Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 8 z 12 [ Príspevkov: 119 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 12 Apr 2022, 07:20 

Gazdíík a čo by ťa také zaujímalo, keď by si chcel o skúsenostiach počuť? Ono keď navštíviš predajcu, to máš takú istotu. Keď hovoríš, že si si už niečo pozeral, tak preklikol si aj na tých predajcov? Reku je to také šikovné, že si to vieš všetko sám pohľadať a vieš rovno, že kam ísť. Neviem už presne si to nespomeniem, ale nejak 33 predajní majú alebo tak nejak.

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 17:06 

Radain píše:
- silvverst - tak to si odvazny, ze si sa na nieco taketo podujal :D aj mas nejaku predstavu, ze aky by to mal byt material, aka vypln a podobne? ci to sa az na mieste rozhode podla ponuky? ale tak zase aspon vies, ze ake idete kupovat, ze take v podstate obycajne by mali stacit. len neviem, ci bude dobre brat ju tiez k predajcovi, aby si to nerozmyslela, ked uvidi aj ostatne moznosti :D

Tak podľa toho, čo sa písalo, tak by to nemuselo byť nič nejak špeciálne, také klasické otváracie dvere si myslím, že postačia. Ani materiálovo by som nešiel nejak do extrémov asi. Akože tak myslím, že masív alebo niečo podobné, tak to asi netreba. Kľudne by som vybral odľahčenú DTD alebo aj tú PUR penu.

Poslať Napísal: 04 Máj 2022, 07:46 

Marchelo33 ja zakaždým tvrdím, že keď má niekto akékoľvek pochybnosti, alebo sa nevie rozhodnúť, tak najlepšie je spojiť sa s predajcom. Však na to sú tí ľudia, aby aj poradili.

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 08:59 

- marchelo33 - myslim, ze to by mohla byt dobra volba. aj uz ste sa boli niekde na to pytat? alebo vam boli uz aj na zamerani? takto sa to zvykne robit, ak teda nechces kupovat niekde z marketu take dvere, co su hromadne vyrabane podla nejakych vseobecnych rozmerov.

Poslať Napísal: 06 Máj 2022, 10:17 

rad by som zanechal svoju skusenost so Sapeli... navstivili sme showroom, kde nas prekvapila naozaj velka ponuka vystavenych dveri... takze aj ked nam predajca hovoril a vysvetloval, tak nam mohol hned ponuknut aj nazornu ukazku... objednali sme si niekolko dveri a zarubni, nie len jedneho typu... dohodli sme sa, kedy mozu prist na zameranie... zameranie prebehlo v pohodicke a pomerne rychlo... potom sme uz len pockali par tyzdnov, kym sa dvere vyrobia a pridu nam ich namontovat... personal ci uz na predajni alebo pri zamerani/ montazi ustretovy a profesionalny...

Poslať Napísal: 10 Máj 2022, 10:23 

Radain píše:
- marchelo33 - myslim, ze to by mohla byt dobra volba. aj uz ste sa boli niekde na to pytat? alebo vam boli uz aj na zamerani? takto sa to zvykne robit, ak teda nechces kupovat niekde z marketu take dvere, co su hromadne vyrabane podla nejakych vseobecnych rozmerov.

Teraz sme sa asi trošku neporozumeli, to nie ja hľadám a zháňam dvere. Ja som sa len snažil poradiť, že čo by mohlo byť fajn riešenie. Renatka to áno, to uznávam, ono sa to nezdá, ale tých možností je celkom dosť. Dá a o tom aj dočítať, že kedy je dobré ktorý materiál voliť, ale zase niekomu môže byť lepšie, keď mu to niekto iný vysvetlí. Ako aj Jarik píše, tak u predajcu sa dá rovno aj pozrieť, o čom je reč.

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 07:38 

Jarik47 píše:
rad by som zanechal svoju skusenost so Sapeli... navstivili sme showroom, kde nas prekvapila naozaj velka ponuka vystavenych dveri... takze aj ked nam predajca hovoril a vysvetloval, tak nam mohol hned ponuknut aj nazornu ukazku... objednali sme si niekolko dveri a zarubni, nie len jedneho typu... dohodli sme sa, kedy mozu prist na zameranie... zameranie prebehlo v pohodicke a pomerne rychlo... potom sme uz len pockali par tyzdnov, kym sa dvere vyrobia a pridu nam ich namontovat... personal ci uz na predajni alebo pri zamerani/ montazi ustretovy a profesionalny...

tak to si ma potesil, ze si to tu takto zhrnul. my sme boli tiez u nich a sme objednali, tak hadam aj zvysok prebehne tak v pohode ako to bolo v tvojom pripade. ratam tak, ze koncom mesiaca, zaciatkom dalsieho, ako sa to tam lame v ten tyzden, ze vtedy by sa mohli ozvat ohladne tej montaze.

Poslať Napísal: 12 Máj 2022, 08:57 

Ten showroom majú kde? Kde by sa dali ísť pozrieť tie dvere?

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 10:42 

... myslis tuto spolocnost, co sa spomina vyssie?... ono maju viacero predajni po celom Slovensku, nie ze len jeden showroom... neviem sice odkial pochadzat, alebo kde byvas momentalne... ale skus si dat ich stranku a tam popri informaciach o dverach si vies vyhladat aj predajne, ze kde maju... neviem, ci sa vyhladava nejak podla mesta, psc alebo je to znazornene na mape, ze si kliknes... ale to je v podstate asi jedno, hlavna vec, ze sa vies k tomu zoznamu dostat...

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 10:03 

Durijuri my sme napríklad vo Zvolene kupovali. Ono si treba ozaj toho predajcu vyhľadať, aby si to mal nejak po ceste, nech nemusíš zase kvôli tomu ďaleko chodiť. Predajní majú 33, ak si dobre spomínam, takže to je dosť veľká pravdepodobnosť, že aj niečo pri vás bude. Ono v podstate tak v každom väčšom meste majú zastúpenie.

Stránka 8 z 12 [ Príspevkov: 119 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre