Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 70 z 71 [ Príspevkov: 709 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 21 Nov 2019, 14:48 

dag zakazdym sa niekto najde, kto bude nieco mat proti alebo zbytocne veci riesit do ktorych ho nic, to sa stava, ja si napriklad z toho uz nic nerobim, neriesim :)
ale k veci k tej terase som chcel, prekryta podla mna ma najviac zmysel, predsa len v lete neviem kto by chcel neprekrytu, aby slnko palilo, len treba si poriadne rozmysliet, ze z ktorej svetovej strany sa da terasa aby tam nebol upek :D

Poslať Napísal: 25 Nov 2019, 08:41 

Tak to hádam je normálna vec, že si to zváži, že z ktorej strany ako by to bolo najlepšie otočiť, predsa len myslím, že od toho záleží aj to ako často sa bude terasa využívať ;)

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 09:53 

Fabx hej keď máš kvalitné dosky, tak je to len o tom orientovaní skrz úpek, ale pri dreve by si musel myslieť aj na to, že ako otočiť terasu aby ti podlaha nevybledla, kde kedy na ňu bude svietiť slnko a pod :lol: :lol:
To by boli starosti, čo? :D

Poslať Napísal: 26 Nov 2019, 10:52 

Čau Bugi..toto by boli starosti, ktoré si myslím, že nechce nejako mať..veď to už čo by bolo keby ešte aj na toto máme myslieť..ak keby nestačilo, že je náročné vybrať vhodný materiál..tiež aj vhodný podklad pod to a kopu iných vecí..

Poslať Napísal: 27 Nov 2019, 08:10 

...toto chlapi su take veci, ze dovidenia...ja som rad, ze mam v niektorych veciach svoju hlavu...ze neriesim ine nazory...som ochotny si nieco vypocut...ale ked ma niekto nieco proti mojmu presvedceniu, tak je to jeho problem nie moj...co som ja rad, ze som zvolil Timbermax...ze nemusim mat obavu ani z toho, ze by mi niekde terasa vybledla...ked bude na nejaku cast svietit slnko a tiez ked bude nejako aj dazd sluhat, tak to dosky neposkodi...to je pre mna podstatne...uz som sice aj pocul nazory, ze taketo riesenie je drahe...ale ja si myslim, ze ta cena je prijatelna, ked si vezmem aka je kvalita dobra...

Poslať Napísal: 27 Nov 2019, 10:08 

Toto je tazko. lebo napriklad mojmu svagrovi nie je luto dat stovky eur za nejake jedny tenisky, ale za kvalitnu vrtacku alebo aj terasu napriklad to problem je. co teda mne zostava pri tychto veciach rozum stat, ale tak kazdy podla seba.

Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 14:47 

Ale to ty zato nemozes.
To je o tom, ze ake ma clovek priority, ja sa nad takymito vecami nerozculujem, kazdy nech si spravi ako uzna za vhodne a potom v pripade nejakych problemoch sa moze akurat tak hnevat sam na seba. Podla mna su veci, kde sa setrit nevyplaca ;)

Poslať Napísal: 28 Nov 2019, 17:41 

- stracel -

- pises ze to dosky neposkodi ten dazd, ale netreba nejako vrchnu vrstvu casom obnovit aby ta trvacnost, zivotnost bola v pohode aj casom?? -

Poslať Napísal: 29 Nov 2019, 08:31 

Chester podla mna nie, ved to by sa jak dalo? Jak by sa to robilo?

Poslať Napísal: 02 Dec 2019, 09:05 

to bude aj časom v poriadku, tam nič netreba robiť na novo, obnovovať alebo čo, toho sa báť nemusíš, to už keď dáš nie málo peňazí za terasu, tak rátaj s tým, že je to na dlhé obdobie, tam ide o to aby si sa o tú terasu nemusela starať aby to bolo všetko dobré, pekné a to roky ;)

Stránka 70 z 71 [ Príspevkov: 709 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre