Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 95 z 104 [ Príspevkov: 1039 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 104  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 22 Jan 2021, 17:37 

aliban do dreva hádam opäť nepôjde, keď vidí, že to zmenilo farbu, aj sa o to nejako vaši starali či nie?

Poslať Napísal: 26 Jan 2021, 22:01 

neviem či som to dobre pochopil,ale ty si proti drevu?čo je na tom akože také zlé?predsa len je to prírodný materiál to je dobré nie?

Poslať Napísal: 27 Jan 2021, 16:40 

...rybar891...jedna vec je prirodny material, druha vec je jeho vzhlad, dalsia jeho udrzba a kvalita. Niekto si dava akoze exoticke drevo, ze proste to viacej vydrzi, lenze to je aj draha zalezitost a aj tak po niekolkych rokoch sa to drevo zmeni. Ze ta farba nebude stale taka. Aj ked proste viac do neho das penazi tak sa to z mojho pohladu neoplati.

Poslať Napísal: 29 Jan 2021, 13:28 

...sherlock take drevo jak pises, ale aj stoji pekne peniaze, to nie je len tak, takze teda ja moc nie som pre to nakloneny, lebo ked som si zistoval ceny mi skoro sanka padla. a nemas pri tom aj tak istotu, ze to vydrzi pekne, ze to bude take stale ako ked to na terasu das. my sme ved vymyslali tiez kadejako, ze ako co urobime, ale napokon drevoplast Timbermax vyhral. vyzera to sice ako exoticke drevo, ale nie je a to je jeho vyhoda :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Jan 2021, 20:21 

nejaku fotku by si mi poslat nemohol?...
nejde mi do hlavy ako moze nieco vyzerat ako drevo a pritom pises ze to nie je tak akoze sa v tom stracam, obsahuje to aspon nejaku cast dreva?...

Poslať Napísal: 06 Feb 2021, 18:50 

stylo prečo práve táto značka?... pozeral som, že už je viacero aj výrobcov aj predajcov, v čom sa odlišujú?...

Poslať Napísal: 11 Feb 2021, 11:16 

pave ty sa tomu cudujes?...v dnesnej dobe ked uz su take moznosti ze dovidenia, ze ozaj rozne materialy...rozne technologie?...:)

Poslať Napísal: 12 Feb 2021, 07:44 

Valentin: Rozdiel je predovšetkým vo výrobe, pretože tých možností ako sa drevoplasty vyrábajú je viacero a to má vplyv aj na ich životnosť. Na trvácnosť farieb a všetko okolo toho. To si treba uvedomiť.
Preto aj záruka ktorú ti výrobca poskytne, tá by ťa tiež mala proste zaujímať.

Poslať Napísal: 16 Feb 2021, 09:24 

Klement zivotnost by mala byt terasovych dosiek desiatky rokov, to proste bez debaty, ked je to menej, tak to nestoji podla mna ani len za zmienku.
Pretoze komu by sa chcelo menit terasu po par rokoch?

Poslať Napísal: 17 Feb 2021, 10:50 

reeco lenze nemoze splesniviet terasa? rozpadnut sa podkonstrukcia alebo cosi take?
lebo na to sa asi nebude vztahovat dlhorocna zaruka nie?

Stránka 95 z 104 [ Príspevkov: 1039 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 104  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre