Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 08:55 

... tamaris ake ste to kupovali dvere?... da sa objednat aj bez toho, aby som musel navstivit predajcu?... do kupelne by sa zisli nove, som sa prvy raz ulakomil a normalne tie dvere z obchodu ako keby navhli a zacali pucat na jednej strane... tak reku nebudem teraz kupovat zase lacne, skusim nieco taketo lepsie...

Poslať Napísal: 03 Okt 2022, 08:25 

Stylo podľa mňa by sa to malo dať, neviem či aj k tým dverám nenájdeš nejaký konfigurátor ako to teraz veľa firiem máva na stránkach, že si vlastne sám vyskladáš, o čo by si mal záujem a už ti buď bude nahadzovať cenu počas tohto alebo potom odošleš, čo si si navolil a príde ti obratom cenová ponuka. Ak si to všetko ale vieš aj sám pomerať a všetko okolo toho, tak si nemyslím, že je vyslovene nutné sa stretať s predajcom. Ale pre ten pocit, že to bude všetko okej a dobre vyberiem, aspoň si to nechať potvrdiť, vieš ako.

Poslať Napísal: 03 Okt 2022, 10:08 

@stylo tak to si neviem predstavit, ze by som kupovala dvere bez toho, aby som si ich niekde predtym pozrela... my sme si nasli pekne krasne predajcu cez net a aj sme si tam volali, ze ci platia otvaracie hodiny, ze kedy by sme mohli prist a tak...

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 17:20 

Kde ste si hľadali predajcu? Len tak si išla pozrieť, že kde všade predávajú dvere, či ako mám tomu rozumieť? Lebo tak tých predajcov je isto mnoho, však to aj v kadejakých marketoch už vieš kúpiť dvere.

Poslať Napísal: 10 Okt 2022, 08:37 

ano, to je pravda, vies hocikde kupit dvere, ale tak povedzme si, ze ci bude stat ta kvalita za to, keby kupujes len takto v nejakom obchode. samozrejme zalezi co ocakavas od tych dveri.

Poslať Napísal: 11 Okt 2022, 10:07 

Rovno môžem povedať, že nebudem. V kancli máme presne takéto lacné nie moc kvalitné dvere a to keď si porovnám s tými, čo máme doma, ktoré sme kupovali od ozajstného výrobcu dverí, dávali sme ich robiť na mieru, presne podľa našich požiadaviek, tak ten rozdiel vidieť dovolím si povedať, už aj na prvý pohľad, resp. na prvé vyskúšanie tých dverí.

Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 10:30 

keď ste si ich dávali robiť na mieru, ako píšeš, tak ste si mohli aj sami všetko navoliť? že akú chcete výplň, drevo, laminát, či klasické, posuvné, bezfalcové alebo čo ja viem, že aké ešte kadejaké? či tiež to bolo tak, že boli nejaké akože ukážky a podľa toho ste si vybrali.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 14:26 

Tono41 je rozdiel teda aj v tom, že ako tesnia? Myslím tak, že či viacej tie tvoje doma tlmia hluk ako tie pracovné. To by mohlo byť asi také nejaké merítko, že aj podľa tohto by sa mohli porovnávať tie dvere, či?

Poslať Napísal: 28 Nov 2022, 01:59 

Lajoš555,
samozrejme, že rozdiely v tom sú, to záleží akú si vyberieš tú výplň a také tie ostatné "drobnosti" okolo toho. Záleží, aké máš kritéria. Moje kritérium, keď sme vyberali dvere, tak bolo to, aby boli určitej farby, aby nám ladili a aby zárubne nie také kovové alebo aké sú to, ale tiež také pekné drevené. Ostatné kritériá stanovil manžel heh. Kupovali sme inak v Sapeli a tam nám aj poradili, čo by tam mohlo spĺňať všetky tie podmienky, čo sme si vymysleli.

Poslať Napísal: 06 Dec 2022, 12:33 

Dá sa samozrejme aj podľa tohto. Ono záleží na čo chceš tie dvere, alebo teda asi skôr, že kam ich umiestniť. Čo viem, čo sa robia dvere také tie prechodové, že medzi garážou a obytnou časťou, tak pri nich tiež sú nejaké tie veci navyše. Že lepšie tesnia, sú protihlukové, protidymové. Zas pri obyčajných dverách nepotrebuješ aby boli až takto premakané si myslím.

Stránka 12 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre