Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 61 z 63 [ Príspevkov: 622 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 21 Aug 2019, 14:53 

Sherlock prečo sa na to pýtaš? Čo by ťa zaujímalo??

Poslať Napísal: 21 Aug 2019, 17:20 

Kajo treba myslieť na kvalitu aj z toho pohľadu aby vydržala podlaha, že aby nepopraskala, ale tiež aj z toho, aby bola protišmyková, aby bolo bezpečné po nej chodiť ak by napríklad na ňu aj popršalo, aby to nebolo miesto úrazov ;-)

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 07:54 

..caute..no ja by som chcel vediet kolko vas vysla terasa..ked ste si ju dali urobit inak ako s drevom..drevo co som pozeral, tak cena nevyzera az tak zle, aj ked jasne, ze zalezi od typu..od toho o ake drevo ide..ale tie ceny nie su take strasne, tak by som chcel vediet jak ine sposoby varianty vychadzaju..

Poslať Napísal: 22 Aug 2019, 09:57 

Alfo to je to, čo aj ja som pýtal. Najmä na začiatku akoby sme si neuvedomovali, že bude veľmi aj z našej strany zaťažovaná.
Ako som písal, všetko to vidím na deťoch, u nás, že teraz v lete ani inde čas netrávia, len na tej terase, od rána až do večera pomaly, pretože tam majú tieň, dobré sa im tam sedí, hrá, naháňa, takže je to ideálne miesto pre ne.

Poslať Napísal: 23 Aug 2019, 11:08 

brutor tak ceny su rozne, vsetko zalezi od daneho materialu, ale ak by si volil nejaky kvalitny drevoplast, tak mozes za stvorec ratat tak nejako, ze plus minus 150€, ale to uz aj s pracou, s tym, ze ti polozia tu podlahu tak ako je potrebne, pisal si o cenach dreva, je pravda, ze to je dostupne v tomto smere, co sa tyka penazi, ale to je jeho jedina vyhoda :roll:

Poslať Napísal: 23 Aug 2019, 12:23 

- nás podobne stojí riešenie Timbermax, ktoré sme sa rozhodli, že dáme na terasu a teda tie peniaze neľutujem, lebo vidieť na tých doskách tú kvalitu a super je, že firma ti vie urobiť realizáciu, že ty sa s tým nemusíš trápiť, podľa mňa je to veľká pomoc ;) -

Poslať Napísal: 26 Aug 2019, 06:03 

Spetac, tiež máme terasové dosky tej značky a súhlasím s tým čo píšeš. Ako som písal vôbec tomu nevadí, že deti sa tam permanentne na tej terase hrajú. Nemusíme mať obavu, že by im zadrelo, že by sa im niečo stalo, keďže ten povrch je taký aký je, že aj protišmykový a aj bez nejakých triesok alebo niečoho podobného.

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 11:04 

Spetac, ale za ne ti poviem, že je to dobrá cena, keďže máš v tom aj montáž dosiek, je to podľa mňa fajn, že sa to oplatí, lebo to máš za tú sumu úplne bez starostí, nemusíš nič navyše riešiť. Vlastne ty si len vyberieš čo chceš, dohodneš sa a oni to už zariadia aby ty si potom už mal len hotovú terasku ;)

Poslať Napísal: 27 Aug 2019, 12:06 

..ludislav ty máš tiež skúsenosti s nimi keď o tom píšeš??..povieš mi prosím ako je to so zárukou?..čítal som niekde, že na 25 rokov či koľko, že je záruka, ale netuším, že na čo sa to akože vzťahuje..

Poslať Napísal: 28 Aug 2019, 08:04 

Tieto kompizitné dosky, o ktorých písal sú dodávané s 25 ročnou zárukou na odolnosť voči fľakom a iným bežným nečistotám.
Vďaka tomu údržba terasy podľa mňa ozaj nemôže byť jednoduchšia. Taktiež tieto dosky odolávajú všetkým poveternostným vplyvom v našich podmienkach, takže bez akýchkoľvek obáv :)

Stránka 61 z 63 [ Príspevkov: 622 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 58, 59, 60, 61, 62, 63  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre