Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 99 z 103 [ Príspevkov: 1030 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 09:07 

Hort niekto si dava zamkovu dlazbu napriklad, to som videl uz viackrat, ale z mojho pohladu to vobec nie je prakticke, pretoze to furt aj kamienky aj neviem co a chodit po tom tiez nie je dvakrat prijemne. Ale tak proti gustu ziadny disputat a tiez este mi napadlo, ze pomedzi to casto aj zelina ide, takze neviem ci to je to prave, co chces.

Poslať Napísal: 27 Apr 2021, 10:47 

..janko lenze jak viem co je dobre aj keby mi nejaka firma o tom rozpravala chapes..a kukal som firmy, ze co robia s takymito vecami a teda nie je ich malo, uz ich je na trhu viacero a co by malo byt pre mna rozhodujuce?..co by mal byt ten zaklad na ktorom by som mal stavat??..lebo teda sa v tom stracam celkom!..

Poslať Napísal: 28 Apr 2021, 13:36 

Kvalita, ústretovosť a asi aj záruka, to sú také veci, ktoré aspoň za seba môžem povedať, že sú podstatné, že na to ja prizerám.
Aby som mal istotu, že to bude dobré aj po rokoch!

Poslať Napísal: 02 Máj 2021, 10:31 

brayer toto je zaklad aj pre mna a vsetko toto splnil u nas Timbermax, aspon teda mne sa v kazdom smere zdal ako dobra volba, dal som si ale urobit viacej cenovych ponuk na drevoplastove dosky, nech mam aj o tom nejaku tu predstavu a teda potom prislo finalne rozhodnutie, ktore nelutujem 8-)

Poslať Napísal: 02 Máj 2021, 13:32 

david to sa ani mne nepaci..
neni to prakticke, nepaci sa mi to a tiez je to dost narocne co sa tyka realizacie, predsa len ked si predstavim ze kamarat chodnik tak robil tak sa nenormalne dorobil, takze do toho by sa mi nechcelo..

Poslať Napísal: 10 Máj 2021, 12:41 

..dico diky za nazor..tak do vnutra do domu to by som ani ja nechcel, vo mne to evokuje, ze je to take chladne..ale neviem co by bolo k bazenu dat dobre, nech to vydrzi..nech je to aj prakticke a tiez by som bol rad aby ta pokladka nebola komplikovana..aby som neosedivel z toho..davidxx toto nie toto mi nie je po pravde po voli praveze to by som tak na chodnik povedal ze je ok ale inak asi nie..

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 19:09 

Hort tam je aj problem s cistenim, cez zamkovu casto a rado aj zelina rastie, to viem, ze suseda s malym nozikom casto vonku aby to povyberala, pocistila ;-)

Poslať Napísal: 21 Máj 2021, 07:41 

Hort nemáš vôbec za čo. Ja to proste takto vnímam, mne sa to nepáči, ale tak každý to má inak. Ako som písal skôr by som bol na niečo prírodné niečo čo by ladilo v pohodke žeby to ukázalo. Vzhľad dreva je podľa mňa fajn, ale drevo ako také zrovna nie, takže myslím, že niečo čo bude vyzerať jak drevo, ale materiál to bude iný to by bolo ideálnou voľbou.

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 12:21 

olipar pokiaľ pod čímkoľvek nie je nejaká tá podkonštrukcia alebo čosi čo by zabraňovalo tej tráve alebo burine rásť, tak to proste bude furt a myslím, že to nie je moc príjemná predstava pre nikoho, že je to ešte vlastne ďalšia a zbytočná robota v podstate.

Poslať Napísal: 27 Máj 2021, 13:40 

..olipar to je vlastne fakt, to na to by som aj zabudol..napisal si dico prirodne lenze vies si predstavit pri bazene drevo?..to nechcem ani vediet akoby to bolo po par rokoch..ved to by bolo na nervy..to by sme mohli potom vymenit zase a teda drevo tiez neni najlacnejsie co som si zistoval keby som to chcel, takze tadeto pre mna cesta asi nevedie..a keby este som to musel natierat no neviem..a nechcem to nechat len tak, ze trava lebo to sa furt bude do bazena nosit..

Stránka 99 z 103 [ Príspevkov: 1030 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre