Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 96 z 104 [ Príspevkov: 1039 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 104  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 09:56 

Splesnivieť nie. Rozpadnúť alebo poškodiť sa časom môže, zub času sa prejaví, ale to najčastejšie keď je podkonštrukcia robená z dreva alebo drevoplastu. Preto je najlepšie jak sme aj my dali, že hliníkovú. Nás pri doskách Timbermax hneď oboznámili s tým, že tá kvalita toho je veľmi dôležitá, lebo podkonštrukcia musí vydržať minimálne toľko ako samotné dosky. To proste keby vydržala menej, tak to nie je vôbec efektívne, vôbec to nemá zmysel. Ale pri drevoplastoch aby som nezabudol, čo aj mňa celkom prekvapilo, že je podstatné to aké je vnútro drevoplastu. Či s komôrkami a s akými a podobné veci. Lebo od toho záleží ako sa bude rozkladať váha na nich ;-)

Poslať Napísal: 18 Feb 2021, 18:44 

..ale vieš čo mne nejde do hlavy?..prečo na tom chcú firmy šetriť a dajú nejakú lacnú tú podkonštrukciu??..čo im to dá??..

Poslať Napísal: 19 Feb 2021, 12:49 

- Obyn -

- tebe to nejde do hlavy sice, lenze pre niekoho je to biznis, ze bude moct opat to robit, to su take firmicky niektore no -

Poslať Napísal: 22 Feb 2021, 13:47 

Ludislav-fakt je,že nie sú komôrky ako komôrky.Raz som sa s kamarátom o tom rozprával,že čo je lepšie či keď je dutá doska alebo plná,že aké sú tam rozdiely,len najlepšie je niečo medzi tým.Nech sa tá hmotnosť napríklad nábytku,ktorý sa na terasu položí aby sa správne rozložil aby to nespôsobilo nejaké problémy.

Poslať Napísal: 23 Feb 2021, 16:06 

jaký je tam rozdiel? ako teda by mali vyzerať alebo nemali? nemôžete pridať obrázok alebo čosi nech si to vieme predstaviť?

Poslať Napísal: 24 Feb 2021, 19:56 

Dulko posielam ti obrazok aky je rozdiel v tom rozlozeni, tiez to u nas doma bola iste obdobie hlavna tema, tak som sa cosi popri mojom muzovi priucila.
Proste su veci, ktore maju svoj zmysel, svoje opodstatnenie.

Obrázok

Poslať Napísal: 25 Feb 2021, 21:39 

agatka zaujimave...
toto som nemal predstavu, ze taky zasadny rozdiel medzi tym moze byt, ja som rozmyslal, ze ci tie komorky nie su len o tom, ze jak sa to nejako uchytava, jak sa to nadpaja, ze to kvoli tomu, ale jak vidim tak vobec nie...

Poslať Napísal: 28 Feb 2021, 11:53 

Ale toto je len jeden rozdiel, tých rozdielov medzi jednotlivými značkami je oveľa viacej.
Pretože aj výroba, materiál, pomer dreva a plastu a kopu iného to sa tiež dosť odlišujú. Hlavne keď sa robí terasa musíš myslieť aj na to aby si ju nejako ukončil, aby nebolo z tých dvoch strán vidieť proste komôrky, že to bude akoby otvorené, ale treba tam ukončenie, nejakú tú lištu, nech to je aj funkčné aj nech to dobre vyzerá.

Poslať Napísal: 06 Mar 2021, 15:23 

jozef tak hadam ked to robi nejaky majster, co s tym ma skusenosti, tak nieco taketo dufam nehrozi ;)

Poslať Napísal: 07 Mar 2021, 09:38 

my sa už z terasy aj teraz tešíme, keď teraz minulý týždeň boli také tie teplejšie dni, tak som ju vyčistil a už sme si tam aj sedenie dali, už sme tam aj kávu pili ;)
škoda, že sa má zase ochladiť, že nám to teraz naruší trošku plány s užívaním dvora a terasy, ale tak ešte príde leto budeme mať toho viac ako dosť, ale som rád, že som ju od lístia a od takých vecí aspoň očistil

Stránka 96 z 104 [ Príspevkov: 1039 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 104  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre