Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dobra realitna kancelaria
 Poslať Napísal: 13 Júl 2017, 07:58 

@Pispa
Nevedela som, že či to myslíš v dobrom alebo v zlom. Tak preto tá moja odpoveď. No odhalila si ma trošku. Áno, nejaká zľava sa mi podarila. Za čo som vďačná aj pánovi Dobiasovi a aj majiteľom bytu, že boli ochotní trochu z nej zobrať. Aspoň som si ten byt mohla kúpiť. Som veľmi šťastná, pretože sa mi veľmi páči:-)

Poslať Napísal: 14 Júl 2017, 12:19 

rachel myslela som to v dobrom. nebolo to skaredo napisane, ci zdalo sa ti? ale myslela som to len v dobrom, takze sa nemusis bat aj nieco viac napisat. je super, ze chces poradit tvojimi skusenostami. no tak super, ked sa vam podarilo aj zlavu vybavit. ta vzdy potesi. a uz si v nom aj nastahovana?

Poslať Napísal: 17 Júl 2017, 09:10 

@Pispa
Tak trochu sa mi zazdalo, že to nie je najkrajšie napísané a preto som nevedela. Ale keď si to myslela v dobrom, tak som rada a nehnevaj sa za moju prehnanú reakciu. Ešte nie som ale tento týždeň sa už pomaly začnem sťahovať. Ešte sa tam totiž vybavovali nejaké papiere. S pánom Dobiasom sme to museli všetko dotiahnúť do konca. Ale už to je, už mám aj kľúče od neho. Joj tak sa teším, len na to sťahovanie moc nie, to zase bude:-/

Poslať Napísal: 18 Júl 2017, 09:40 

mna by len jedna vec zaujimala a to taka,ci ste aj pozemky zhanali cez realitneho maklera?chceli by sme totiz kupit taky maly,kde by sme si postavili malu chatu na take oddychove vikendy.len neviem,ci len cez internet zhanam pozemok alebo sa aj obratit na nejaku realitku?

Poslať Napísal: 19 Júl 2017, 08:57 

Lajtos píše:
mna by len jedna vec zaujimala a to taka,ci ste aj pozemky zhanali cez realitneho maklera?chceli by sme totiz kupit taky maly,kde by sme si postavili malu chatu na take oddychove vikendy.len neviem,ci len cez internet zhanam pozemok alebo sa aj obratit na nejaku realitku?

Ja by som ti poradil aby si sa obratil na realitnu kancelariu. V dnesnej dobe ludia, ktory predavaju nejaky pozemok sa obratia tiez na realitku, lebo aspon s tym nemaju opachy a oni im ho uz predaju. Maju to bez behaciek, vybavovaciek a podobne. Preto by som aj tebe poradil, sa obratit na realitku a oni ti uz najdu pozemok v lokalite v ktorej chces a aj ti pomozu s prepisom na katastri a ostatne zalezitosti, ktore su potrebne..

Poslať Napísal: 20 Júl 2017, 07:16 

rachel v pohode, uz zabudni na to. ja sa nehnevam. bola by blbost sa takto cez internet na neznamu osobu hnevat. ano? tak to je super sprava, ze uz mas aj kluciky a ze uz sa ides nastahovat. tak ti prajem, aby sa ti dobre byvalo v novom a aby si tam bola stastna:-) ahoj

Poslať Napísal: 03 Aug 2017, 09:59 

majco vdaka,za tvoj nazor.myslel som,ze sa viaceri vyjadria ale tak nevadi.aspon od teba viem nazor.chcel som to riesit bez realitky ale velmi rychlo som zistil,ze ani na nete nikto len tak nepredava pozemok.a jeden celkom slusny pozemok sme nasli cez remax realitnu kancelariu.mate niekto s touto realitkou skusenosti?su v pohode?

Poslať Napísal: 07 Aug 2017, 10:43 

@Pispa
Bolo by to divné, ale ďaleko od toho si nemala, že? Už sme ale za dobré, ok?:-) Áno, na tento moment som už len čakala, kedy budem mať kľúče v ruke a budem sa sťahovať. A inak vieš čo? Som taká šikovná, že už som tam aj nasťahovaná:-) Dobre si držala palce a stihla som to pomerne dosť rýchlo. Ďakujem ti za všetky rady;-) Ahoj:-)

Poslať Napísal: 08 Aug 2017, 07:59 

Lajtos píše:
majco vdaka,za tvoj nazor.myslel som,ze sa viaceri vyjadria ale tak nevadi.aspon od teba viem nazor.chcel som to riesit bez realitky ale velmi rychlo som zistil,ze ani na nete nikto len tak nepredava pozemok.a jeden celkom slusny pozemok sme nasli cez remax realitnu kancelariu.mate niekto s touto realitkou skusenosti?su v pohode?

Nemas zaco. Mozno sa ti casom este niekto ozve ale sam vidis, ze zatial nikto. A neviem kolko mas casu na cakanie a rozhodovanie sa. Myslim, ze moc nie. Ze by si to chcel mal cim skor vybavene a kupene, nie? A inak aj ohladom tej realitky ti viem poradit. Dost sa tu o nej pise, tak ked tak si aj precitaj. Tato realitka je fajn a ked ti mozem poradit, tak sa obrat na pana Dobiasa. On pracuje pre remax a je velmi dobry. On si myslim, ze by ti hned vedel najst pozemok aky hladas...

Poslať Napísal: 10 Aug 2017, 08:10 

majco to je jasne,ze by som to chcel mat cim skor vybavene a kupene.ved uz hladame ten pozemok vyse mesiaca a to sme s tym ani neratali,ze to bude tak dlho trvat:/vdaka za tvoju radu,nevedel som,ze sa tu pise aj o nejakych konkretnych realitnych makleroch,myslel som len ze realitne kancelarie sa tu rozoberaju.idem si to teda precitat,mam teraz chvilku casu nastastie.a ty s nim mas aj osobne skusenosti?

Stránka 18 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre