Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Úvery a poistenie

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: Finančná samovražda
 Poslať Napísal: 21 Apr 2016, 13:22 

Dobrý deň, čo by ste mi prosím vás poradili? Prešli ste si niekto niečim podobným? Bývam s maminou sama v 1 izbovom dome na ktorý sa mi vzťahuje hypotéka, aby som mohla kúpiť pozemok. Činí to 165 eúr mesačne na dobu 30 rokov. Ten domček by som chcela bungalov, cca 140 m2 zastavanej plochy. Nemám ešte ukončený projekt, tak ani netuším, aký budem mať rozpočet. Banka mi vie požičať maximálne 90 000 eúr. Stavbu plánujem svojpomocne. Môj plat + mamin dôchodok je vyše 1200. V najbližšej dobe by som chcela aj dieťa, ale radšej počítam s horšou možnosťou kvôli financiám a to, že bež muža. Takže po prvom polroku späť do práce (ak by som niečo našetrila, tak by som bola doma rok a ten druhy polrok práca z domu na polovičný úväzok). No a v poslednom rade, byt v ktorom bývame teraz kúpim od mamy a chcela by som ho prenajať, nech môžem platiť hypotéku za pozemok, čo som už spomenula.
Čo myslíte, je môj plán reálny? Zvládnem postaviť a spracovať dom? A starať sa o mamu a to dieťa?

Ďakujem vám za vaše múdre odpovede. :)

Predmet príspevku: Re: Finančná samovražda
 Poslať Napísal: 21 Apr 2016, 13:24 

Mas aspon 10k v rezerve? Co ak prides o robotu, co budes robit?

Poslať Napísal: 20 Jún 2016, 00:56 

pockaj domcek a 140m2?? To by som domcek nenazyval, daj si radsej 100m2 ak chces mat domcek

Poslať Napísal: 01 Nov 2016, 05:29 

Ahoj. Keď sa chce tak sa dá, akurát ti dám radu, pri dome potrebuješ oveľa viac chlapskú ruku ako pri byte. Drž sa.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 01 Nov 2016, 05:29

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 4 ] 

Obsah fóra » Úvery a poistenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre