Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 93 z 96 [ Príspevkov: 958 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 04 Dec 2020, 13:25 

Ybul je vhodné, ale dávať drevoplast aj k bazénu? Lebo chcel by som to len mám obavu z toho, či nebude problém, že bude furt vystavený vode :roll:

Poslať Napísal: 04 Dec 2020, 21:45 

roger tak podla toho, co som cital tak nie..malo by to byt prisposobene aj tomuto..ze proste to nenapuci alebo nieco..to take sa len s drevom moze stat si myslim..

Poslať Napísal: 08 Dec 2020, 09:06 

Nie pri bazéne sa toho báť nemusíš, máme Timbermax pri bazéne, vlastne okolo celého a problém nie je s ničím, nevadí, aj keď sa na tom voda drží.
To nijako neuškodí tej podlahe, musí byť proste stavaná na to, aby vydržala aj vodu, aj mráz aj všetko. A teda táto značka to zvláda 8-)

Poslať Napísal: 18 Dec 2020, 09:43 

..risso ale ako je možné, že nenasiakne terasa vodu?..

Poslať Napísal: 18 Dec 2020, 14:18 

je to aj tym, teda Timbermax to ma taku vrstvu na povrchu Protect shell z HDPE, co je vlastne polyethylen s vysokou hustotou, co znamena, ze neprepusta vodu, nenasiakne a prave to je velkou vyhodou, len nie vsetky typy a znacky drevoplastovych dosiek maju takuto ochrannu vrstvu ;)

Poslať Napísal: 19 Dec 2020, 18:29 

risso nestane sa casom zeby drevoplast zacal plesniviet alebo cosi, ked to bude neustale vlhkosti vystavene?

Poslať Napísal: 27 Dec 2020, 10:45 

..tak to je taký pevný dobrý materiál?..stanolik tak hádam čosi takého sa tiež báť nemusíme, predsa to lacná záležitosť nebude a keby sme sa mali týmto stresovať tak to sa neoplatí nie?.. :shock:

Poslať Napísal: 28 Dec 2020, 08:55 

...podla toho, co som sa tu docital tak by s tym nemal byt problem...viktor mi tu o tom pisal aka je kvalita...ako je to aj s poskodenim drevoplastovych dosiek, lebo to je vec, z ktorej som mal take mierne obavy...ze ci nemozu sa nejako poskodit pri posuvani nabytku alebo cohokolvek ineho...lebo deti kadeco vyvedu a teda nechcem aby nieco vyviedli...

Poslať Napísal: 28 Dec 2020, 17:42 

Niktonikto už som to tu raz písal, švagor ten má Timbermax pri bazéne, deti tam šúchajú aj s lehátkami, aj stoličkami a poškriabaný ten povrch nie je ani náhodou.
Niektoré môžu byť, ale táto značka nie, to je kvalita, ten povrch je pevný, že sa nedá len tak nejakým posunutím nábytku poškodiť.

Poslať Napísal: 28 Dec 2020, 18:58 

Aj niekto ste zakrývali terasu na zimu?... Lebo sused sa ma pýtal či to nemám v pláne a celkom som nepochopil prečo by som to mal akože robiť... :roll:

Stránka 93 z 96 [ Príspevkov: 958 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre