Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 63 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 17 Sep 2019, 09:27 

agatka stihnut to stihnete, ak sa rozhodnete este tento mesiac, myslim, ze s tym nejako problem nebudete mat, skor co by som videl ako problem, co teda u nas nim bolo, ze som sa priamo sustredil na cenu a na nic ine, potom som narazil na nejake no name dosky, ktore sice cenovo boli dostupne, ale tam ich vyhody uplne koncili :roll:

Poslať Napísal: 17 Sep 2019, 11:07 

Čau Agátka..nacenenie aj práce ti vedia podľa mňa urobiť na zakázku..že si povieš čo chceš a každý majster ti povie nejakú cenu..nejakú ponuku ti dá..predsa každý to má inak..inak tú svoju prácu hodnotí..iné peniaze si pýta..

Poslať Napísal: 18 Sep 2019, 13:20 

zdar
lukas ano kazdy si to inak hodnoti, ine predstavy ma ;)
tak ako aj my mame rozne predstavy o tom, kolko sme ochotny za co dat a pod :)
kedysi som bol zglos, ze by som nedal ale dnes sa uz uplne inak na to divam

Poslať Napísal: 18 Sep 2019, 16:01 

Ruho to je asi aj vekom, že prichádzame na niektoré veci, za čo sa oplatí a neoplatí dať peniažky ;)

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 12:43 

V tomto musim jednoznacne povedat, ze mas pravdu. Kedysi by som ani do domu nesiel, lebo by som to povazoval za vyhodene peniaze. Ale casom som dosiel na to, ze je uplna parada mat svoju vlastnu strechu nad hlavou. Mat nieco vlastne, co sa moze zveladovat a podobne. Takze je to tak.
Rovnako to plati potom aj pri tomto, pri terase napriklad ako som uz pisal mna velmi zaujima to ci sa neukaze nejako pocasie na doskach. Aby neostali na hnedych zachvilu biele flaky.

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 14:56 

Čau Ruho..veď jasné, že každý máme aj iné finančné možnosti, že jeden si môže dovoliť viac jak iný..ale tak zase si myslím, že radšej niečo oželiem, len aby peniaze boli investované dobre..aby to stálo za to..nebudem dávať niečo lacné, že po roku mi vypovie, že to nebude podľa predstáv a potom ma to bude trápiť, že kde zase vezmem peniaze na novú realizáciu..chápeš..

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 17:04 

Caute, realne obsahuju drevoplastove dosky aj nejaky podiel dreva? Aky? Viete mi o tom viac napisat?

Poslať Napísal: 19 Sep 2019, 19:24 

ako ktoré asi tak by som to povedal - záleží od výrobcu v prvom rade, ale pri doskách by si tieto informácie mal mať uvedené, že čo obsahujú aký podiel čoho, ale vieš čo napríklad som zistil, že na kvalitu má vplyv aj to jak sú tie samotné dosky vyrábané

Poslať Napísal: 23 Sep 2019, 08:12 

Nestol je to veľmi individuálne, niektoré terasové dosky obsahujú a niektoré nie. Ide aj o typ. Nielen o značku, my máme na terase dosky Timbermax, konkrétne typ Exotic a tie majú v jadre istý podiel dreva, ale to drevo sa navonok nijak neprejavi. Taktiež na povrchu je ochranná vrstva, takže sa nemusíš báť, že by hrozili nejaké nevýhody, ktoré by so sebou drevo mohlo priniesť.
Tá časť vnútorná je dobre chránená. Ti poviem, že toto leto sme vonku strávili oveľa viac času, keďže sme mali už kde aj chillovať :mrgreen:

Poslať Napísal: 23 Sep 2019, 12:24 

caute..tak poviem vam ze dreva som sa zbavil..ten kamos to v pohode vybavil..ze pre to prisli a vzali si to..aspon som to mal bez nejakych vacsich starosti, co je super..lebo som ozaj nevedel co s tym..takze som rad, ze teraz to dame na poriadok a bude to OK..uz buduci rok nebudem musiet vobec sa terase venovat, tak budem moct na dvore inym veciam venovat pozornost..

Stránka 63 z 71 [ Príspevkov: 705 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 71  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre