Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: JACUZZI
 Poslať Napísal: 03 Dec 2018, 09:50 

....Jela....Byt tebou si normalne otvorim nejaku stranku kde su vsetky informacie o tom co obnasa mat takuto virivku a potom sa az rozhodovat kde ju kupis. Lepsie sa vam potom bude vyberat aj velkost, funkcie atd. A podla toho co si napisala tak aj manzela sa ti bude lahsie presviedcat :lol:

Poslať Napísal: 04 Dec 2018, 19:20 

- no co viem, mozno nejako pre styroch? alebo kludne aj pre sest, neviem aka je taka standardna velkost virivky. keby sme v takej vacsej dvaja tak to nevadi nie? lebo samozrejme, ze nie zakazdym tam bude s nami niekto dalsi....ale chceme ju vlastne aj preto aby sme si tam mohli posediet a pokecat s priatelmi :) ...a neviete mi s tym pomoct?

Poslať Napísal: 05 Dec 2018, 23:24 

....Jela...Preco by to akoze malo vadit? To je tiez uzasna otazka... A s cim ti mame pomoct?

Poslať Napísal: 07 Dec 2018, 11:11 

-mozno by bolo fajn ak by si sa zobrala aj s muzom a isli ste nejake pozriet :) najlepsie je ked to clovek vidi nazivo- :)

Poslať Napísal: 10 Dec 2018, 18:22 

Chcel by som sa spýtať, viete mi povedať kde by som mohol kúpiť saunu, ktorá by sa k nám dostala ešte pred vianocami aby to mohlo byť ako darček?

Poslať Napísal: 12 Dec 2018, 18:12 

To si hladaj nejake obchody kde ich maju na sklade, si myslim, ze v takom pripade by ste to mali stihnut ale hlavne to zacni riesit a hladat hned lebo uz ti vlastne zostava len tento tyzden a ten dalsi :) Takze sa poponahlaj

Poslať Napísal: 16 Dec 2018, 01:41 

-neviem ci by som sa s tym tak ponahlal. teraz uz mas iba tyzden do vianoc a s vyberom takejto veci by som sa vobec neuponahlal. si aj niekde pozeral tie virivky ci este ani to nie?-

Poslať Napísal: 18 Dec 2018, 22:03 

Máte nejaká odporúčania na čo sa zamerať pri výbere sauny?

Poslať Napísal: 19 Dec 2018, 12:31 

-tiez som nad tym premyslala, ze proste rovno pojdeme nejaku pozriet ale neviem kam.... kde maju normalne virivky? nie nafukovacie, nie nejake sezonne, proste take co mozeme mat vonku celu zimu, co sa proste zakryje a ked potrebujeme tak ju len pustime a hotovo, aj v zime-

Poslať Napísal: 20 Dec 2018, 16:29 

-tak treba hladat nejakeho predajcu normalne napriklad na internete a nie ist do tych klasickych obchodov ako je obi a podobne, lebo tam maju proste fakt len take na par mesiacov a vyhadzujes, nevraviac o tom, ze tam sa neda o kvalite vobec bavit-

Stránka 3 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre