Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 50 z 66 [ Príspevkov: 656 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 66  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 09:01 

Pihík tak hádam čosi také by sa stať nemalo. Predsa len to nebude nejaký mäkký materiál si myslím. Ale bude musieť byť pevný aby čoto vydržal.
Aby to nebolo jak z kvetu makového.

Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 10:26 

Všetko záleží od výroby, od výrobcu, aké sú tie dosky, aj aká je ich odolnosť. Preto je dobré ich vidieť, chytiť pozrieť a na základe toho sa rozhodnúť. Ale myslím, že už len to, že niekto ti dá záruku viac ako dva roky na dosky tak to o niečom svečí, že to neni len tak.

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 08:54 

To dufam. Len ci ozaj to tak bude.
Lebo to by bolo velkym sklamanim pre mna ak by nejaka zmena nastala pri posunuti toho terasoveho nabytku. A duplom napriklad si neviem predstavit to, ze by sa to potom nasledne opravit nedalo.

Poslať Napísal: 09 Máj 2019, 18:00 

Ak chceš mať istotu tak sa informuj priamo u predajcu na to, čo ti na to povie a na základe toho budeš vedieť čo a ako. A potom sa rozhodneš :)

Poslať Napísal: 09 Máj 2019, 19:09 

Len ten mi moze povedat cokolvek, chapes, a mozem az v praxi doma potom prist na to ci to bude pravda, ci nie.
Len ci sa potom aj zaruka nejako na to vztahuje. Aj ked bol by som rad keby ten material bol ozaj pevny a nic taketo by nehrozilo.

Poslať Napísal: 15 Máj 2019, 06:55 

Ale tak zase keby ťa nejako zavádzal tak si myslím, že by si bol toho vedomý, že keď niečo sa stane, tak prídeš za ním. To by bol nezmysel.
Čosi také si podľa môjho názoru nemôžu dovoliť, veď to by už čo bolo.

Poslať Napísal: 15 Máj 2019, 08:51 

Mysleli ste pri podlahe k bazenu aj na bezpecnost??...aby nebola smyklava?...znamy daval robit k vazenu nejaku dlazbu...ze protismykova a mrazuvzdorna...cize by nemalo jej nic vadit a malo by to byt bezpecne...ale ukazalo sa to hned prve leto jak zla volba...lebo dcera mu vysla z bazena a hned padla, co sa jej smyklo...jasne, ze okolo bazena sa netreba nahanat...ze deti by si to mali uvedomit...ale tak podla mna by to malo byt protismykove...a to mna zaujima ze ako to vyriesit aby to ozaj take bolo...

Poslať Napísal: 16 Máj 2019, 06:48 

Aj toto je dôvod prečo je veľmi podstatné si rozmyslieť, že akú podlahu kde dáš, aby sa nestávali takéto veci, prípadne úrazy, lebo podľa mňa pri takej podlahe je potom úraz len akože otázka času!

Poslať Napísal: 16 Máj 2019, 08:59 

ybul pri dlažbe je to na polemizovanie, tam som sa aj ja s tým stretol, že keď je protišmyková, tak to celkom nemusí byť pravda.

Poslať Napísal: 17 Máj 2019, 08:22 

..keď si to predstavím čosi také tak po pravde mi je z toho zle..nechcem aby som musel popraskanej terase čeliť..chcel by som sa tomu vyhnúť..len či to bude napokon v mojich silách nejako..ybul poviem ti, že bezpečnosť tiež mám v pláne riešiť..prizerať na ňu..ale je pre mňa podstatné aj to aby mi dosky nepopraskali..aby vydržali roky..

Stránka 50 z 66 [ Príspevkov: 656 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 66  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre