Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 49 z 65 [ Príspevkov: 648 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 65  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 06:21 

Janko jo, keď to čítam je to dosť veľká výhoda, je to fest benefit.
No to ma zaujalo, čo si napísal, že nie všetky dosky ho znesú ten dážď. Čiže ak tomu správne rozumiem - sú dosky, ktoré môže dážď nejako poškodiť? Že by nejako narušil ich štruktúru alebo čosi??

Poslať Napísal: 24 Apr 2019, 08:27 

Dag4100: Správne si to pochopil. Pokiaľ povrch dosiek nie je odolný, tak dážď, ale taktiež aj mráz ich vie narušiť. To znamená, že veľmi rýchlo sa môže stať, že by popraskali a s takými doskami na terase ozaj si neviem predstaviť, čo by si robil :roll:

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 08:10 

My sme minulý rok v lete robili terasu a zimu prežila úplne bez akýchkoľvek problémov. Je rovnaká ako keď ju namontovali. Že ani farba ani nič sa na nej nezmenila.
Čiže je to všetko len o správnom výbere, je síce pravdou, že proste do kvality treba zainvestovať, ale zase sa ti to vráti v podobe životnosti

Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 09:46 

Aj mi prosim niekto napisete o dlhsej zaruke ako dva roky pri doskach drevoplastovych? Niekto mi tu o tom pisal, ze aj dlhsia zaruka byva, len som sa uz nedozvedel, ze kolko rokov a v akom pripade od coho ta dlzka zaruky vlastne zavisi alebo co ;)

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 06:31 

Niečo takéto sa mi po pravde nechce ani len veriť...Že by bolo možné aby záruka bola viac ako je zo zákona dané...S niečím takým som sa ešte teda nestretol a to som už desiatky rokov na tomto svete...Podľa mňa to je nezmysel a čosi také neni možné...

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 10:20 

To si neviem ani sám predstaviť čo by som s tým robil v takom prípade asi ani neni nejako iná možnosť, len celú terasu potom urobiť úplne na novo. Že aj nové dosky a celkovo ich montáž tiež na novo urobiť.
A zase myslím, že to by bolo zbytočné potom tam dávať tie isté dosky, keď ich už raz niečo poškodilo, tak tie ďalšie môže poškodiť ďalší rok, ďalšie mrazy. Čiže vlastne by to asi nemalo žiadny zmysel :evil:

Poslať Napísal: 29 Apr 2019, 11:54 

To by bol nonsens fakt.
Ja si predstavujem, ze ked uz sa pustim do terasy tak nech je to dobre urobene. Aj ked ja napriklad co mam obavu, ze ked dame na terasu nabytok, aj akoze ratanovy gauc co mame, aj stolik a este aj jedalensky stol a stolicky, ci nahodou sa ta terasa neposkriabe ked sa budu stolicky posuvat.

Poslať Napísal: 29 Apr 2019, 14:03 

toto aj mňa trápilo, ale záleží aký je povrch tých dosiek, tej podlahy čo budeš dávať na terasu, my šak už máme na terase nábytok, už sme aj sedeli na nej keď bolo teplejšie, aj na večer, aj stôl sa posúval a nič neni na tých doskách, vôbec nie je znať, že sme to posúvali, čiže to je rôzne, ale myslím, že neni nad to v lete sedeiť na terase s pivom :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 30 Apr 2019, 09:22 

Presne o to ide, aky je povrch dosiek.

My kedze mame dosky Timbermax tak tohto sa nebojim, pretoze maju povrchovu upravu, ktora chrani tie dosky. Takze nemas sa preco niecoho takeho bat. Ale neviem ako je to pri inych typoch dosiek, pri inych znackach, to by som ti klamal keby som ti povedal, ze je to tak pri vsetkych. To je potrebne si vopred zistit aby si vedel na com realne si.

Poslať Napísal: 06 Máj 2019, 07:52 

Krlovic to je pravdou...To už by som si aj ja prial niečo také...Ale to na to si budem musieť ešte chvíličku vyčkať... :roll:

Stránka 49 z 65 [ Príspevkov: 648 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 65  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre