Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 94 z 96 [ Príspevkov: 958 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 28 Dec 2020, 21:14 

lajox ale ved to nie su kvetiny, ktorym by nejako zima mala uskodit :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Dec 2020, 17:29 

...este to aby som terasu musel nejako chystat na zimu...my sme akurat vsetko z terasy poschovavali...lebo teda mali sme take drevene lehatko a to by zrovna asi nebolo bohvie co keby na to naprsalo alebo keby to vonku mrzlo...ale podlahu nevidim dovod preco ju zakryvat alebo co...ked je to kvalitne tak tam nema byt aky problem...

Poslať Napísal: 31 Dec 2020, 15:12 

Frantisek, ale sa to da nejako aj opravit keby ozaj nejako sa ten povrch podarilo poskodit?

Poslať Napísal: 01 Jan 2021, 21:26 

Zolo to asi záleží od značiek, ale keď ide o značku, čo písal aj František tak tam pri výrobe dosť prizerali aj na odolnosť dosiek voči takémuto mechanickému poškodeniu ako popisuješ aj ty.
A tiež aby boli odolné voči fľakom, ktoré by mohli byť spôsobené napríklad mastnotou alebo rôznymi tekutinami a podobne.

Poslať Napísal: 08 Jan 2021, 16:55 

Zolo to by musel niekto asi úmyselne poškodiť...pri bežných veciach ak je povrch tvrdý, nenasiakavý tak také niečo nie je možné...

Poslať Napísal: 12 Jan 2021, 12:56 

bugi pri väčšine drevoplastov, keď sa niečo na terasu rozleje alebo tak, tak sa odporúča to hneď vyčistiť umyť, ale aj tak je veľká pravdepodobnosť, že to nezmizne. A toto je dozaista vec, ktorej myslím, že by sme sa všetci radi vyhli.

Poslať Napísal: 16 Jan 2021, 19:29 

..maroz a teraz si vezmi, ze kopu ludi mas doma na terase nejaka oslava a teraz to mas hned a zaraz cistit a neviem co vsetko..to neni teda prakticke vobec..a kedze je tam odporucanie, ze hned vycistit, tak jasne, ze to bude problem v praxi..

Poslať Napísal: 17 Jan 2021, 11:13 

Aj odhadzujete sneh z terasy? Nestane sa nič, keď je stále nejaká tá vrstva na nej? Nemôže to poškodiť? Lebo robieval som to, len po pravde teraz sa mi moc nechce, keď tu snežilo teraz každú chvíľu.

Poslať Napísal: 18 Jan 2021, 20:16 

Nemáš krytú? My máme krytú, takže s týmto nejako starosti nemám, akurát čo chodník odhádžem, ale iné starosti s tým nemám vôbec.
Ešte to aby som si nejakú robotu navyše robil :mrgreen:

Poslať Napísal: 21 Jan 2021, 22:45 

Maroz a vidíš toto je vec,ktorú môj otec úplne ignoruje na dreve.Ten už pooblieval kadečím a teda fľaky sú,ale je to majster,tvári sa,že tak to chce mať,že to je vlastne zámer.
Akože niekedy sa mi až rozum pozastavuje,ale dobre,vlastne čo chcel to si dali.Síce už je tá ich terasa viac sivá ako hnedá,lebo to úplne vybledlo,už aj spomínal,že časom to vymení,ale za čo,to sme sa ešte nerozprávali,dúfam,že neskočí do tej istej mláky.

Stránka 94 z 96 [ Príspevkov: 958 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre