Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 6 z 91 [ Príspevkov: 902 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 91  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 08 Jan 2018, 12:10 

Guar píše:
- ale to je normalne ze by si si to zlizol predsa len ked uz nieco taketo vybavujes tak prihliadat aj na tuto stranku bezpecnosti nie? aspon teda ja a nechcem si predstavit ze by sa detom smyklo preto som si vsetko toto dobre rozmyslel a rozhodol som sa pre protismykove -

- to je jasne to je samozrejmost ved aj prave preto som tu aby som sa dozvedel ako to vyriesit aby to bolo dobre efektivne a aby taketo problemy ma nestretli hlavne co mi beha hlavou a co ma tak zaujima tak aj samotna montaz vedel by som si to urobit sam? -

Poslať Napísal: 09 Jan 2018, 13:59 

Alfo9 píše:
Preto je dobré si to rozmyslieť.
Nevziať hneď to čo mi príde po ruku za dobrú cenu.
V tomto smere si myslím, že investícia je potrebná, ale časom sa aj tak vráti.
Tiež to tak vnímam preto som ich tiež pozeral.

mne to nemusíš písať :D ja viem ako to chodí ako to je s takýmito doskami aj ako je to s ich výrobou, problém je ten, že častokrát u mnohých z nás, keď vyberáme tak prizeráme na cenu a tá nás dokáže mnohokrát ovplyvniť a práve v tom negatívnom smere

Poslať Napísal: 09 Jan 2018, 15:13 

zdarte
nestretli ste sa s tym niekto? ze by flaky zostali na doskach? ze by zatieklo pod ne? rad by som vedel ci je to normalne a hlavne ci sa tym da nieco vobec robit :roll:

Poslať Napísal: 11 Jan 2018, 08:27 

Ruho píše:
zdarte
nestretli ste sa s tym niekto? ze by flaky zostali na doskach? ze by zatieklo pod ne? rad by som vedel ci je to normalne a hlavne ci sa tym da nieco vobec robit :roll:

- co sa tyka dosiek Timbermax tak pri tych som sa s niecim takym nestretol ale videl som to uz mam pocit ze to sa skor stava pri nekvalitnych wpc doskach pri tych tak vznikaju take rozny flaky a smuhy s ktorymi potom nie je celkom jednoduche bojovat -

Poslať Napísal: 11 Jan 2018, 10:51 

Dulko píše:
je to vlastne z HDPE, je to povrchová vrstva Protect shell, tento obal, povrch je v podstate neodstrániteľný a práve toto je ten povrch, ktorý zabezpečuje aj dobrú odolnosť, životnosť a taktiež aj protišmykové vlastnosti :D :D len keby ťa svokra alebo manželka počula, tak neviem čo by ti na toto povedala :mrgreen: :mrgreen:

Iné značky asi takúto povrchovú úpravu nemajú čo?
Ako je to so zárukou na tieto dosky? Mám na mysli, či je tam klasika dva roky záruka alebo aj nejaká predĺžená môže byť alebo ako?

Poslať Napísal: 12 Jan 2018, 08:59 

KajoLukac píše:
Iné značky asi takúto povrchovú úpravu nemajú čo?
Ako je to so zárukou na tieto dosky? Mám na mysli, či je tam klasika dva roky záruka alebo aj nejaká predĺžená môže byť alebo ako?

Keby mali iné značky takýchto dosiek takú povrchovú úpravu a keby boli tak kvalitne vyrábané, tak by také problémy s nimi neboli. Myslím, že to hovorí za všetko. Podľa mňa sa nad týmto ani netreba nejako zamýšľať, tie rozdiely medzi klasickými wpc doskami a touto značkou, o ktorej sme písali, tak tie rozdiely sú proste evidentné.

Poslať Napísal: 15 Jan 2018, 10:57 

ja som si cez sviatky ešte sadol nad to aj so svokrom, ukázal som mu tie dosky, čo ste mi odporučili a hovoril, že sa mu to celkom páči, lebo to na pohľad aspoň teda z fotiek, čo sme našli vyzerá ako drevo, ako ozajstné drevo a ak nie je potrebné lakovať, moriť a kadečo tak je to veľkou výhodou ;)

Poslať Napísal: 16 Jan 2018, 09:53 

Alfo9 píše:
Keby mali iné značky takýchto dosiek takú povrchovú úpravu a keby boli tak kvalitne vyrábané, tak by také problémy s nimi neboli. Myslím, že to hovorí za všetko. Podľa mňa sa nad týmto ani netreba nejako zamýšľať, tie rozdiely medzi klasickými wpc doskami a touto značkou, o ktorej sme písali, tak tie rozdiely sú proste evidentné.

Ďakujem, vieš mi povedať aj ako je to s tou zárukou? Ako to vlastne pri takýchto veciach funguje?
Lebo nemám ohľadne toho nejaké skúsenosti, tak neviem ako to chodí, či dva roka alebo koľko?

Poslať Napísal: 17 Jan 2018, 09:29 

KajoLukac píše:
Ďakujem, vieš mi povedať aj ako je to s tou zárukou? Ako to vlastne pri takýchto veciach funguje?
Lebo nemám ohľadne toho nejaké skúsenosti, tak neviem ako to chodí, či dva roka alebo koľko?

25 ročná záruka na farebnú stálosť a odolnosť voči fľakom pri bežnom používaní, pri bežných nečistotách, čo si myslím, že je super, lebo aspoň nemusí mať človek obavy, že či sa stratí farba, či slnko nebude mať nejaký vplyv na to a pod ;)

Poslať Napísal: 18 Jan 2018, 14:21 

Písali ste o tých doskách, že vyzerajú ako drevo.
Lenže aké drevo? Čo si mám pod tým predstaviť? Nejaký buk, dub, alebo aký druh?

Stránka 6 z 91 [ Príspevkov: 902 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 91  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre