Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 80 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 26 Jan 2022, 23:08 

zanettka ale viem presne, ze kde... v mojom "oblubenom" markete... preto by som v tomto vyberal skor niekoho, kto sa venuje priamo len dveram... ako nie len pri tomto... napriklad keby idem kupovat vanu, tak idem tiez do predajne, kde toto maju ako primarny produkt... tieto obchody, kde je z kazdeho rozku trosku a nic poriadne, tak to som si uz odvykol aj navstevovat nejak...

Poslať Napísal: 31 Jan 2022, 10:45 

... kubik... ale kdeze, to my sme nechceli kupovať takto z marketu... to sme si povedali, že sa asi tak neoplatí, že nebudú také kvalitné ako keď sa dajú spraviť u niekoho, kto sa tomu tak viacej venuje... vieš, ako to myslím, nie?... tak sme boli pozrieť u predajcu a vybrali sme Sapeli... len to bolo najťažšie sa rozhodnúť pre niečo konkrétne, lebo aj keď už sme mali vybraté, tak sme zase našli niečo ďalšie, čo sa nám páčilo a takto... však to poznáš...

Poslať Napísal: 16 Feb 2022, 08:59 

Boziena co spominas, tak to je predajca alebo vyrobca? A viem u neho najst akekolvek dvere, ci sa specializuju na nejake konkretne? Chcem kupovat nie len jeden druh, tak preto sa pytam. Radsej by som bral vsetko jednej znacky ako to rozkuskovat.

Poslať Napísal: 18 Feb 2022, 09:48 

@junior to hneď ťa poopravím... ja som sa nie pre to pýtala, že by som zháňala dvere... len ma to zaujalo, lebo to bola dosť pre mňa neobvyklá doba dodania... čo sme my objednávali, tak dodanie bolo okolo štyroch týždňov, necelých päť... a nie, nekupovali sme v takom reťazci, ako si myslel :)
@štefajn s tým súhlasím... preto sme tiež kupovali takto od profesionálnej spoločnosti, čo sa špecializuje čisto len na dvere...

Poslať Napísal: 03 Mar 2022, 08:35 

Gazdíík na aké dvere si robíš zálusk? Ja by som potreboval dvojo takých klasických interiérových otváracích dverí. Či už ľavé alebo pravé, to asi nie je teraz nejaké podstatné. Svokra potrebuje na kúpeľňu a wc nové, tak som sa ochotne na to podujal, že niečo nájdem. Akože už teraz toho ľutujem, keď som si uvedomil, že vie byť dosť vyberavá :D

Poslať Napísal: 04 Mar 2022, 09:03 

Božiena píše:
... kubik... ale kdeze, to my sme nechceli kupovať takto z marketu... to sme si povedali, že sa asi tak neoplatí, že nebudú také kvalitné ako keď sa dajú spraviť u niekoho, kto sa tomu tak viacej venuje... vieš, ako to myslím, nie?... tak sme boli pozrieť u predajcu a vybrali sme Sapeli... len to bolo najťažšie sa rozhodnúť pre niečo konkrétne, lebo aj keď už sme mali vybraté, tak sme zase našli niečo ďalšie, čo sa nám páčilo a takto... však to poznáš...

viem presne, ako si to myslela. tak to by isto neboli z marketu take fajne ako priamo od vyrobcu. poznam poznam, zvlast teda, ked je ten vyber velky, tak to potom clovek vie dlho vahat.

Poslať Napísal: 09 Mar 2022, 09:02 

- silvverst - tak to si odvazny, ze si sa na nieco taketo podujal :D aj mas nejaku predstavu, ze aky by to mal byt material, aka vypln a podobne? ci to sa az na mieste rozhode podla ponuky? ale tak zase aspon vies, ze ake idete kupovat, ze take v podstate obycajne by mali stacit. len neviem, ci bude dobre brat ju tiez k predajcovi, aby si to nerozmyslela, ked uvidi aj ostatne moznosti :D

Poslať Napísal: 14 Mar 2022, 09:42 

Silvverst vies co, take klasicke otvaracie potrebujem, ale chcel by som bezfalcove a potom jedny alebo dvoje posuvne na stenu. To este nemame presne premyslene, ako by bolo lepsie to spravit s tymi posuvnymi. Preto by som rad aj skocil k nejakemu predajcovi, ze co mi on na to povie. Tak to si si pekne uplietol na seba bic kamosko. Pozeral som na nete tam, co Boziena spominala a aj som akoze nieco vybral, len by som rad aj nejake skusenosti si vypocul dopredu.

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 07:28 

Zo spalne mame spraveny vstup do satnika. Doteraz sme to nejak neriesili, ze by sa tam ziadali nejake dvere alebo taketo cosi. Ale uz sa nam ziada zmena a reku nech nie je rovno satnik vidno, ked sa pride do spalne, tak by sme to chceli nejak vyriesit. Jedine co mi napada, ze je taka podmienka a podla coho sa musime riadit, tak ten otvor na dvere je dost velky. Ani nie co sa tyka do vysky, ale skor do sirky. Ze take klasicke dvere tam budu priuzke a zase keby sa dali spravit na mieru, tak by to dost komicky vyzeralo. Napadli mi aj zasuchovacie, ale neviem, ci by to bolo dostatocne stabilne pri takomto rozmere. Napada vam este nieco, ako by sa to dalo poriesit?

Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 07:53 

Dryto pozri si ponuku spolocnosti co sa tuto vyssie v nazve spomina. Boli mi odporuceni a tiez som u nich pozeral. Aj mam nieco vybrate tak predbezne, ale potrebujem este k predajcovi a dohodnut sa na zamerani a tak dalej. Co sa tyka tvojho pripadu, tak skor by som nieco take ako dvojdvere skusim riesit, ked pises, ze ten priestor je dost siroky.

Stránka 7 z 8 [ Príspevkov: 80 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre