Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 7 z 91 [ Príspevkov: 906 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 91  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 19 Jan 2018, 06:41 

Bugi píše:
Písali ste o tých doskách, že vyzerajú ako drevo.
Lenže aké drevo? Čo si mám pod tým predstaviť? Nejaký buk, dub, alebo aký druh?

Timbermax su v podstate dva druhy, druh Exotic, ten nahradza exoticke dreviny a potom je druh Exclusive a ten svojim vzhladom pripomina dubove palubovky, co tiez vyzera dobre, obe tieto varianty su vo viacerych farebnych prevedeniach, takze sa s tym da pekne vyhrat 8-)
my sme sa dozvedeli o tejto moznosti od znamych, ktory maju fasadu casti domu konkretne s tychto dosiek ;)

Poslať Napísal: 22 Jan 2018, 06:48 

dubove palubovky?
to moze vyzerat velmi dobre taketo ja teda mozem aj ked dlho som bol presvedceny ze drevo je drevo ze nemoze jestvovat nic co by sa mu podobalo tak ze by som si to mohol pomylit ale ako vidim ako citam evidentne som sa celkom mylil :roll: :roll:

Poslať Napísal: 22 Jan 2018, 09:10 

Dubové palubovky sa aj mne veľmi páčia. Len je fajn keď ladia aj s okolím. Nám neviem či by sa to hodilo, ale tiež máme dosky tejto značky a ja som rád, k bazénu je to paráda. Viem si ich aj na terase predstaviť, veľmi pekne ukážu a nič im nevadí, ani mráz ani zima, ani slnko ani nič a to je veľký benefit pre mňa ;) :mrgreen: :mrgreen:

Obrázok

Poslať Napísal: 23 Jan 2018, 07:46 

vyzeraju velmi dobre to ano a ako fasada to tiez ukaze velmi dobre ked to ladi je to sice take ine ale preto to aj zaujme 8-)
fotka parada :mrgreen: vyzera to fajn takto pri bazene a hlavne je to bezpecne co je tiez dolezite

Poslať Napísal: 23 Jan 2018, 09:42 

Fajn to vyzerá. Mňa by zaujímalo ako to je aj s cenou, dajú sa niekde prezrieť cenník alebo niečo také, či je potrebné si vypýtať cenovú ponuku od firmy?
Lebo to takejto možnosti by som bol ochotný aj zainvestovať :geek:

Poslať Napísal: 24 Jan 2018, 11:13 

Vďaka, nám sa to páči a aj známi nám toto riešenie dosť chvália, lebo fakt akože vymyslieť akú podlahu dať k bazénu, aby to bolo aj bezpečné, aby na to nemala vplyv voda a takéto veci, tak to nie je celkom také jednoduché akoby sa mohlo na prvý pohľad zdať.
Cenník si vieš nájsť priamo na ich stránke alebo sa skús na nich nakontaktovať a požiadať ich o cenovú ponuku podľa tvojich požiadaviek.

Poslať Napísal: 24 Jan 2018, 12:44 

cital som ze dosky na tento sposob mozu byt umiestnene aj na fasade domu...lenze nerozumiem akym sposobom...mozu ist uz aj na zatepleny dom alebo to vobec nie?...

Poslať Napísal: 25 Jan 2018, 11:38 

Stojar píše:
cital som ze dosky na tento sposob mozu byt umiestnene aj na fasade domu...lenze nerozumiem akym sposobom...mozu ist uz aj na zatepleny dom alebo to vobec nie?...

Neviem ci mozu, myslim, ze ani nie, nie?
To by bolo potom celkom komplikovane nie?

Poslať Napísal: 25 Jan 2018, 12:58 

zisťoval som si niečo o tejto značke, o týchto doskách a vraj to nie je problém, myslíte teda na polystyrén hej? dajú sa dať dosky aj na zateplenú fasádu, len treba počítať s tým, že ešte bude potrebné dať aj podkonštrukciu, a aj dosky ;)

Poslať Napísal: 26 Jan 2018, 09:46 

Guar píše:
- co sa tyka dosiek Timbermax tak pri tych som sa s niecim takym nestretol ale videl som to uz mam pocit ze to sa skor stava pri nekvalitnych wpc doskach pri tych tak vznikaju take rozny flaky a smuhy s ktorymi potom nie je celkom jednoduche bojovat -

zdar
takze by som sa mal skor na kvalitu samotnych dosiek pri tomto zamerat, hej? to som nevedel celkom ze kedy sa nieco moze take stat a co to vobec sposobuje a myslis ze sa s tym da potom nieco vobec robit?

Stránka 7 z 91 [ Príspevkov: 906 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 91  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 19 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre