odporučenie.

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 12:24 

@viechmann a mne zase stačilo, keď som sa na nich pozerala :lol: :D .. to fakt tieto veci treba nechať na odborníkov!

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 13:45 

Žanettka píše:
@viechmann a mne zase stačilo, keď som sa na nich pozerala :lol: :D .. to fakt tieto veci treba nechať na odborníkov!

Asi tak Žanetka ako si napísala. Ako sa hovorí, každý nech si svoje remeslo robí sám a nestará sa do druhého. A klampiarčina by som povedal, že je dosť náročné remeslo a treba sa do neho aj vyznať!

Poslať Napísal: 03 Jún 2021, 13:30 

vidis, to ma vobec nenapadlo Viechman...ale mas pravdu, ze by to nemuselo dopadnut najlepsie, kedze by sme to isli uplne prvy krat robit...mna to napadlo len preto, lebo kamos ma nahovara, ze co budem zbytocne vela penazi platit klampiarom, ze ved to spravime sami..ale asi teda kaslem na to a radsej si zaplatim..

Stránka 25 z 26 [ Príspevkov: 255 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 22, 23, 24, 25, 26  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre