Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 51 z 56 [ Príspevkov: 558 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 17 Máj 2019, 12:26 

Preto som tu a pytam sa na to...to neni len tak...ale ozaj ma to zaujima...lebo nechcem aby nieco podobne sa nam stalo...pri com budem mat istotu, ze bude ta podlaha protismykova?...

Poslať Napísal: 21 Máj 2019, 10:48 

iný materiál pozeraj, nie dlažbu. Ale niečo na spôsob dreva, prípadne drevoplastu, myslím, že pri tom budeš mať väčšiu istotu, že niečo také sa ti nestane. Aspoň podľa toho, čo som tu čítal, si myslím, že to bude lepšou voľbou. Neviem síce po cenovej stránke, že oproti dlažbe jak ťa to vyjde, ale tak to už je potom vedľajšia vec, no nie??

Poslať Napísal: 21 Máj 2019, 12:25 

Môže to vychádzať približne rovnako. Drevoplast môže byť aj drahší jak dlažba, ale v tom by som ja problém nevidel.
Radšej si priplatiť, ale nech to stojí za to a najmä nech je to bezpečné, no nie??

Poslať Napísal: 21 Máj 2019, 13:58 

My máme dosky Timbermax, je síce pravda, že ma to vyšlo viac akoby ma vyšlo drevo, ale nevadí mi to. Lebo nemusím leto, čo leto sa stresovať kedy si nájdem čas na prebrúsenie, lakovanie a takéto srandičky, čo si proste drevo vyžaduje. Takže mne to stálo za to zvoliť si takúto variantu!

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 07:36 

...ako dlho ich mas?...myslim, ze kolke leto toto bude??...

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 09:32 

Jazzen: Podľa mňa je to jedno. Aj po prvom lete. Po prvom roku a aj po 7 rokoch by proste mali tie dosky vyzerať rovnako. Nemalo by to mať nejaký vplyv na ne, to, že jak dlho budú na mieste, na tej terase alebo teda pri bazéne alebo kde.

Poslať Napísal: 22 Máj 2019, 11:39 

Ako tak a keď je drevoplast kvalitný tak vydrží omnoho viac ako by vydržalo drevo.
Drevo to vydrží pekné len chvíľu niekoľko mesiacov. Ak sa oň človek ale dobre stará a pravidelne, tak aj zo rok možno viac, ale zase na desiatky rokov to nie je.

Poslať Napísal: 23 Máj 2019, 07:20 

Myslím, že o životnosti napovie aj záruka. Že aj na to je dobré sa pozrieť.

Poslať Napísal: 23 Máj 2019, 08:24 

..tak bezne co som pozeral tak byvaju tie zaruky dva roky. viac malokedy aspon podla toho, co som si zistoval. co som pozeral. :cry: venujem sa tiez tomu lebo ma to zaujima a na toto som dosiel.

Poslať Napísal: 23 Máj 2019, 09:39 

To áno, vo veľkoobchodoch na dosky nedostaneš väčšiu záruku ako dva roky. Ako musia dať. Čiže tie dosky vydržia možno toľko, ale viac nie. A potom keď nastanú problémy, tak čo potom s tým?
Preto aj ja keď som vyberal, kupoval, tak mi šlo v prvom rade o kvalitu, o životnosť a tiež aj o záruku!

Stránka 51 z 56 [ Príspevkov: 558 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 56  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre