Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 55 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 12:36 

Ubiko ponáhľať sa neni dobré pri ničom, radšej si treba dopriať dostatok času. Aj keď mi je jasné, že teraz keď je už teplo, že to chceme všetci už aj hneď aby sme grilovať na teraske mohli, večer s vínom v ruke sedieť a podobne, ale netreba to uponáhľať :-)

Poslať Napísal: 19 Jún 2019, 16:47 

Fabx na obrazkoch z toho clovek si vie urobit usudok, ale nie konkretne o strukture napriklad o tom si z obrazku predstavu realnu nespravis.
Tiez farby mozu trosku skreslit, preto je to ine, ked pozries na nieco nazivo ;)

Poslať Napísal: 20 Jún 2019, 07:58 

..farby mozu skreslit, ale viem aj sam, ze ake je to narocne vybrat odtien, teda ked ma zena vybrat aku farbu zvolit. Lebo aby to ladilo k tomu a k hentomu, aby na tom nebolo vidiet nejako pripadny prach ktory nafuka a podobne srandy.
A to som si ja myslel, ze vybrat vyrobcu bude narocne, no zistujem, ze vlastne to bolo to najmenej :lol: :lol:

Poslať Napísal: 20 Jún 2019, 10:04 

ženy niektoré veci vedia skomplikovať, čo??

Poslať Napísal: 21 Jún 2019, 06:32 

Čau Janko..ja ti teda nepoviem k čomu je to dobré..lebo ešte som na to neprišiel..možno je to dobré v tom, že majú všetko spravené skôr ako my napríklad..ale ja osobne si myslím, že je to jedno..aspoň mne je..ja nemám potrebu sa s niekým porovnávať, kto má ako čo spravené, kto koľko peňazí do toho dal a neviem čo..pre mňa je podstatné to aby ja som bol so svojím výberom a rozhodnutím v pohodičke..

Poslať Napísal: 21 Jún 2019, 11:45 

niekedy aj my sami si vieme veci skomplikovať a to mnohokrát len tým, že chceme silou mocou šetriť, že si myslíme, že pri dlažbe, pri terase si to môžeme dovoliť, že z toho nebude problém, len opak je pravdou, pri takýchto veciach, ktoré by mali roky vydržať, tak pri tých šetriť neni dobré!

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 05:03 

Vieme, je to pravda, tiež niekedy mám akože tendenciu vymýšľať, špekulovať, ale teraz som ju nemal.
Terasu máme hotovú a teda môžem povedať, že som rád z toho ako ju máme spravenú. Šak táto zima, to bola vlastne prvá zima, ktorú terasa prečkala a vôbec sa to na jej vzhľade nijako neprejavilo. Teraz je fajn, že už je teplo, že už aj času viac budeme môcť tráviť na terase s pivom napríklad :mrgreen: Lebo minulý rok po realizácii mi už počasie veľa radosti z terasy nedožičilo :mrgreen:

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 08:18 

Labok kedy ste ju minulý rok robili, keď ste si ju užiť nestihli? Nejako na konci leta?

Poslať Napísal: 24 Jún 2019, 10:27 

- risso, to ozaj? to potom celkom fajn ste vybavili a všetko dohodli, som myslel, že to bude na dlhšie lakte, aj realizácia -

Poslať Napísal: 25 Jún 2019, 13:23 

..pato tak ked nieco taketo sa robi tak sa musel asi tiez prisposobit firme, ze kedy maju cas, kedy maju ludi k dispozicii aby mu to mal prist kto spravit..ak teda chce to mat dobre urobene..

Stránka 55 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre