Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 8 z 92 [ Príspevkov: 918 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 92  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 26 Jan 2018, 11:08 

Sobre píše:
Vďaka, nám sa to páči a aj známi nám toto riešenie dosť chvália, lebo fakt akože vymyslieť akú podlahu dať k bazénu, aby to bolo aj bezpečné, aby na to nemala vplyv voda a takéto veci, tak to nie je celkom také jednoduché akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať.
Cenník si vieš nájsť priamo na ich stránke alebo sa skús na nich nakontaktovať a požiadať ich o cenovú ponuku podľa tvojich požiadaviek.

ved pri tomto je aj co pochvalit lebo to vyzera dobre a fajn je aj to ze sa nemusis bat toho ze by ta farba nejako vybledna aj ked budu tie dosky predsa len dost slnkom namahane ty si si pytal najskor cenovu ponuku? co vsetko to obsahuje? to sa kupuju len dosky?

Poslať Napísal: 30 Jan 2018, 12:08 

Je potrebná aj akoby som to napísal, také ako konštrukcia pod tie dosky, ale to pokiaľ budeš si pýtať cenovú ponuku, tak vedia ti to už zarátať a potom dať finálnu cenu, aj dosky aj všetko jednotlivé tie kúsky, čo potrebuješ k tomu na daný rozmer 8-)

Poslať Napísal: 30 Jan 2018, 13:39 

Ruho píše:
zdar
takze by som sa mal skor na kvalitu samotnych dosiek pri tomto zamerat, hej? to som nevedel celkom ze kedy sa nieco moze take stat a co to vobec sposobuje a myslis ze sa s tym da potom nieco vobec robit?

- ano ta kvalita dosiek je klucova a zavisi to aj od toho ako sa tie dosky vyrabaju akym sposobom co sa tyka toho ci sa s tymi smuhami nieco da robit tak mozno aj hned lenze uz ked to raz vznikne tak je dost pravdepodobne ze sa to opat zopakuje a nie je to sranda nieco take riesit a pozastavovat sa nad tym kazdu chvilu ze co s tym -

Poslať Napísal: 01 Feb 2018, 08:33 

da sa spravit aj nejaka vizualizacia alebo nieco take? keby som chcel vidiet, ze ako by to mohlo vo finale cele vyzerat? ci to by som chcel moc? pretoze ja som najradsej ked si to viem aj tak predstavit, ked to vidim a potom nasledne sa skor viem rozhodnut

Poslať Napísal: 02 Feb 2018, 08:45 

Sobre píše:
Vďaka, nám sa to páči a aj známi nám toto riešenie dosť chvália, lebo fakt akože vymyslieť akú podlahu dať k bazénu, aby to bolo aj bezpečné, aby na to nemala vplyv voda a takéto veci, tak to nie je celkom také jednoduché akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať.
Cenník si vieš nájsť priamo na ich stránke alebo sa skús na nich nakontaktovať a požiadať ich o cenovú ponuku podľa tvojich požiadaviek.

Myslíš, že mi pošlú bez problémov cenovú ponuku? Že by nemali problém mi to naceniť? Idem skúsiť najskôr nájdeš ten cenník na stránke ich niekde a potom ak to nenájdem tak skúsim sa na nich obrátiť, ale páči sa mi to dosť, tak uvidíme :mrgreen: :ugeek:

Poslať Napísal: 05 Feb 2018, 09:49 

LacoHudak píše:
Myslíš, že mi pošlú bez problémov cenovú ponuku? Že by nemali problém mi to naceniť? Idem skúsiť najskôr nájdeš ten cenník na stránke ich niekde a potom ak to nenájdem tak skúsim sa na nich obrátiť, ale páči sa mi to dosť, tak uvidíme :mrgreen: :ugeek:

Nájdeš na stránke majú cenník, našiel si ho? Ale s cenovou ponukou nebudú mať problém, niet prečo. Keď budú vedieť akú máš predstavu a čo by si chcel ako naceniť, tak ti to urobia, aby si mal predstavu o tom koľko by to celé mohlo stáť.

Poslať Napísal: 06 Feb 2018, 08:55 

Guar píše:
- ano ta kvalita dosiek je klucova a zavisi to aj od toho ako sa tie dosky vyrabaju akym sposobom co sa tyka toho ci sa s tymi smuhami nieco da robit tak mozno aj hned lenze uz ked to raz vznikne tak je dost pravdepodobne ze sa to opat zopakuje a nie je to sranda nieco take riesit a pozastavovat sa nad tym kazdu chvilu ze co s tym -

zdar
a potom to zase dat vymenit bude asi aj dost nakladne nie? predsa aj to dat dolu a urobit to na novo, to nebude celkom lahke a zbytocne vyhodene peniaze, ked sa takto nad tym teraz zamyslam :x

Poslať Napísal: 06 Feb 2018, 11:49 

Znamo4 píše:
da sa spravit aj nejaka vizualizacia alebo nieco take? keby som chcel vidiet, ze ako by to mohlo vo finale cele vyzerat? ci to by som chcel moc? pretoze ja som najradsej ked si to viem aj tak predstavit, ked to vidim a potom nasledne sa skor viem rozhodnut

áno, nám urobila firma aj návrh aj vizualizáciu, akoby to celé malo vyzerať, pretože máš aspoň takú lepšiu predstavu o tom, že vieš aj do čoho ideš keď to takto vidíš :D

Poslať Napísal: 07 Feb 2018, 16:22 

Sobre píše:
Nájdeš na stránke majú cenník, našiel si ho? Ale s cenovou ponukou nebudú mať problém, niet prečo. Keď budú vedieť akú máš predstavu a čo by si chcel ako naceniť, tak ti to urobia, aby si mal predstavu o tom koľko by to celé mohlo stáť.

Našiel som ho, síce mi to trvalo, ale dostal som sa k tomu, len si to takto neviem zrátať, že čo by ma to všetko mohlo stáť. To bude asi najlepšie, keď si požiadam priamo u nich a oni mi už budu skôr snáď vedieť poradiť a povedať, čoho koľko bude potrebné :geek:

Poslať Napísal: 07 Feb 2018, 18:04 

Cindes píše:
áno, nám urobila firma aj návrh aj vizualizáciu, akoby to celé malo vyzerať, pretože máš aspoň takú lepšiu predstavu o tom, že vieš aj do čoho ideš keď to takto vidíš :D

hej preto som chcel vediet ci aj nieco take je mozne lebo predsa toto som predtym neriesil tak neviem si to cele predstavit a bol by som rad keby mi pomohli a celkovo aby som si vedel urobit predstavu o tej finalnej verzii

Stránka 8 z 92 [ Príspevkov: 918 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 92  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre