Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 24 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 09:42 

chlapi na jednom nemenovanom fore som cital, ze hrubka plechu by mala byt minimalne 0,5-0,55mm. moja otazka znie, ci vsetky plechove krytiny maju takuto hrubku alebo sa najde aj vyrobca, ktory vyraba krytinu z tensieho plechu, ake mate skusenosti?

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 19:33 

hmm nad týmto som sa nezamýšľaľ, no podľa mňa čím hrubšia tým lepšia nie? prečo sa zaujímaš o tenšiu?

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 13:48 

nieee, zle si to pochopil, vobec nemam zaujem o tensi plech, len som touto otazkou narazal na to, ci ine firmy firabaju z takeho isteho plechu alebo niektore aj z tensieho. vies, aby si ludia dali pozor na to, lebo je mi jasne, ze cim hrubsi plech, tym lepsie!

Poslať Napísal: 04 Máj 2021, 18:54 

jaaaj taaak, no vieš čo normálne som sa zľakol :) ale ako otázka dobrá, toto som si nikdy nejak nevšímal, či sú medzi jednotlivými značkami takéto rozdiely

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 17:32 

to napadne malo koho : no mozno cim hrubsi, tym lepsia povrchova uprava, ktora je podla mna velmi dolezita a v nej mozu byt tie najvacsie rozdiely

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 13:09 

a preto som rozprudil tuto diskusiu aby sme sa od skusenejsich dozvedeli, aky je v tom rozdiel. tak snad nam tu niekto o tom napise, co sa do toho rozumie. no co uz som zistil je to, ze cim hrubsi plech, tym lepsie!

Poslať Napísal: 17 Máj 2021, 12:36 

...tibor nikdy som nezisťoval, či všetky plechové krytiny sú robené z rovnakej hrúbky ale čo viem stopercentne je, že Ruukki plechové krytiny sú 0,5mm a niektoré dokonca 0,55mm...od nich konkrétne krytinu aj máme, takže ti viem povedať, že je perfektná/kvalitná..a nepovedal by som, že čím hrubšia tým lepšie..kvalitná krytina sa odvíja od viacerých technických postupoch a nie len od hrúbky plechu!...

Poslať Napísal: 19 Máj 2021, 09:18 

vdaka ubiko za tvoje vedomosti. mas pravdu, ze kvalita plechu nespocita len v hrubke ale aj v inych veciach a myslim, ze niektore su dokonca este dolezitejsie ako ta samotna hrubka. a hlavne je dolezita poriadna montaz! ked nie je dobra montaz, tak moze byt neviem aka kvalitna krytina, aj tak bude mat majitel stavby problemy. takze tymto by som ukoncil moju debatu o hrubkach plechu. chlapi dakujem vsetkym, co sa zapojili 8-)

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 09:37 

...tibor v pohodke, kľudne aj nabudúce poradím, ak budem treba...

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 14:15 

Nazdárek chaloši, uvažujeme s manželkou, že by sme chceli dom s pultovou strechou s minimálnym sklonom. Myslíte, že by sme mohli dať plechovú krytinu?

Stránka 24 z 33 [ Príspevkov: 326 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre