Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 87 z 94 [ Príspevkov: 938 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 94  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 26 Aug 2020, 07:58 

..keby to bolo za samotne dosky by sa mi to zdalo asi dost..akoze jasne ze su aj lacnejsie aj drahsie, ale toto by bolo dost..toto myslim ze skor rataj ze to je uz cele aj s montazou za tu cenu v tom pripade by som povedal, ze dobre..ze idem aj do toho lebo sa to oplati..nie je na mieste len sa zameriavat na cenu..ale tam ide velmi k kvalitu dosiek..

Poslať Napísal: 26 Aug 2020, 12:30 

frantisek niekde na predoslych stranach som cital o tom, ze si rad, ked je nieco bez roboty..tiez sa z tych veci vytesujem coraz viac lebo v zivote som si tak nejako zvykol na to, ze proste bez roboty nejde nic..ale teraz nastastie prichadzam na to ze to uplne tak nie je a tiez hladam moznosti ako si veci ulahcit..ako si usetrit nejaky ten cas..a je to top.. :mrgreen:

Poslať Napísal: 27 Aug 2020, 11:29 

obyvatel a co je na tom? :mrgreen: neni nic zle na tom ze si chceme setrit sily a energiu na nieco ine, aj ja som preto dal na terasu Timbermax, nech nemusim mysliet na to co bude za par rokov ci ta podlaha nevybledne a nefim co vsetko :mrgreen:
robotu navyse si robit predsa nebudem, nie som blazon :roll: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 27 Aug 2020, 17:18 

Brutor aj lacnejsie aj drahsie, ale najlepsie je, ze niektori by to chceli zadarmo :mrgreen: To jak jeden znamy sa brata pytal, ze ci mu nepride urobit stierky domov, ze ved su kamarati a myslel si, ze mu to urobi len tak, ze si aj material donesie, aj spravi a este aj nic nebude za to chciet, akoze niektori ludia ma uz vedia riadne niekedy prekvapit :lol:

Poslať Napísal: 28 Aug 2020, 12:48 

...brani4slav toto mam najradsej takychto ludi...to idem az do jedu ked nieco taketo pocujem...aspon vidiet ako si niekto ceni robotu toho druheho...som zvedavy co by on povedal keby nieco podobne sa jemu stane...

Poslať Napísal: 01 Sep 2020, 07:34 

lipex to by sa zbadal keby sa v podobnej situacii ocitol, az vtedy by pochopil, ze to nie je len tak, ze kazdy musi nejako si zarobit a keby clovek robil len po kamaratoch, po rodine, tak by pomaly umrel od hladu ;)
preto ja radsej si najdem firmu na niektore veci, len aby som mal klud od takychto veci ;)

Poslať Napísal: 04 Sep 2020, 08:54 

Lipex nad takymi sa pozastavovat netreba.

Ja som v istom veku dosiel do bodu, ze radsej si zaplatim, len nech mam pokoj a viem, ze mam urobene vsetko dobre a mam na to zaruku. Ako sa hovori peniaze boli, su aj budu.

Poslať Napísal: 06 Sep 2020, 18:35 

sorry ze som sa opytal :mrgreen:
neviem nemam skusenost s takymito oknami, zeby bola kombinacia dreva a hlinika a neviem ako sa to sprava, preto sa radsej popytam nech viem o skusenostiach a nech mam predstavu, ze co by ma cakalo, lebo nepojdem do niecoho o com nebudem na 100% presvedceny ze to bude dobre, chapes

Poslať Napísal: 10 Sep 2020, 07:44 

Znamo tak ty si uvedomujes ze to nechces menit za chvilu ale nie kazdy je taky, niektori si myslia, ze usetria a este aj ze im terasa vydrzi, no to je len naivna predstava, ale to zase zistia az po nejakom case po par rokoch. Tak ako aj som videl kusok od nas mali jedny urobeny obklad z nejakych dosiek neviem co to bolo zac a od slnka vybledli a to boli asi tri leta co si spominam a uz to museli menit. Cize neni to jedno co sa da na obklad, na terasu.

Poslať Napísal: 14 Sep 2020, 08:47 

viktor ale to sa ti ani nečudujem tiež keď si na niečo netrúfam, tak to dám radšej niekomu kto s tým robí, veď to nie je žiadna hanba ani nič také, keď si dáš niečo urobiť firme so skúsenosťami, je to istota :mrgreen:
kedysi som mal potrebu si dokazovať čo všetko zvládnem, chcel som toho čo najviac sám zariadiť spraviť, ale už nie už ma to prešlo, veľa vecí bolo štýlom pokus omyl a to dokáže človeka vyčerpať :mrgreen:

Stránka 87 z 94 [ Príspevkov: 938 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 94  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre