Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 59 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 31 Júl 2019, 10:43 

spetac..tak to neviem ci s tym nebude problem..to nie nie to nebudem tak robit..to budem musiet nejako inak vymysliet ako sa toho zbavit..len budem musiet si vyzistit aj to, ze aky podklad bude potrebne spravit..

Poslať Napísal: 02 Aug 2019, 08:47 

Stojar niekedy ani tú wapku neni treba. Niekedy stačí úplne obyčajný dážď ;)

Poslať Napísal: 02 Aug 2019, 10:15 

...v tomto mas pravdu, ale ked je kryta terasa, tak moc toho dazda tam nebude...moc tomu nepomoze teda...takze myslim, ze wapka je taky idealny tip, ze ako terasu vycistit...ale to tiez neni dako casto potrebne...:)

Poslať Napísal: 05 Aug 2019, 09:49 

Obyvatel s tým ťa oboznámi firma, ktorej si to dáš robiť...že čo by bolo najvhodnejšie, ale ako si aj myslím uvedomuješ, je dobré ak vopred si to zistíš a tomu všetko prispôsobíš, aby potom oni mohli len prísť a spraviť pokládku terasy...

Poslať Napísal: 05 Aug 2019, 12:00 

stracel, ale je to super vec, že s tým neni starosti s čistením, vieš či predstaviť keby napríklad pri grilovačke na drevo kvaplo niečo? Napríklad z mäsa alebo tak?
Šak to by sa človek nedočistil!

Poslať Napísal: 06 Aug 2019, 12:24 

Maroz to teda áno, to by mohol byť problém, tomu by asi nepomohlo ani keby bolo drevo nalakované alebo niečo. Pri drevoplastových doskách je to o niečom inom, ale tiež musia byť kvalitné aby to bez problémov šlo dolu a aby tam nič neostalo. Lebo taký fľak to by nepotešilo nikoho :roll:

Poslať Napísal: 07 Aug 2019, 08:48 

...to nie a zase je nezmysel aby sedenie bolo na terase a gril alebo nieco mimo niekde len aby sa nestala nejaka nehoda podobna tomu, co tu popisujete...

Poslať Napísal: 12 Aug 2019, 07:14 

..dážď myslím, že by stačil v prípade, že by sme sa bavili napríklad o nejakom obklade na dome, v takom prípade hej..tam by dážď mohol pomôcť, predsa len ak pri dome by bola nejaká cesta, že by sa prášilo, tak to by ten prípadný prach mohlo očistiť..ale pri krytej terase to treba urobiť vlastnými silami..ale stále lepšie čistenie wapkou raz za čas ako nejaké šmirgľovanie, brúsenie, lakovanie dreva..ktoré aj tak nebude už nikdy vyzerať ako vyzeralo na začiatku..

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 05:34 

...Jazzen...to by som v takom pripade ja napriklad ani nemusel mat terasu. Kedze snad odjakziva som mal v hlave plany, ze co vsetko na nej budeme mat. Ze vlastne to bude miesto, kde budeme v lete travit kvantum casu, teda kvantum nie, lebo tolko ho nemame :mrgreen: Ale teda vacsinu volneho casu, ktory budeme mat a ze proste budeme robit posedenia aj s rodinou aj s priatelmi a predsa len pri chystani jedla chcem byt tiez pri nich. Nechcel by som stat niekde bokom len pre nejaky takyto problem aky popisujete.

Poslať Napísal: 13 Aug 2019, 12:19 

Čau obyn..práve pre toto, čo si napísal mňa zaujalo riešenie Timbermax..že je to bez problémov..nie je potrebná nejaká údržba ako je potrebná pri dreve..že tá farba vydrží..nevybledne..pravdou je, že cenovo zriadenie takej terasy vychádza drahšie, ale je mi to po pravde šum a fuk..

Stránka 59 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre