Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 64 z 86 [ Príspevkov: 851 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 86  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 24 Sep 2019, 11:59 

to ti poviem, ja mám terasu v poriadku už všetko spravené jak som chcel a je to super. že si to len užívame a pohoda klídek. pokosím si a môžem si ísť potom nohy vyložiť, že už to aj nejako u nás vyzerá, že už to neni že tam niečo začaté a nedokončené a na druhej strane tiež a podobne, ale už dvor trochu získavá črty :lol:

Poslať Napísal: 25 Sep 2019, 07:42 

..keď niektoré veci proste chcú čas, že musí to ísť postupne..nejde všetko naraz..viem to aj podľa seba, veď všetko stojí aj nejaké peniaze a tie tiež nepadajú len tak z neba..čiže chápem to..a podľa mňa aj každý kto ide na návštevu, že by aj k vám došiel tak by to pochopil..že v prvom rade bola terasa a teraz iné veci..veď vyriešiť to neni len tak, že mávneš čarovným prútikom a vyriešená vec..

Poslať Napísal: 25 Sep 2019, 10:08 

len aj pri terase opatrne s tym, ze clovek caka za malo penazi vela muziky, lebo ja som sa tak obaril minuly rok a potom mi to bolo luto, ze som silou mocou chcel lacno a dobre nakupit :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 04:51 

...vies ako sa hovori, ze komu niet rady tomu niet pomoci... :mrgreen: neviem preco silou mocou chce niekto setrit...nehovorim kazdy mame ine moznosti co sa tyka penazi...ale na terase by som nesetril ani za svet...my mame terasu s Timbermax doskami a s tym som stotozneny...pretoze vzhladovo to ucel splnilo ako som chcel...ze na pohlad to vyzera uplne jak drevo...dokonca sused ten ked dosiel na navstevu k nam, tak len kukal a chytal, ze ci to ozaj drevo nie je...ale tak ubezpecil som ho, ze nie som blazon... :mrgreen: v niektorychv veciach sice mozno som ale v tomto ee... :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 07:43 

Krlovic pokosis a nohy vylozis? Ja ked zacnem kosit tak to je este len zaciatok vsetkej roboty na dvore, u nas tam vsetko este len zacina :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 27 Sep 2019, 09:29 

..znamo ty môžeš byť aspoň taký odstrašujúci príklad..že jak veci nerobiť.. :lol: :lol: :lol:

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 08:02 

Je lepsie ucit sa na chybach inych, len niekedy to nejde. U nas, teda u syna to bol ten lepsi pripad. Ze on vedel aspon sa poucit z chyb suseda. Ze ten dal drevo a potom on videl u neho, ze ake to ma nevyhody.
Je sice pravda, ze toho suseda cela ta realizacia a to stala menej jak syna, ale tak v tom nevidim nejaky zasadny problem. Len je rozdiel aj v kvalite a to je uz ptoom dost na zamyslenie. Ak by som ja dal peniaze do kvality vobec by mi ich nebolo luto 8-)

Poslať Napísal: 30 Sep 2019, 09:03 

Obyn ale aj to treba asi niekedy, narazit si nufak aby cloveku niektore veci dosli :)

Poslať Napísal: 02 Okt 2019, 07:12 

Olipar len to je zbytocne aj cas zabity, aj peniaze len tak vyhodene. A to nepotesi asi nikoho.
Brani4slav, ale to, ze ho to vyslo lacnejsie to je jedna vec, ale podla mna to neni riesenie a na to skor ci neskor doplati. Chapes.

Poslať Napísal: 02 Okt 2019, 09:06 

Reeco tak roboty na dvore je podľa mňa stále a pomerne veľa.
Teraz ale už bude zima čochvíľa, takže tej roboty už bude našťastie menej, čo je na jednej strane fajn. Len zase niektoré veci ostanú tým pádom stáť a z toho ja viem byť trochu rozrušený :lol: :lol:

Stránka 64 z 86 [ Príspevkov: 851 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 86  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre