Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dobra realitna kancelaria
 Poslať Napísal: 14 Aug 2017, 15:46 

Taktiež by som asi odporúčal riešiť nákup nehnutelností aj pozemkov cez realitku. Nikdy nevieš ako je pozemok zaťažený, či tam nie je dedické konanie alebo iná administratívna prekážka. Dobré realitky to aspoň kontrolujú. My sme mali dobrú skúsťnosť s https://bartanusreality.sk/ v Trenčíne. Veľmi milý a ľudský prístup.

Poslať Napísal: 21 Aug 2017, 10:36 

Lajtos píše:
majco to je jasne,ze by som to chcel mat cim skor vybavene a kupene.ved uz hladame ten pozemok vyse mesiaca a to sme s tym ani neratali,ze to bude tak dlho trvat:/vdaka za tvoju radu,nevedel som,ze sa tu pise aj o nejakych konkretnych realitnych makleroch,myslel som len ze realitne kancelarie sa tu rozoberaju.idem si to teda precitat,mam teraz chvilku casu nastastie.a ty s nim mas aj osobne skusenosti?

Uz vas to aj prestava bavit hladat, co? Uz fakt dlho a ozik v ktorom meste hladate pozemok? Ani neviem, ci som sa ta to uz pytal.. Ano, pise sa tu dost o realitnych kancelariach tak si precitaj vsetko. A potom sa budes vediet lepsie rozhodnut. Mam s nim aj osobnu skusenost. Keby som nemal, tak by som ti ho neporadil

Poslať Napísal: 22 Aug 2017, 07:34 

majco jasne,ze nas to pomaly prestava bavit.ved aby sme za tak dlhy cas nenasli ziadny pozemok?no ale uz sme sa rozhodli,ze sa ideme nakontaktovat na nejaku realitnu kancelariu.pozeral som toho pana a toto je on?je to aj kontakt na neho? http://www.remax-slovakia.sk/reality/re ... er-dobias/ ..dufam,ze som dobre nasiel,lebo planujem sa mu uz zajtra ozvat.a zhaname pozemok v Bratislave.vies,ze ani sam neviem,ci som ti to uz pisal.vobec si nepamatam.

Poslať Napísal: 09 Sep 2017, 21:56 

Je mi zle z toho ako v dnešnej dobe každý klame a kradne a z realiťákov je mi totálne na grc. Urobia všetko preto, aby predali byt alebo dom a pritom zataja všetko čo sa dá a ešte si povymýšľajú klamstvá aby si zákazník myslel, že sa dobre rozhodol a je im jedno, že niekoho podviedli, hlavne že majú svoje peniaze. A pritom ide o dosť veľa peňazí od 100 000,- eur vyššie. Realiťáci ste chudáci a to všetci !!! Čím je to viacej slušnejší realiťák, tým je to väčší hajzel. Prajem všetkým realiťákom, aby vás dobre oklamali a skončili ste ako bezdomovci na ulici !!!

Poslať Napísal: 16 Nov 2017, 20:49 

to čo na katastri si vie pozrieť každý a realitka iné overiť ani nevie. Ona len sprostredkuje predaj a urobí iba písomnú zmluvu, keď vás oklame predávajúci je váš problém nie realitky. Tá len zhrabne províziu 3000 eur a viacej ju to nezaujíma. Mimochodom zmluvu si vie dnes urobiť každý, bežná je dostupná na internete.

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 16 Nov 2017, 20:49

Stránka 19 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre