Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dobra realitna kancelaria
 Poslať Napísal: 31 Máj 2017, 07:23 

Tak čavte,chcela by som vás osloviť s mojou prosbou.Raz sme už kúpu bytu riešili a riešili sme ju cez realitnú kanceláriu.Avšak nebolo to najlepšie,keďže neboli moc zhovievavý a hlavne to všetko dlho trvalo.Znovu nastal čas,kedy potrebujeme 1-izbový byt vymeniť za nejaký 3-izbový,keďže pribudli detičky a už je pre nás ten náš malý.Vedeli by ste mi poradiť ale nejakú inú realitnú kanceláriu s ktorou ste mali vy dobré skúsenosti?Lebo v tomto nemám moc široký obzor.Ďakujem veľmi pekne

Poslať Napísal: 05 Jún 2017, 11:28 

danova a cez ktoru realitnu kancelariu ste riesili prvu kupu? my sme ich vystriedali tiez uz viacej tak aby som ti neporadila tu s ktorou nemas dobre skusenosti. a v ktorej lokalite hladas byt? pretoze mam kamaratku, ktora teraz predava 3-izbovy byt tak by som sa aj jej mohla spytat ci uz ma kupcu alebo nie, keby to bola lokalita, ktoru hladas aj ty a ktora by ti vyhovovala

Poslať Napísal: 13 Jún 2017, 09:32 

Pispa-Prvú kúpu sme riešili cez realitnú kanceláriu herrys.Je to taká menej známa realitná kancelária ale moja kamoška v tej dobe tak robila,tak sme sa nechali nahovoriť a bolo to celé zlé.Už by som nič také neurobila.Najhoršie je ísť cez známosť.Teda aspoň my nemáme s tým dobrú skúsenosť.A lokalita?Najlepšie by bolo keby zoženieme byt v Petržalke,lebo tam žijem celý život a som tam už zvyknutá.Ona ho kde predáva?No veď spýtaj sa,ďakujem ti už vopred:)

Poslať Napísal: 19 Jún 2017, 08:14 

"Risso" - Ďakujem za všetko ešte raz. Už finišujeme aj s prerábaním a budúci týždeň sa sťahujem konečne do nového. Ešte raz ti ďakujem za všetky tvoje rady a čas strávený písaním so mnou. Ahoj, ahoj lúčim sa aj ja s tebou ;-)

Poslať Napísal: 01 Júl 2017, 14:51 

danova to ani len netusim, ze nejaka taka realitna kancelaria existuje. ja som bola vzdy taka, ze som vyberala len firmy a taktiez aj realitne kancelarie ktore su zname a nie taketo male a nezname. no tak to bude potom problem lebo ona ho predava v Ruzinove. ale ma napadol pan Dobias, on pomahal mojej sestre pri vybere bytu v Petrzalke. skus sa ked tak na neho nakontaktovat.

Poslať Napísal: 03 Júl 2017, 12:00 

@Pispa @Daňová
Baby rozhodla som sa, že vám napíšem, keďže sa mi páči ako si vzájomne pomáhate. Chcela by som Vám taktiež poradiť a hlavne teda Daňovej. Nemusíš sa báť pána, ktorého ti poradila Pispa. On je super človek. Nám tiež pomohol vybrať byt v ktorom už nejaké tie rôčiky bývame. Mám s ním osobné skúsenosti takže ak budeš mať nejaké otázky, tak kľudne sa aj na mňa môžeš obrátiť;-)

Poslať Napísal: 04 Júl 2017, 07:15 

rachel si zlata, ze si tiez napisala. a ty si v ktorej oblasti Bratislavy kupila dom? snad to danovej pomoze, lebo stale vidim na nej, ze je taka neista a nevie co ma spravit. snazim sa ju tu podporovat, ze urobi dobre, ked sa rozhodne pre pana Dobiasa ale tak donutit ju nemoze a rozhodnutie je na nej. vy ste za kolko kupovali byt a kolko izbovy mate?

Poslať Napísal: 06 Júl 2017, 16:38 

@Pispa
Chcela som sa zapojiť a ešte keď som videla, že ste tu spomenuli realitného makléra s ktorým mám aj ja skúsenosti, tak som nemala dôvod nenapísať. Máš pravdu, rozhodnutie je na nej ale tak pýtala sa a prosila o radu, tak si myslím, že si dá poradiť. My sme kúpili dvojizbový byt v Petržalke ale cenu prepáč nechcem uvádzať

Poslať Napísal: 07 Júl 2017, 07:19 

Pispa-Mne ju poradila tá moja kamarátka,tak preto som o nej vedela.Veď to som ti už písala.Nebudem sa už opakovať.Aha,tak to teda nič.To by som mala všetko do ruky.Skúsim si pozrieť toho pána, on robí v Remaxe?Dobre mi to našlo?Na tú realitku som celkovo počula dobré ohlasy,no on neviem aký je ale keď o ňom dobré veci napísala aj @Rachel, tak to stojí aspoň za pozretie a nakontaktovanie.Uvidím,čo mi do telefónu povie

Poslať Napísal: 10 Júl 2017, 08:54 

rachel ved to je dobre, ze si sa zapojila. ja som len rada:). jasne, to uz je na nej. my ju nemozeme do nicoho nutit. okey, chapem to, ze nechces cenu prezradit. asi vam dal aj nejaku zlavu, ci?
danova ano, robi pre tu realitnu kancelariu. dobre ti to naslo. ja si to tiez myslim, ze by si mala fajn, keby ti pomahal Dobias pri hladani noveho bytu. ale tak ako si napisala, uvidis, co ti povie. potom daj vediet, ked budes nieco viacej vediet. som sama zvedava, ako pochodis

Stránka 17 z 19 [ Príspevkov: 185 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Ďalší

Obsah fóra » Realitné kancelárie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre