Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 67 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 28 Okt 2019, 13:57 

Čau Risso..pri tých deťoch je to veľká výhoda..ale najmä myslím, že drevo by pri bazéne dostalo veľmi zabrať a meniť to za pár rokov pri bazéne tak asi by to najjednoduchšie nebolo..aspoň moja predstava je taká, tak radšej nech to je na dlhé roky..

Poslať Napísal: 29 Okt 2019, 10:26 

..brutor jak to bude s farbou?..skús hádať..
..podľa mňa to môžeš hneď rátať s tým, že to vybledne..že tá farba nebude už o rok taká jak bola keď sa terasa robila..drevo je náchylné aj na slnko aj na dážď..

Poslať Napísal: 30 Okt 2019, 16:49 

..najhoršie je, že väčšinou sa problémy prejavia až po záručnej dobe. Čiže keď sú dva roky, tak väčšinou po nich a to je potom na nervy si myslím, že pre každého.
Preto je fajn ak na nejaké dosky, na nejaké riešenie je dlhšia doba ako dva roky.

Poslať Napísal: 31 Okt 2019, 13:38 

..risso odtien k bazenu ste davali aky? Lebo to som nevidel, ci si to tu pisal niekde tiez som chcel vediet, ze na zaklade coho si ho vyberal, ci ste boli osobne pozriet tie odtiene, farebne varianty alebo ci si len podla webu co maju na stranke tu tabulku z farbami?

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 09:10 

Opir niekedy sa netreba obávať ani podľa toho,čo majú na stránke vyberať.Predsa len to nejaký veľký rozdiel v tej farbe nemôže byť.

Poslať Napísal: 05 Nov 2019, 13:02 

To by som aj ja chcel vediet, ale ja skor z toho pohladu ci neni problem ist do bledej podlahy pri exterieri, ci to nemoze nejako zmenit farbu, skor sa to zaspinit, lebo bledsia by mi skor tak sedela na nas dvor, len nechcem urobit zle rozhodnutie :mrgreen:

Poslať Napísal: 06 Nov 2019, 08:10 

Davidxx je to na tebe akú farbu zvolíš, bude sa čistiť rovnako aj bledá aj tmavá, pokiaľ je povrch rovnaký tak nemá prečo byť nejaký rozdiel v údržbe.
Vieš pokiaľ nie je povrch taký, že by nejako niečo nasiakol, tak je to v poho :D

Poslať Napísal: 06 Nov 2019, 10:57 

- pato -

- aky je ten povrch ze nenasiakne? myslim, ze co je to za material? to by ma zaujimalo aby som vedel po com sa pozerat sice asi az na jar toto budem mat na zozname uloh ale chcem si uz teraz urobit prehlad nech mam predstavu ze co ma vlastne bude cakat -

Poslať Napísal: 07 Nov 2019, 15:03 

Musí to byť taká povrchová úprava, ktorá bude chrániť to jadro tých dosiek, ktoré sú z drevoplastu. Aby to vydržalo aj dažde, aj sned aj všetko.
Robíš dobre, pretože je podstatné urobiť si taký akoby prieskum, aj o cenách, aj o zložení aj celkovo čo by ti bolo najlepšie ;)

Poslať Napísal: 07 Nov 2019, 16:56 

UJIC ALE NENI LEPSIE FAKT SA OSOBNE POZRIET NA FARBY?...
ALE VLASTNE NIE LEN NA FARBY, ALE AJ CELKOVO NA TEN MATERIAL, ZE AKO TO BUDE VYZERAT?...

Stránka 67 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre