Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 92 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 20 Máj 2022, 08:21 

Chcem sa opýtať. Dvere od spomínanej spoločnosti mám. Akože interiérové, len potreboval by som nejaké info ohľadne tých vchodových čo robia. Nechcem to pre seba, riešim to pre svokrovcov do bytu. Len ich podmienka je to, aby boli bezpečnostné. Som im aj spomínal, že tieto by sa dali, ale takí sú váhaví nejakí, tak by som potreboval nejaké argumenty, čo by ich presvedčili, že sa nemajú čoho báť, že sú to fajné dvere a za prijateľné ceny.

Poslať Napísal: 23 Máj 2022, 09:34 

junior píše:
Chcem sa opýtať. Dvere od spomínanej spoločnosti mám. Akože interiérové, len potreboval by som nejaké info ohľadne tých vchodových čo robia. Nechcem to pre seba, riešim to pre svokrovcov do bytu. Len ich podmienka je to, aby boli bezpečnostné. Som im aj spomínal, že tieto by sa dali, ale takí sú váhaví nejakí, tak by som potreboval nejaké argumenty, čo by ich presvedčili, že sa nemajú čoho báť, že sú to fajné dvere a za prijateľné ceny.

To myslíš, že či majú tie potrebné certifikáty a osvedčenia, aby mohli označovať dvere ako bezpečnostné, protipožiarne, protihlukové a podobne? Tak to áno, to majú. Neviem či u nich na webe alebo v nejakom článku niekde som čítal aj o tom, že ako prebieha to testovanie. Skúsim to dohľadať a keď tam ti to sem hodím.

Poslať Napísal: 24 Máj 2022, 07:12 

Keď som si pozerala normálne na ich webe dvere, tak tam majú zakaždým aj také otázky nejaké zodpovedané na spodku strany a bolo tam písané aj o protipožiarnych, že ako sa vie, že sú to oni, že sú automaticky aj voči dymu odolné, keď sú protipožiarne a takéto veci kadejaké tam majú. Také zaujímavosti proste :) Jaj a toto, že či sú dymuodolné, keď sú aj požiaru odolné, tak treba si navoliť aj túto možnosť, keď je o ňu záujem, nie je to automaticky. To len aby som teda doplnila, keď som o tom už začala.

Poslať Napísal: 01 Jún 2022, 08:18 

- RenatkaMilekova - tak ty to mas potom riadne poprezerane tu stranku, doslova ze odhora az nadol. Ste tam objednavali tiez dvere?

Poslať Napísal: 06 Jún 2022, 09:50 

Ono keď aj uvádzajú takéto vlastnosti, tak to musia mať ošetrené kadejakými tými testovaniami a skúšaniami. Že vlastne musia na to mať aj ako keby povolenie a tie certifikáty, aby mohli predávať dvere s takýmto označeniami.

Poslať Napísal: 07 Jún 2022, 11:56 

Počujte, poradíte? Nevieme sa rozhodnúť, že či dvere vybrať s nejakými výplňami alebo normálne také plné? Toto je asi jediné, že v čom sa nevieme nejak rozhodnúť. Čím sa riadiť? Akože to či je niečo teraz moderné, to ma nejak netrápi, lebo tie trendy sa tak či tak menia každý rok, tomu sa nemienim prispôsobovať. Skôr ak to vie niekto zhodnotiť, že má doma aj také aj také, v čom vníma rozdiel.

Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 07:26 

Marchelo33 veď jasné, keď už chceme kupovať tak by som bol rád, keby boli tie dvere poriadne. Takže aj ak by si našiel tie testovania, tak mi to kľudne dopošli. Oni budú len radi, keď im ukážem niečo také, že tiež budú mať z toho lepší pocit.
Renatka super, díky za postreh, pôjdem to tam teda tiež preskúmať. Myslím, že dymuodolné, to nebude nejak treba dávať toto. Ten požiar mi príde taký štandard.

Poslať Napísal: 08 Jún 2022, 20:28 

Sapeli je dnes už absolútne neseriózna firma, s extrémne oneskorenými dodávkami, resp. ešte nedodanými dverami , s momentalnym sklzom 3 mesiace a veľmi zlou komunikaciou… dodnes netuším kedy bude zákazka vyrobena a dodaná.
Nikto nič nevie a za nič neručí . ( ešte aj dodané dvere na ktoré som čakala 5 mesiacov boli zle vyrobené a demontované) . NEDOPORUČUJEM!!!

Poslať Napísal: 09 Jún 2022, 09:10 

Tak to my máme presne opačnú skúsenosť s nimi. Na predajni sme sa na všetkom dohodli, čo sme podpísali, to nám bolo aj dodané a bola dodržaná aj poriadna dodacia doba. Neviem, kde sa u vás mohol vyskytnúť problém a prečo sa takto chovajú. Ale myslím, že to bude skôr nejaká výnimočná situácia, ktorá bude mať isto opodstatnenie. My sme ich oslovili na základe odporúčania našich známych, ktorí si tiež dávali u nich robiť dvere a taktiež ako my nemali žiaden problém s nimi. Čiže za mňa úplne naopak, ja odporúčam.

Poslať Napísal: 16 Jún 2022, 08:36 

... Žanettka pripajam sa k tebe, tiez mame s nimi dobru skusenost... my sme toho celkom dost zajednavali a ani pri jednych dverach sa nestalo, ze by nieco nebolo v poriadku... akoze je pravda, ze neboli hotove behom tyzdna, ale to hadam niekto necaka, ze ked si da v podstate cokolvek spravit na zakazku na mieru, tak to bude mat hned hotove...

Stránka 9 z 10 [ Príspevkov: 92 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre