Hľadať    FAQ

Obsah fóra » topreality.sk

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Autor Správa
 Predmet príspevku: DS-Building
 Poslať Napísal: 10 Nov 2016, 10:26 

Takze od 2/11/2016 co je vyse tyzdna sme sa pohli asi o tolko ze v DS-Building kaslu na to. Takze mam taku otaocku ze po uhrade do 14 dni maju vsetko dokoncit. Taraz ich mozem dat na sud ked nedodrzali zmluvu?
Urcite ANO.

Predmet príspevku: Re: DS-Building
 Poslať Napísal: 15 Nov 2016, 13:29 

Takze tento vykend som si dala namontovat sama klimu tak mi uz DS-BUILDING k tomu vsetkemu nedokoncenemu dlzi este aj 1000€ za klimatizaciu ktoru uvadza v inzerate. Ale nedodal a zmluvny termin samozrejme este stale a uz ani nestihnu a ani nestihli, samozrejme stavby veduci p. Sebesteny slubil ze do konca mynuleho tyzdna uz bude vsetko no samozrejme su to klamstva tak isto ako i inzerate kde ponukaju NADSTANDART ktoru u nich znamena klasicky standart samozrejme zvyhodneny, do ktoreho si musite doplatit, tak ako to je v predoslom prispevku.
Zatial je konecne stanovisko AK SA CHCETE DAT OKRADNUT KUPUJTE JEDINE OD DS-BUILDING, A SAMOZREJME AK NECHCETE MAT DOKONCENY BYT

Poslať Napísal: 22 Nov 2016, 10:01 

A máme tu ďalší týždeň, prešiel ďalší víkend, a čo spravili z nedokoncenych dverí, alarmu....skúste hádať. Áno máte pravdu uhadli ste, NIČ!!! Takže koľkí máte záujem ešte kupovať od takejto firmy ako DS-BUILDING a čakať, a čakať a naplniť si zmluvné časy? Ak máte čas a chuť čakať, "zrejme celý zvyšok života" tak DS-BUILDING je šitý pre tých čo chcú len čakať že raz si spomenú ze niečo predali a nedokoncili.
Terasa po týchto dlhších dažďoch je zase tak "perfektne spravena" v preklade nezaizolovana aj napriek upozorneniam pred uhradou nehnutelnosti ze zateká a vnútorná stena je už zelená od plesne!!!!!
Ešte stále ma niekto záujem? Cakajte na pokracovanie večernej rozpravocky.

Poslať Napísal: 29 Nov 2016, 13:59 

Tak dalsie pokracovanie je ze ked sme si konecne sami vybavili kedy nam maju prist zapojit alarm tak ho aj mame, inac by sa nam nikto ani neozval. Z takehoto vybavovania si pripadam ako by som si kupovala nehnutelnost sama od seba. Po nenonecnych telefonatoch konecne prisli spravit aj terasu...ale ako asi ju spravili??? no predsa na hovno....roch terasy vynechali....este ze male deti su mudrejsie ako DS-Building....
Ak ma niekto fakt bozsku trpezlivost,cas a telefonovat ze sa len tak nudi pre tych je tu DS-Building, pre tych co sa nudia a nemaju nic insie na praci len kontrolovat ci vsetko spravia, ci to spravia aj poriadne a samozrejme musia byt aj vasnivymi telefonistami ak chcu mat nehnutelnost aj dokoncenu a samozrejme aj v poriadku. Nie ako u nas robotnik povie ze to spravil, a potom sa natahuju ze je to spravene pricom to spravene ani nie je. Ale budu sa hadat pricom si to ani nepreverili ci to ten robotnik aj spravil, musi im to povedat druhy robotnik co to nerobil ze AHA NAOZAJ TO NIE JE SPRAVE.....ide mi z nich rozum zastat.....

Poslať Napísal: 29 Nov 2016, 14:02 

A ozaj, dvierka na technickej miestnosti este stale nie su ani vo vyhlade, kym vyhovoriek preco nie su su poliate cele polia nasho slovenska, snat im stacia na tie ich vyhovaracky....

Poslať Napísal: 21 Dec 2016, 10:18 

Tako poslubovanej strede na namontovanie dvierok bola sobota. Nakoniec ked ich prisli osadit anie tie nesedeli. Tak sa mi naskita otazka ci vedia v tejto firme stravit aj nieco ako ma byt? Po tomto vsetkom su moje skusenosti ze nie, este ani pisat sa nenaucili ani odpisat pomenovanie parcel podla listu vlastictva, ani meno predavujuceho nevedia napisat atd.. Je to naschval tak napisana zmluva aby naschval pozastavili kataster ci im fakt chybaju prve rocniky zakladnej skoly? uz fak neviem co ine si mam o tom mysliet, streda je pre nich sobota....Jedno klamstvo za druhym...dufam ze sa naucili pisat a dodatok sa im podari napisat....Tak snad.....

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 21 Dec 2016, 10:18

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 6 ] 

Obsah fóra » topreality.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre