Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 58 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 14:30 

Ako dlho by vám to malo trvať?...tá realizácia samotná?...

Poslať Napísal: 24 Júl 2019, 10:38 

V akych odtienoch mate terasu? Podlahu? Nieco tmavsie ci skor bledsie??
Pretoze ja by som rad siel do bledych odtienov 8-)

Poslať Napísal: 24 Júl 2019, 14:48 

My este nemame urobenu...ale vybrate uz mame...zvolili sme odtien taky do siva...zena najskor chcela tmave akoby drevo...ale napokon cim viac sme sa o tom bavili a pozerali moznosti tak tym viac sa jej lubilo bledsie prevedenie...aj v lete ze to bude lepsie...tak som dal na nu...predsa len ja som vybral material ktory zvolime tak toto som nechal na nej...

Poslať Napísal: 25 Júl 2019, 07:32 

Jugor to je všetko o tom akú veľkú ju majú, myslím, že v tomto smere je to veľmi individuálne.
Ale keď to robí firma, čo je v tom zohratá, že vie, čo a jak a ide im to od ruky, tak myslím, že to je záležitosť na pár dní, keď by to bola taká bežná teraska

Poslať Napísal: 25 Júl 2019, 08:50 

..pre teba je dolezita farba, pre mna zase bolo to, ze co by bolo najlepsie aky povrch..ci hladky ci zarezy..esteze som prisiel na to, co by bolo najlepsie..aby to aj dobre vyzeralo, ale zaroven aby to bolo prakticke..dobre je mysliet na cistenie, ze jak zmyt pripadne nejake tie necistoty z terasy aby nebol problem to dat prec..a tiez aj na bezpecnost, aby sa na terase nesmykalo..lebo po umyti myslim, ze by sa mohlo stat vela neprijemnych urazov..preto treba aby ten material bol tomu prisposobeny..

Poslať Napísal: 26 Júl 2019, 08:57 

..klement ďakujem ti, že si mi napísal..že si ma informoval o tom ako to je s tým praskaním dosiek, kedy sa to deje a jak by sa dalo tomu vyhnúť..hlavne teda budem sa zameriavať aj na záruku..to by mohlo byť takým nejakým navigátorom pri výbere..aspoň dúfam..len už čo najskôr to chcem mať..lebo už toľko plánov, že keď bude terasa aké akcie porobíme..a furt to musíme len odkladať..

Poslať Napísal: 26 Júl 2019, 10:45 

akoze akcie ake mas na mysli?
grilovacky, party a tak?? :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 29 Júl 2019, 19:56 

Podľa mňa to k tomu patrí... Nemyslíš?... Aspoň ja si tak myslím, veď keď sa povie terasa, tak tiež si predstavím grilovačky a tak... Aj u nás je to tak...
Víkend, čo víkend nejaké stretnutie, buď rodina alebo známy... Aj keď musím povedať, že prvýkrát keď sme na terase grilovali a padla mi klobáska na zem, tak mi nebolo všetko jedno...
Už panika či fľak neostane... :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 30 Júl 2019, 07:40 

Davidxx ak je podlaha kvalitná, tak myslím, že jej farba môže byť akákoľvek. Že každá to zvládne. Môj pohľad je taký, že ide skôr o ten materiál a nie o tú farbu, o to aký odtieň si dáš.
Minulý rok švagor dával k bazénu dosky Timbermax, najskôr bol za mojím otcom s tým, či by mu drevo nepomohol zohnať také, čo by tam mohol dať, len čím viac sa o tom bavili, tým viac sa mu to nezdalo. Predsa len keď drevo bude pri bazéne tá vlhkosť, voda, to bude raj pre rôznu háveď a myslím, že to nie je ružová vyhliadke pre nikoho, tak začal hľadať iné varianty a myslím, že sa OK rozhodol.

Poslať Napísal: 31 Júl 2019, 08:22 

martin s cistenim nemusi byt problem..co viem tak nejaka velka udrzba pri niektorych typoch dosiek nie je vobec potrebna a staci len obycajna wapka na zmytie necistot...:)

Stránka 58 z 61 [ Príspevkov: 606 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre