Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 53 z 66 [ Príspevkov: 654 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 66  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 31 Máj 2019, 04:48 

Dík za fotku. Ty to máš aj v takom odtieni jak je drevo.
Vyzerá to fakt dobre. Aj tej bazén vyzerá dobre, už len aby teplo bolo, čo?? :mrgreen:

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 10:42 

Šak a čo by si chcel? Aby to jak vyzeralo?
Dnes tie materiály sú už tak premakané, že sa vizuálne podobajú na drevo čo najviac. Aj štruktúrou.

Poslať Napísal: 03 Jún 2019, 12:02 

asi tak, kedysi to vôbec takto nebolo, keď bol drevoplast tak vyzeral strašne, dnes sa veľmi vzhľadom približuje drevo a čo sa týka vlastností, tak v tom aj predbehol samotné drevo. ja som vyberal toto so svokrom, predsa len má viac rokov, aj viac skúseností čo sa tohto týka, preto som si povedal, že si dám radšej od neho poradiť a urobil som dobre. je občas fajn vypočuť si aj iný názor. iný pohľad.

Poslať Napísal: 04 Jún 2019, 13:13 

Myslím,že výrobcovia dosť teraz kladú dôraz za kombináciu dobrej kvality a taktiež super vzhľadu a to je podstatné.

Poslať Napísal: 04 Jún 2019, 14:55 

- fotka super, hneď by som sa tam hodil, tie teplá čo začali, aj včera aj dnes, to neni moc pre mňa, ale tak čo spravím, už dúfam, že tento rok ten bazén dáme aj my dokopy a budem si užívať tú vodu a takýto výhľad z terasy. jak dlho vám trvalo kým ste to dostali do takéhoto stavu jak na fotke?? -

Poslať Napísal: 05 Jún 2019, 08:42 

Asi veľa záleží od toho jak dlho bude tebe vybrať materiál, odtieň a bazén a všetko okolo toho, myslím, že samotná realizácia nebude trvať nejakú dlhú dobu.
Že skôr to samotné rozhodovanie je na dlhšie ;)

Poslať Napísal: 06 Jún 2019, 11:43 

Tato tvoja fotka, co si pridal, tak ma len utvrdila v tom, ze som sa rozhodol dobre. ze dobre urobime ak do toho pojdeme. predsa aj to cele s tym bazenom tak lepsie vyzera, nie jak keby tam bola betonova dlazba to by bolo uz aj na pohlad take povedal by som, ze drsne, takto to aspon tak utulnejsie vyzera.

Poslať Napísal: 06 Jún 2019, 13:26 

Spetac koľko to trvalo? Tak najdlhšie trvalo to kým sme si ujasnili čo chceme a ako to chceme. Potom tá realizácia a to, tak to už išlo rýchlo pomerne.
Najdlhšie trvalo asi manželke kým vybrala, že akú farbu dáme, do čoho pôjdeme :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 08:50 

Čau..tak takúto fotku som potreboval vidieť..aby som si vedel predstaviť, že o čom ste hovorili..písali..ako je to so zárukou teda?..koľko máš ty na túto realizáciu?..som zvedavý na to, pretože je to pre mňa veľmi podstatná informácia na základe ktorej sa zrejme aj rozhodnem..

Poslať Napísal: 10 Jún 2019, 10:20 

..bežne čo viem je dva roky na takéto veci. Známy si dával pred rokom, či dvomi robiť podobnú terasu a má normálne dva roky. Zisťoval si, či neni nejaká možnosť, že by mu dali na dlhšie, ale že nie. Ale ubezpečovali ho, že nemalo by sa nič stať ani po tých dvoch rokov.
Tak sám som na to zvedavý.

Stránka 53 z 66 [ Príspevkov: 654 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 66  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre