Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: JACUZZI
 Poslať Napísal: 08 Nov 2018, 21:38 

Inde v obchode mas kde vystavene vsetky virivky? Mavaju tak mozno jednu a zvysok ti len na obrazkoch poukauzuju. Ved keby cosi tak ked ti ju dovezu tak zbadas, ze nie je nieco okay. Ale nemyslim si, ze by nieco take bolo, ak budete kupovat normalnu virivku a trochu si o tom dopredu nieco nastudujete

Poslať Napísal: 19 Nov 2018, 22:39 

-ahojte :)
-chcela by som sa spytat ci mi viete poradit kde kupim jacuzzi za dobru cenu ale aby to bola aj kvalita
-budem rada ak mi pomozete aj s tym, na co sa mam pri vybere jacuzzi zamerat

Poslať Napísal: 20 Nov 2018, 15:32 

cenovo by si ju ako chcela. dalsia co nic moc nenapisala ako by si ju predstavovala :roll: neviem co to maju teraz ludia za zvyk. to je ako keby si si isla kupit auto a prides, ze chces auto, ktore bude zelene a hotovo. ani znacka, ani kolko mas na to vyhradenych financi, znacka popripade, co od nej ocakavas. nic, len jacuzzi a hop aby uz bola na dvore

Poslať Napísal: 21 Nov 2018, 15:08 

-prepac, myslela som si, ze k tymto veciam sa ked tak prepracujeme postupne a niekto nema problem napisat napriklad aku ma doma
- ked mi niekto napise tak ja si pozriem a bud poviem, ze ok tato by mohla byt alebo nie hladame nieco ine lebo toto a toto :)

Poslať Napísal: 22 Nov 2018, 12:11 

Mohla si napisat aspon, ze aku velku, ci chcete nejaku nafukovaciu alebo si priplatite trosku a kupite si normalnu, kolko mate miesta na nu a tak :) A do akej ceny ste ochotni ist hlavne aby sme ti tu nepisali zbytocne nieco

Poslať Napísal: 26 Nov 2018, 14:10 

len som chcel poukazat, ze je trochu tazke radit niekomu, kto vlastne nevie co hlada alebo co chce.ale tak ja ti mozem napriklad odporucit tu stranku co som tu uz pisal to kralovstvo pozitkov, skus si tam pozriet ci sa ti nejaka nezapaci. uvidis aspon v akych cenovych relaciach sa to pohybuje a mozete sa rozhodovat. neviem ci to takto vyhovuje alebo chces presne nejaku virivku?

Poslať Napísal: 27 Nov 2018, 21:50 

-ja by som chcela kupit manzelovi a vlastne aj sebe :lol: :lol: darcek vianocny a to virvku na nasu terasu...viete mi poradit kde ju hladat a cim ju zakryvat ked ju nebudeme pouzivat, poradit s udrzbou? aby nemohol povedat, ze som kupila a vobec som si neuvedomila co vsetko s tym treba robit :lol: ....

Poslať Napísal: 28 Nov 2018, 21:05 

-treba udrziavat kvalitu vody tak isto ako pri bazene ak ju nechcete zakazdym menit :) pre kolko osob by mala byt ta virivka?mate na nu dost miesta?

Poslať Napísal: 29 Nov 2018, 12:30 

-nafukovaciu isto nie, chcem aby nam vydrzala co najdlhsie a hlavne aby bola pevna a mali sme tam fakt najvacsie pohodlie ake moze byt :) proste aby sme sa zrelaxovali po tazkom tyzdni, uzili si trosku sukromia, romantiky, popripade si uzili nejaky pekny oddychovy vecer s priatelmi
-podla mna som tie zakladne veci napisala, neocakavala som, ze by ste mi hned napisali, ze tato a tato sauna je pre teba ako stvorena, o to mi ani neslo. stacilo mi takto povedat, ze kde mam hladat
-mimochodom si sa trafil lebo presne nieco taketo som mala na mysli, uz sme si tam jednu aj vybrali ;)

Poslať Napísal: 30 Nov 2018, 15:55 

vidis ale takto si sa mala rozpisat hned na zaciatku a nie az teraz :lol: :lol: :lol: aleco? a ktoru?

Stránka 2 z 4 [ Príspevkov: 40 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre