Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 80 z 84 [ Príspevkov: 832 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 11 Máj 2020, 13:18 

..pokar akoby si to dal opraviť?..nijako myslím, že to by si si musel len na to zvyknúť, ak by išlo o drevo..tam proste ryhy ostanú a moc tam nemáš čo vymyslieť..takže na to je fakt, že treba myslieť už pri realizácii pri kúpe, aby sme sa týmto veciam vyhli..lebo jedna vec je, čo na prvý pohľad dobre vyzerá a druhá vec je, že ako sa to chová potom aj časom ten materiál..

Poslať Napísal: 11 Máj 2020, 15:53 

SLEPEK to si ešte nepočul? Niektorí ľudia to veru robia, mám suseda, čo má betónový plot a aj ten si chodí čistiť každú jar s wapkou.

Poslať Napísal: 15 Máj 2020, 11:30 

- Ubiko -

- kazdemu nam asi zalezi na niecom inom, ale na tomto co si pisal aj mne zalezi, aby to vydrzalo, ja som si zistoval aj ako je to s realizaciou a s dodanim dosiek na terasu, lebo keby som si ich ja mal ist niekde vziat, tak by som musel este aj nejaku dodavku zhanat a to tiez by nebolo zadarmo, tak by sa mi to este navysilo cele -

Poslať Napísal: 15 Máj 2020, 12:46 

Keby si si montáž robil sám tak myslím, že aj tu dodávku zoženieš... Ale keď robí niekto aj montáž tak padne vhod, že aj materiál a všetko dodajú a hneď s tým aj prídu... Ja som rád v každom prípade, keď sú veci bez nejakých starostí... Že dohodnem a proste platí, čo som dohodol... ;)

Poslať Napísal: 17 Máj 2020, 09:04 

..lajox to v tom nie si sam..som na tom podobne..rozhodnut sa rozhodnem, co spravit..ale vela veci necham najradsej na ludi co sa tomu rozumeju..podla mna kazdy by mal byt dobry v tom co robi..ja si myslim, ze svoju robotu zvladam dobre..a do inych veci sa moc nerozumiem..preto radsej to necham na tych co sa dennodenne tomu venuju..predsa aj terasa je podstatne aby bola vyspadovana..aby sa tam nedrzala voda..aby bol pevny podklad..a to ja nezabezpecim sam.. :lol:

Poslať Napísal: 18 Máj 2020, 18:14 

Čau Labok..niektorí ľudia si na to potrpia..nevidím na tom na jednej strane nič zlé..je to o tom vlastnom pocite..takže pohoda..
Čau Rigol47..aj to..aj ten sklon aj správny podklad..lebo to nie je len o montáži ale aj o tej príprave..preto je fajn sa o tom pozhovárať najlepšie s predajcom, montážnikom..ktorý poradí najvhodnejšie riešenie..lebo nám sa iné veci môžu javiť ako správne a môžeme na to doplatiť..

Poslať Napísal: 19 Máj 2020, 08:13 

Čaute-som tu nový.Ale zaujala ma táto téma,lebo tiež chceme riešiť bazén.To bola prvá vec,keď sme sa dali na stavanie domu,že bazén nemôže chýbať.A musím povedať,že mi ani len nezišlo na um,že budem musieť rozmýšľať nad tým,že akú podlahu dáme vôkol.Až teraz keď túto diskusiu čítam,tak som došiel na to,že vo veľa veciach ešte nemám úplne jasno.Čo bolo pri výbere k bazénu pre vás podstatné?Predsa len tá dlažba alebo akákoľvek podlaha bude pomaly v stálom kontakte s vodou,to nevadí?

Poslať Napísal: 19 Máj 2020, 10:28 

tibi-jurek všetko záleží od materiálu, niektorým materiálom nevadí voda, ale niektorým áno, drevo napríklad sa zvykne vyduť :?

Poslať Napísal: 21 Máj 2020, 11:05 

Drevo si vyzaduje aj starostlivost, pravidelnu udrzbu, lakovanie, brusenie a to pomaly kazdu sezonu, aby to ako tak vyzeralo. Len starosti s tym. A mas na to cas vobec nieco take robit?? Lebo ja nie :lol:

Poslať Napísal: 22 Máj 2020, 11:09 

Niekto dáva aj klasickú exteriérovú dlažbu okolo, len pri tom treba dávať veľký pozor na bezpečnosť. Lebo pri mnohých píšu, že sú protišmykové, ale opak je pravdou. Málokedy to tak je že sa na takej dlažbe nešmýka.
A to je ten najväčší problém takého riešenia, ale je pravda, že dlažbe nejako neuškodí vody, to je na to akoby prispôsobené.

Stránka 80 z 84 [ Príspevkov: 832 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre