Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: JACUZZI
 Poslať Napísal: 12 Jan 2019, 04:39 

Hlavne prosim ta nepozeraj len na cenu, lebo na to mozes ako pri vela veciach fakt doplatit :?

Poslať Napísal: 21 Jan 2019, 16:20 

To mi bolo jasné, že keď chcem niečo kvalitnejšie tak to musím hľadať inde. Myslel som skôr rady od niekoho kto má už doma svoju vírivku, napíše odkiaľ ju má, koľko za ňu dal, čo všetko bolo treba ešte okolo toho vybaviť, ako ju udržiava a tak vieš

Poslať Napísal: 22 Jan 2019, 13:50 

Ak ti teda ide o kvalitu a aby vam ta virivka proste vydrzala tak skus pozriet mozno tu https://kralovstvopozitkov.sk/, tam sice maju aj ine veci ale znamy ma odtial virivku, teda to je taky bazen pol na pol. Polovica je ako keby klasicky bazen na plavania a druha polovica je virivka. Par krat sme to unho vyskusali a keby mam na to miesto tak ho tiez kupujem. Maju ale aj iba klasicke virivky tak mozno ti tam nieco padne do oka

Poslať Napísal: 23 Jan 2019, 13:52 

Fúha ale tak to už má potom iný luxus :lol: Aj keď by sa mi to páčilo tak neviem či by to u nás bolo využité. My už skôr iba tak na ten oddych sa posadiť do vírivky, voľaké šampanské do ruky a užívať si trochu kľud :D Idem to ale pozrieť, diki za tip. Keby som potreboval niečo vedieť tak by sa mi spýtal toho kamoša?

Poslať Napísal: 24 Jan 2019, 13:53 

-kokost to vyzera brutalne, musi to byt riadne mat to doma ale to uz je trochu iny luxus. to si asi len tak niekto nemoze dovolit. ale viem si to predstavit napriklad v nejakom hoteli alebo penzione v nejakej wellness zone-

Poslať Napísal: 25 Jan 2019, 12:59 

Nie som s nim sice casto ale ak by si teda chcel, ze by ta to zaujimalo tak jasne. Len sa potom ked tak pytaj viacero toho naraz, ja mu zavolam a popytam sa, len aby som mu nemusel 5 razy za tyzden vyvolavat vies ako

Poslať Napísal: 29 Jan 2019, 23:40 

-neviem ci sa uz z toho vyvlecie ked si zacala :lol: :lol: :lol: si sa teraz upisal, ze pomozes takze sa podla mna priprav na velmi castu konverzaciu s kamosom-

Poslať Napísal: 30 Jan 2019, 14:33 

To by som tak strasne chcela mat takuto virivku na dvore, vzdy som po tom tuzila ale neviem ci na to niekedy budem mat :(

Poslať Napísal: 31 Jan 2019, 19:26 

A kolko tak podla teba stoji taka virivka? Vies lebo niekedy si ani nezistujes moznosti ked si myslis, ze na to nemas a keby si si skusila nieco o tom najst tak by si prisla na to, ze by sa to mozno nejako dalo vyriesit :)

Poslať Napísal: 13 Mar 2019, 20:04 

Prakticky ma najviac asi zaujíma ako to je s dodaním, musím si ja niečo riešiť ako pre to pôjdeme alebo mi to donesie kuriér, bude to v celku už alebo to bude treba nejako skladať? Toto mi prosím ťa zisti

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 13 Mar 2019, 20:04

Stránka 4 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre